Online CHAT

x
čtěte FAQ na http://www.pvfree.net
x

Online CHAT

Příspěvekod catman » 07 čer 2009 (ned), 16:09

Po přihlášení funguje dole pod fórem online chat - viditelný pouze pro přihlášené uživatele a pouze na titulní stránce fóra.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Re: Online CHAT

Příspěvekod paveldf » 02 úno 2010 (úte), 13:07

Nastavil jsem si teď zpátky standardní skin prosilver a zjišťuji, že chat funguje v tomto vzhledu nějak divně.
Problém bude asi při obnovování, protože chat mění svůj formát a po nějaké době, kdy zůstanu na fóru přihlášen (abych ho měl na HotLince rychle k dispozici), se celá záložka prohlížeče vymaže a je třeba ji obnovit F5. Možná by stálo za to podívat se, jestli není nějaká aktualizace chatu, která podobné problémy řeší.
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod catman » 02 úno 2010 (úte), 18:45

chat je samostatný modul a na www.omlazko.cz mi holky chatují jak o život a funguje (nemám odezvu o problémech). Zkusím mrknout, co to dělá
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod paveldf » 02 úno 2010 (úte), 18:52

catman píše:chat je samostatný modul a na http://www.omlazko.cz mi holky chatují jak o život a funguje (nemám odezvu o problémech). Zkusím mrknout, co to dělá

Díky.
Tak mě napadá, jestli to není tím, že se u nás skoro vůbec nechatuje. Nebo jestli nezůstal v databázi "viset" nějaký paznak, který ten skript neumí pořádně zpracovat. Pak by možná stačilo chat vyčistit.
A nebo mi to dělá Chrome, je to sice už poměrně solidní prohlížeč, ale byla nová verze, takže možná zůstala nějaká chybička přehlédnutá. Zkusím prověřit ve FF.
No prostě není to akutní, jenom otravné, tak si s tím nedělej starosti.
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod paveldf » 24 úno 2010 (stř), 23:33

Ten chat na fóru neustále zlobí, pokud mám delší dobu (cca 30 sec a více) zobrazenu titulní stránku fóra, dojde k zablokování prohlížeče (Chrome pod Win XP, ale dělá to i na FIreFoxu), výkon procesoru roste o 10 - 20 % a nefungují žádné odkazy, F5 ani jiné obvyklé triky. Už mi říkal další člen sdružení, že mu to dělalo taky a přestal proto na fórum chodit.
Jelikož chat není vůbec používán, dávám na zvážení návrh na odstranění tohoto modulu.
Už tak máme myslím starostí dost.
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Badla » 25 úno 2010 (čtv), 0:21

FF, posledne verze 3.6, na hlavni strance fora nekolikrat za den nastavena zalozka... jeste se mi nikdy nestalo, ze by FF zatuhnul ci delal neplechu... nechci zakriknout, ale za posledni 3 roky vyuzivam FF jako hlavni prohlizec a bez nejmensich problemu... naprosta spokojenost i s mnozstvim pluginu, ktere jsou k dispozici.
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod » 25 úno 2010 (čtv), 8:22

Souhlas s Badlou Firefox vyuzivam jako prohlizec uz 4 roky a uplne bez problemu a forum mi nevytuhoje.
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod paveldf » 25 úno 2010 (čtv), 8:39

Badla píše:FF, posledne verze 3.6, na hlavni strance fora nekolikrat za den nastavena zalozka... jeste se mi nikdy nestalo, ze by FF zatuhnul ci delal neplechu... nechci zakriknout, ale za posledni 3 roky vyuzivam FF jako hlavni prohlizec a bez nejmensich problemu... naprosta spokojenost i s mnozstvim pluginu, ktere jsou k dispozici.

No vidíš, a mně to dělá problémy i v tom FireFoxu (i když jsem teď zjistil, že mám verzi 3.5.8, takže asi bude vhodný přechod na novější verzi, to uznávám). A v jiném vlákně fóra se tu píše o "nevypnutelnosti" FF. Mám dojem, že hodně závisí na operačním systému v kombinaci s prohlížečem. Mám Win XP a nehodlám zatím přecházet na Win 7 (o Vistách nemluvím). Sice už těch čistě widloidních aplikací moc nepoužívám (a i ty by možná běžely ve Wine), ale nemám nervy na to hledat vhodnou distribuci Linuxu a pak se v tom vrtat, aby to vůbec jelo.
Meritus věci je teď ale jinde - chat byl sice dobrý nápad, ale není o něj zájem. Samotné fórum nám asi stačí, pro pokec máme Jabber. Má smysl chat udržovat, když někomu dělá problémy a nikdo ho nevyužívá?
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod catman » 25 úno 2010 (čtv), 8:41

FF mám na PC několik let, updatuju automaticky, modul Chat využívám na několika fórech stejné verze a potíže nejsou hlášeny. Např. na http://forum.omlazko.cz chodí desítky holek denně, chatují jak o život a nepochybně by řvaly, že jim to hapruje.

Má někdo podobné potíže jak Paveldf ?
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod paveldf » 25 úno 2010 (čtv), 16:19

Dobrá, vzdávám se a vracím subsilver2, v tomto vzhledu to tuším chodilo.
Ale kdyby ses chtěl, Pavle, mrknout sem: http://startrekguide.com/community/view ... 75&start=0 , tak mám dojem, že je tam nová verze chatu z 10. prosince loňského roku. Sice je to beta, ale možná bude stabilnější.
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod RudolfB » 25 úno 2010 (čtv), 17:15

Mám stejný problem . FF-3,6
RudolfB
Newbie
Newbie

Příspěvekod RudolfB » 25 úno 2010 (čtv), 17:26

Přepl jsem také vzhled na subsilver2 a už je vše OK.
RudolfB
Newbie
Newbie

Příspěvekod Alva » 25 úno 2010 (čtv), 22:04

Mně se zdá, že čím novější verze, tak tím víc to zlobí. Já mám Firefox 2.0.0.20 a jede mi vše bez problémů.... :)
Alva
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod catman » 26 úno 2010 (pát), 19:39

Firefox 3.5.8 + WIn7pro + IE8 .... no problem NB: CPU IntelCentrino 4G RAM NOD32 SmartSecurity

testováno na více phpBB 3.0.4 a 3.0.6
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod ondrag » 02 srp 2010 (pon), 13:11

catman píše:FF mám na PC několik let, updatuju automaticky, modul Chat využívám na několika fórech stejné verze a potíže nejsou hlášeny. Např. na http://forum.omlazko.cz chodí desítky holek denně, chatují jak o život a nepochybně by řvaly, že jim to hapruje.

Má někdo podobné potíže jak Paveldf ?

Ano... A horší.

Vyhoď prosím modul chatu; já se v práci prakticky nemůžu dostat přes úvodní stránku fóra (ne, měnit systém ani FF nebudu) a stejně chat skoro nikdo nepoužívá - poslední příspěvek 13.5.

CPU na 100% (chudák celer), FF 2.0.0.6
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Další

Zpět na Jak se přihlásit - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!