Doplnění kontaktu

Fórum, kam můžete psát vzkazy pro "Správce" a "Hotline"
Pravidla fóra
Sem pište vzkazy, které sou adresovány pro Správce a pro Hotline (viz. Provozní řád ). Využijete toho zejména v případě, že máte nedostupný internet - forum je dostupné vždy

..............................................................................................................

Pro každý nový problém založte nové téma !!
..............................................................................................................

nezapomeňte řádně uvést kontakt na sebe, aby Správci věděli, kdo má potíže
............................................................................................................

Doplnění kontaktu

Příspěvekod bony » 22 bře 2011 (úte), 8:22

Prosím o doplnění kontaktu zde http://mail.pvfree.net/pvweb_rs/view.php?cisloclanku=2011030002 Ve spodní části článku je napsáno Kontakt na techniky: "který, zde není napsán" Jinak chtěl jsem ke článku napsat komentář, ale jejde odeslat :-(
bony
Grafoman
Grafoman

Re: Doplnění kontaktu

Příspěvekod Karlos » 22 bře 2011 (úte), 10:18

Zatim oficialne zadni nejsou tak tam tezko bude nejakej kontakt ze.
Karlos
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod catman » 22 bře 2011 (úte), 14:05

psal jsem tobě i Slezimu, abyste si tam kontakty dopsali. A v článku je napsáno, že se dá přes HL .

Psát komentáře k článku? - to to napiš do komína...kdo si myslíš, že by to četl ??
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod bony » 22 bře 2011 (úte), 21:04

catman píše:psal jsem tobě i Slezimu, abyste si tam kontakty dopsali. A v článku je napsáno, že se dá přes HL .

Psát komentáře k článku? - to to napiš do komína...kdo si myslíš, že by to četl ??

Vypadá to blbě, když je tam kontakt na techniky: a nic neni dopsáno :-(. S komentářem to chápu :-)
bony
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Badla » 22 bře 2011 (úte), 21:52

bony píše:
catman píše:psal jsem tobě i Slezimu, abyste si tam kontakty dopsali. A v článku je napsáno, že se dá přes HL .

Vypadá to blbě, když je tam kontakt na techniky: a nic neni dopsáno :-(. S komentářem to chápu :-)

dopiš tam docasne alespon cislo na HL.. kdyz teda jeste ty techniky oficialne nemame... jen by me zajimalo, kdy je budeme oficialne mit... vymlouvat se na neexistenci smlouvy uz nejde.
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Zpět na SPRÁVCI A HOTLINE