Nebavi me to...

Síťové hry mají své kouzlo, ať už se jedná o letecké souboje nebo módní RTS

Nebavi me to...

Příspěvekod Santa-Claus » 26 čer 2006 (pon), 21:45

Nebavi me to, fakt ne, uz mi ten gameserver leze krkem... Stravim s nim hrozne moc sveho volneho casu a vsichni jsou mnohem chytrejsi nez ja.

Odhlasovalo se etpro, nasadilo se, pak si stezovali kde jsou sakra boti. Mno kde asi, hadejte trikrat. Ja bych je tam klidne dal zpatky na dalsi server, ale stravil jsem tim snad celej vikend a nedostal jsem je tam, proste nejedou jak by se dalo ocekavat. Psal jsem i na OmniBot forum, nikdo mi neodpovedel...

Na serveru jsou nove mapy, uz zase prisla stiznost na vyber. Problem je v tom, ze kdyby se vyhodily vsechny, ktere se nekomu nelibi, nezbyde tam asi ani jedna. Ja taky nevykopu pulku hracu kvuli tomu ze se mi nelibi jak hrajou, i kdyz bych to nekdy s radosti udelal. Nicmene snazim se byt dobrym a hodnym adminem, vyslyset vase prosby... a co z toho mam? Nic, jenom dalsi stiznosti na neco jineho. Posledni dobou nemam chut to delat, je to podle me celkem nevdecna prace... Prace jak na kostele a kecy zas a zas... Spatne je to a to, a tamto... Chce to nekdo delat misto me? Klidne muze, ja s tim seknu, jestli chcete. Jestli nechcete, tak se aspon snazte mi to nekazit vasim pristupem...

Imho jste si zvykli, ze server mame, ze funguje furt, stabilne, hezky to beha, udelam pro vas prvni posledni... Ale ne, nebudu jak BFU (Běžný Franta Uživatel) skakat jak vy piskate. Premejslim jestli byste si tohle dovolili kdyby to byl public server na netu. Tam jsou dane mapy, nastaveni, vsechno... Vy prijdete, zahrajete si, kdyz se vam nelibi, jdete jinam. Ale nestezujete si ze to je spatne a nevykladate adminovi jak by to mel delat. Mozna bych mel taky zavest tvrdej rezim... Na vetsinu vasich proseb z vysoka kaslat a jednou za dva tri mesice udelat voting o zmene map, zmenit a zas na to kaslat...

Ale ja to tak nechci delat. Nicmene, zkuste pochopit, ze nejsem kouzelnik a ani omylem, ani kdybych se rozkrajel, se nezavdecim vsem. Nemuzete se pres to prenest? Budte radi za to co mate, ten server tu nemusi zitra rano byt. Dneska jsem mel nekolikrat chut ho vypnout, pro me je to jeden radek textu odklepnuty enterem. Na ICQ a prosby na foru nebudu reagovat... a budu se mit dobre. Ne, tezko, tak to nepujde... Ja nechci zit s pocitem ze jsem neobstal. Pro me je administrace serveru vyzva, tak bych to nerad vzdaval. Ale jestli to pujde dal tak jak to jde ted, tak nevim nevim jak dlouho to jeste vydrzim...

Uvedomte si, ze to delam pro vas, ne pro sebe. Pro sebe se na to muzu vykaslat a jit hrat neco jineho, nebo si cist noviny... me je to jedno, ja budu aspon min vic volneho casu. Ale je to i vas server, je nas vsech, jenom s tim rozdilem, ze ja jsem tam "vetsi pan", co ma taky vic starosti. Mozna si myslite jaka je to sranda, se s tim drbat, ale po pravde, zvladnout etded mi trvalo celkem dlouho, etpro nemam poradne prostudovane ani ted, pac nestiham a PB jsem jeste nerozjel ani na testingu... Ale chci to vsechno udelat, mam i dalsi plany, ale rad bych od vas videl odezvu pozitivni, ne jenom samou kritiku co je spatne... plzkthx
Naposledy upravil Santa-Claus dne 11 dub 2008 (pát), 13:52, celkově upraveno 1
Santa-Claus
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod neighbour » 27 čer 2006 (úte), 0:49

