Rychlokurs práce ve výškách

Příspěvekod MaTeS.PV » 29 dub 2008 (úte), 6:00

Samozřejmě předávám svoje znalosti bez certifikátu, sám nemám instruktorský certifikát. Horolezectví mám jako koníčka.
MaTeS.PV

Příspěvekod Franta61 » 29 dub 2008 (úte), 17:52

MaTeS.PV píše:Dobrá. Tak tedy uskutečníme první "sezení". Navrhuju tedy v tu středu od 17:00, jako oficiální termín. Možná by bylo dobrý to vypíchnout i na stránky, mimo fórum.

Nevím jak se budou na to tvářit zahrádkáři, ale co se týče dvorní části, tak si zahrádkáří nepřejí, aby se tam něco konalo. Máme povoleno tama procházet do zadního skladu,nic víc. Navrhuji přeložení na čtvrtek.Oznámit co nejdříve všem co se chtějí akce zůčastnit.
Franta61

Příspěvekod MaTeS.PV » 29 dub 2008 (úte), 20:27

Ve CT nemuzu. Tak ze pokud se to nemuze konat na dvore, tak bud najdeme nahradni misto, a nebo se akce konat nebude.. :?
MaTeS.PV

Příspěvekod MaTeS.PV » 30 dub 2008 (stř), 10:57

Napadlo me misto mezi V.Špály a A.Slavíčka. viz odkaz smazan
Ale nejsem si jisty, jestli tam ty susaky na kterych by se dalo nacvicovat jsou (davam tomu tak 85%). Pokud to vite nekdo s jistotou, nebo vite o nejakem miste, napiste to sem. Pripadne telefon na me: 724 736 863.
Naposledy upravil MaTeS.PV dne 30 dub 2008 (stř), 18:54, celkově upraveno 2
MaTeS.PV

Příspěvekod vjecna » 30 dub 2008 (stř), 11:37

Hmm, vidim, ze se muzeme domlouvat jak chceme, kdyz to nejde - tak to nejde. Ja muzu jen dnes, a zatim se nikdo dalsi ke zmene terminu nevyjadril. Takze rezignuji, nehodlam do 17 sedet u PC a cekat, ze se vybere nahradni misto - diky kluci za ochotu neco pro cleny freenetu udelat.....
vjecna
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod » 30 dub 2008 (stř), 13:37

vjecna píše:Hmm, vidim, ze se muzeme domlouvat jak chceme, kdyz to nejde - tak to nejde. Ja muzu jen dnes, a zatim se nikdo dalsi ke zmene terminu nevyjadril. Takze rezignuji, nehodlam do 17 sedet u PC a cekat, ze se vybere nahradni misto - diky kluci za ochotu neco pro cleny freenetu udelat.....

Ja o žádném jiném vhodném místě nevím proto jsem nepsal Napsal bych dnes dřív ale musím chodit do školy :!:
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod MaTeS.PV » 30 dub 2008 (stř), 13:39

Pokud se tedy najde nahradni misto tak mi pisnite SMSku a ja dorazim. Nechci opravdu sedet cely odpoledne u fora a cekat. JInak teda navrhuju zkusit ty susaky na Spaly, jak jsem psal.
MaTeS.PV

Příspěvekod MaTeS.PV » 30 dub 2008 (stř), 18:53

I pres vsechny problemy, ktere nas provazely, se dnes prvni rychlokurz prace ve vyskach uskutecnil. Probrali jsme druhy lan, jak se one starat, druhy jisticiho materialu a jak o nej pecovat a jak s nim zachazet, jak si oblect uvazek, jak se navazat, par dobrych suku, zkusili jsme zalozit jisteni a dalsi veci. Nevim zda jsem vysvetloval srozumitelne (ale snazil jsem se), zda se zucastneni neco naucili, doufam ze ano a ze jim to bude ku prospechu.
Posluchaci: tomr, Pú
MaTeS.PV

