Jak změnit nebo upravit osobní udaje v učtu člena

x
čtěte FAQ na http://www.pvfree.net
x

Jak změnit nebo upravit osobní udaje v učtu člena

Příspěvekod HAL10 » 26 srp 2006 (sob), 18:43

Potřeboval bych doplnit osobní udaje do svého učtu. Nezjistil jsem jak to udělat. Jde to nějak přímo na webu PVFREE.NET. Nebo mam upravené udaje poslat na email spravcům? Díky za radu.
HAL10

Příspěvekod qwerty » 26 srp 2006 (sob), 19:07

Zasli email se svym jmenem, prijmenim, nickem a UID a ti co pozadujes na adresu spravci zavinac pvfree dot net
qwerty

Příspěvekod bony » 26 srp 2006 (sob), 19:10

Pokud chceš měnit osobní informace, tak to musíš řešit emailem. Změnu hesla popřípadě připojení můžeš měnit přímo v profilu sám.
bony
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod PavlaMarke » 01 úno 2008 (pát), 8:58

Dobrý den prosila bych znovu o připojení internetu,byly jsme odpojeni za porušování řádu.Moc se omlouvám a jsem poučena .děkuji Marke
PavlaMarke

Příspěvekod Kvicala.R » 01 úno 2008 (pát), 10:23

PavlaMarke píše:Dobrý den prosila bych znovu o připojení internetu,byly jsme odpojeni za porušování řádu.Moc se omlouvám a jsem poučena .děkuji Marke

Tohle vlákno tak úplně nevystihuje Váš problém... Zašlete email se svym jmenem, prijmenim, nickem a UID a ti co pozadujete na adresu spravci zavinac pvfree dot net.

Bohužel žádného uživatele s nickem PavlaMarke v databázi zapsaného nemáme. Příšte se identifikujte vašim členským číslem, pak se dá jednoduše dohledat o koho vůbec jde..

Po 10 minutách jsem dohledal o koho se jedná a připojení obnovil.
Kvicala.R
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod PavlaMarke » 01 úno 2008 (pát), 16:33

Moc vám děkuji za připojení internetu .Marke
PavlaMarke

Zpět na Jak se přihlásit - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!