ja te celkem chapu, neni to jednoduchy a kdyz ctu nektery prispevky tak je mi na bliti.. na druhou stranu se podivej, kolik lidi hralo et pred tim, nez jsi udelal server a kolik ho hraje ted. a na jake urovni. ja si myslim, ze i kdyz ti to asi moc lidi nereklo, tak delas kvalitni praci - server jede nonstop, do par hodin je opraveno pokud se neco stane a porad se neco deje (mody, mapy, ...)
takze jedine, co na to reknu je: SANTO DIKY :yeah: :yeahyeah:

delas kvalitni praci a doufam, ze vydrzis, mas podporu homie :wink:
neighbour

Příspěvekod vjecna » 27 čer 2006 (úte), 2:14

Hm, jednou to přijít muselo - záleží i na Tobě, Santo, jak si nás vychováš.
Ty pamlsky v podobě BOTů už nebudou, naučíme se s tím žít!!!

Takže nedej se a dělej to s nadhledem. Pořád něco nového taky někdy škodí - nech server chvilku beze změn, ať si na něj zvyknem a vychytávej mouchy.
Na příštích srazech ETmanů to v klidku rozeberem (snad).

Tvoje dosavadní práce na ET serveru je obdivuhodná a byla by škoda, kdybys ji zanechal. Držím palec..............
vjecna
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod bony » 27 čer 2006 (úte), 7:23

Tak jak píše vjecna nedej se. Děláš pro server hodně moc. I když hraju jen 2-3 x do týdne jsem za to rád ještě jednou diky. :pvfree5:
bony
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod catman » 27 čer 2006 (úte), 8:04

sice vlákno Hry vůbec nesleduju, protože hry k životu nepotřebuju, ale neodsuzuju za to ostatní. Nicméně ten obrovský krajíc, který si študent Santa vzal do rukou, může být příliš velkou zátěží. Poslouchat, jak to dělá blbě, to vůbec nepovzbudí a nepodpoří snahy do budoucna.
Znám to velmi dobře jako správce sítě i jako ex-radní. Pochvala povzbudí, ale pomoc je lepší. Santa nám kromě správy herního serveru chodí vydatně pomáhat při stavbách, protože je to pro něj taky odreagování od čučení do monitoru.
Jako správce a kamarád bych uvítal, kdyby si Santa udělal prázdniny a vyzval všecky gameschtivé uživatele, aby alespoň jednou v měsíci vyrazili na nějakou brigádu, ať už se dělá cokoliv. (Diskusní kroužek hráčů může fungovat i na střeše) Zanedlouho se bude výrazně posilovat síť na severozápadě a bude potřeba mnoha a mnoha rukou. Nemluvím o množství nedodělků přímo v PV a nejbližším okolí. ( Popravdě, nejraději ych aplikační servery odstavil do doby, než se nedodělky odstraní. )

Santo, prázdniny jsou za rohem, odpočívej a užívej si jich. Za probdělé noci a pocuchané nervy ti nikdo nepoděkuje a ve škole ti to nepomůže! :wink:
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

dik

Příspěvekod Lipizzaner » 27 čer 2006 (úte), 10:03

tleskám a děkuji Santovi za pořádný kus odvedené práce :music2:
(L)
Lipizzaner
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod Antes » 27 čer 2006 (úte), 12:53

Santo taky bych ti poblahopral za dobre odvedenou praci na serveru ...snazis se udelat pro tenhle server co nejvic aby byl na svetove urovni. Tak ti tu tezkou praci co s tim mas a ty debilni keci proc tam neni to a proc tam je tamto ti opravdu nezavidim tak tyhle veci ignoruj a oni se autori mozna sklidni :!: Hlavne s tim nekonci!!!
Antes

Neklesej na mysli

Příspěvekod puntav » 27 čer 2006 (úte), 20:52

Santo, jak říkaj kluci, nedej se a bojuj, v životě nic nebude zadarmo a nepřijde samo, tak máš alespoň pořádnej trénink a pak tě toho moc nerozhodí. Tak držím palečky :wink:
puntav

Příspěvekod JaraV » 28 čer 2006 (stř), 19:35

Santo, neposlouchej škarohlídy. Řeči se mluví, voda teče a ET se hraje. A to denně a v hojném počtu. Děláš skvělou práci.
JaraV

Příspěvekod catman » 28 čer 2006 (stř), 20:20

čím to, že za tři dni ti nepřišla ani jedna nabídka pomoci ? :cry:
Santo, jsi v tom sám, nedivoč ! Be happy - be hollydays!
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Santa-Claus » 28 čer 2006 (stř), 21:25

Pomoc ani tak nepotrebuju, staci kdyz budou misto stiznosti ze je neco spatne posilat dekovne balicky :D
Santa-Claus

Kašli na to

Příspěvekod zdenal » 07 srp 2006 (pon), 12:50

Nemůžeš se zavděčit všem. Každý má volbu ten knoflík u počítače vypnout. Myslím, že těch lidí, kteří ti moc děkují bude víc.
Ahoj zdenal
zdenal

A je to tu zas...