Příspěvekod » 30 dub 2008 (stř), 20:13

MaTeS.PV píše:I pres vsechny problemy, ktere nas provazely, se dnes prvni rychlokurz prace ve vyskach uskutecnil. Probrali jsme druhy lan, jak se one starat, druhy jisticiho materialu a jak o nej pecovat a jak s nim zachazet, jak si oblect uvazek, jak se navazat, par dobrych suku, zkusili jsme zalozit jisteni a dalsi veci. Nevim zda jsem vysvetloval srozumitelne (ale snazil jsem se), zda se zucastneni neco naucili, doufam ze ano a ze jim to bude ku prospechu.
Posluchaci: tomr, Pú

Naučil sem se hodně a neboj vysvětlovals jako zkušený lektor :wink:
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod Badla » 30 dub 2008 (stř), 21:43

MaTeS.PV píše:I pres vsechny problemy, ktere nas provazely, se dnes prvni rychlokurz prace ve vyskach uskutecnil.

byl jsem na klubovne od peti do cca pul seste a niceho jsem si nevsimnul, na dvur byly zavrene dvere, o tom, ze by se tam neco konalo nikdo vevnitr nevedel... skoda skoleni pro 2 lidi, kdyz zajem melo skoro 10 lidi... napriste (pokud nejake priste vubec bude), bych pozadal o lepsi informovanost a radni o mensi vnaseni informacniho sumu... v plnem rozsahu se tu ukazuje, ze plati "co neni napsano ve foru, prakticky neexistuje" :((((
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod ka-spel » 30 dub 2008 (stř), 22:46

Školení bylo super. Jen mě mrzelo, že jsme musel po půlhodině odjet.
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Kvicala.R » 30 dub 2008 (stř), 22:51

Škoda, že sem se dnes vratil do Pv z práce až kolem 20 :( Snad příště doženu mezery...
Kvicala.R
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod To-mr » 01 kvě 2008 (čtv), 14:03

Badla píše:
MaTeS.PV píše:I pres vsechny problemy, ktere nas provazely, se dnes prvni rychlokurz prace ve vyskach uskutecnil.

byl jsem na klubovne od peti do cca pul seste a niceho jsem si nevsimnul, na dvur byly zavrene dvere, o tom, ze by se tam neco konalo nikdo vevnitr nevedel... skoda skoleni pro 2 lidi, kdyz zajem melo skoro 10 lidi... napriste (pokud nejake priste vubec bude), bych pozadal o lepsi informovanost a radni o mensi vnaseni informacniho sumu... v plnem rozsahu se tu ukazuje, ze plati "co neni napsano ve foru, prakticky neexistuje" :((((

Ale, nevím ale myslím že něco kolem té páte jsem byli před klubovnou, a jelikož zde byl na forum zmatek tak jsem se zbalili v počtu kdo tam byl.

Jinak děkuji za školení, si musím sehnat nějakej provazek a šmodrchat na tom uzly. :lol:
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod MaTeS.PV » 01 kvě 2008 (čtv), 16:38

Na klubovne jsme byli od 16:50 do 17:10 urcite. Pote jsme se s pritomnymi presunuli na susaky na Kostelecke, protoze nam byl zde ve foru na posledni chvili doporucen presun skrz zahradkare. Tak ze asi tak..
MaTeS.PV

Příspěvekod MaTeS.PV » 15 črc 2008 (úte), 7:29

Nevím jestli je ještě zájem o rychlokurz práce ve výškách. Posledně se hlásilo asi deset lidí, přišli dva.
Psal jsem, že není problém tuto akci zopakovat, tak jen připomínám, že pokud zájem někoho z vás má, moje nabídka stále platí. Stačí se domluvit.
Minimální počet účastníků stanovovat nebudu, ale byl bych rád, aby přišli ti, co se nahlásí.
MaTeS.PV

PředchozíDalší

Zpět na Vzdělávání