Problém s přípojením k AP Žeranovská

Fórum, kam můžete psát vzkazy pro "Správce" a "Hotline"
Pravidla fóra
Sem pište vzkazy, které sou adresovány pro Správce a pro Hotline (viz. Provozní řád ). Využijete toho zejména v případě, že máte nedostupný internet - forum je dostupné vždy

..............................................................................................................

Pro každý nový problém založte nové téma !!
..............................................................................................................

nezapomeňte řádně uvést kontakt na sebe, aby Správci věděli, kdo má potíže
............................................................................................................

Re: Problém s přípojením k AP Žeranovská

Příspěvekod Karlos » 05 led 2018 (pát), 21:33

Verim temu ze tech lidi pak bude daleko vic, jako dycky. Plno jich ani nevi ze jsou i jine moznosti. Vetsina lidi bude tvrdit ze nic lepsiho neni ale pritom nic jinyho nezkusili nebo ani nechcou zkusit. Kdyz to ale pak zkusi tak se divi. :oD
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Re: Problém s přípojením k AP Žeranovská

Příspěvekod rsvejk » 08 led 2018 (pon), 9:17

Argumentuj treba i tim, ze mobilnich operatoru je taky hruza a kazdy si muze vybrat.
Dale tim, ze zmizi skarede anteny z balkonu, co maji nasi clenove.

Jinak se nekterou stredu zastav na klubovne, kluci ti daji seznam lidi co jsou tam pripojeni a muzes zajit za nimi.
Domluvite se, ze to prednesete na schuzi.
Pripadne si s predstavenstvem domluvis po schuzi schuzku, kde uz s tebou muze jit treba Morpheus za spolek.

Stejny problem jsem resil na dlouhem panelaku na Brnenske 9 - X. Tam kdyz se resila optika, tak mi predsedkyne rekla, ze to tam proste nechteji. Za par let zmenila nazor a dneska je tam krasna LAN a spousta clenu.

Hlavne musis vydrzet !

PS: Sila v JZD v Urcicich jsem resil s tamnim predsedou na nekolika schuzkach a na posledni mi hodne Morpheus pomohl argumentama, protoze uz jsem to zacal vzdavat :ok: Nakonec se to podarilo a dneska je z toho i perfektni retranslacni bod :)
rsvejk

Předchozí

Zpět na SPRÁVCI A HOTLINE