Příspěvekod Santa-Claus » 13 lis 2006 (pon), 23:18

Dneska jste me zase "potesili" :\

Ja a vjecna se jak blbi muzem umlatit, abychom sehnali nove mapy a udelali nejakou inovaci, a zase jsme si nasrali na hlavu, ze. Vjecna zkousel snad 150 map, aby prisel na to co se z toho da pouzit. Opravdu jsme to nevybirali stylem "pichnem prstem do seznamu". Ale neeee, vsechno je spatne, zejo...

Pote co nekteri jedinci po asi tak dvou minutach hrani mapy northpole usoudili, ze je to hnus a meli potrebu to sdelit svetu, jsem si rikal proc to vubec delam. Zas nervy v kyblu a jako bonus naseru hrace. A to se vyplati!

Takze... Kdo chce kritizovat, at prvne predlozi navrhy jak co zlepsit, nez si zacne otevirat hubu na to jak jsme to zas doje**li a co si to vubec dovolujeme, ze vam menime kampan...

Jestli je neco hnus, tak ten pocit, kdyz vas nekdo zdrbe za to ze jste neco udelali spatne. Navic neco, co jsem si prakticky sam, vybudoval. Nevim jak to nese vjecna, ktery se na rozhodovani o GZ podili celkem dost, vzhledem k tomu ze ukazal ze jeho navrhy nejsou destruktivni, ale naopak. On zacal tim ze mi rikal co se mu na serveru nelibi. Ne vsak slovy "hnus", ale trochu jinak. Pote, co ukazal, ze jeho kritika je konstruktivni, se zacal podilet na serveru vetsi mirou. Stejne to muze udelat kdokoliv z vas. Kdokoliv se muze podilet na serveru vetsi mirou nez radovy hrac. Staci jenom ukazat ze vase napady k necemu jsou. Mne stacilo jenom si rozjet server, naucil lidi, a tak dale. Ale to uz je jina pohadka, ze...

Kdyz se v afere trubka objevili zminky o nejake diskriminaci, ptal jsem se sam sebe, zda si ze me nedelate prdel. Vy mi tu chcete mluvit o diskriminaci? Kazdou hovadinu s vami resime a kdykoliv se muzete vyjadrit a pokusit se neco zmenit. Staci aby to nebyl vykrik ze tmy, ale hlas lidu...

Seknout s tim nehodlam, proste me to bavi a nerad veci vzdavam. A taky asi nedokazu zit s vedomim ze by muj server spravoval nekdo jiny...

Az dokazete to co ja, mate pravo mi rikat ze to delam spatne. Do te doby nevite co to obnasi. Opravdu neni nic horsiho, nez kdyz vam nekdo zacne kecat do neceho, co jste sami vybudovali... :(
Santa-Claus

Re: A je to tu zas...

Příspěvekod ondrag » 13 lis 2006 (pon), 23:33

Santa-Claus píše:Dneska jste me zase "potesili" :\

V rámci demokracie musíš uplatnit dogmatický absolutismus a plebejcům nepovolit ani otevřít hubu - jedině tak může demokracie fungovat a lid bude spokojený.
(Smajlík nebude, protože to myslím vážně. Admin si do své práce nesmí nechat kecat, jinak je to v cenzurováno)
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod P.V.-KILLER » 14 lis 2006 (úte), 1:17

Podle me je zmena kampani dobra. Sice bude chvilku trvat nez se seznamim potrobnej s nekterejma mapama, ale to ktomu patri treba dubrovnik je faj, 2 tanks nemaj chybu! Uz to neni jenom o obrane axis proti porad utocicim amikum. Tet se to aspon strida a obe strany maji sanci ukazt co je vnich.
Za tu dobu co ET hraju je to myslim od pulky prazdnin jsem si tuhle hru hrozne oblibil jsem rad ze server provozujes.
Vyjadrim se i k probiranemu plaminku a bazuce (mozna s krizkem po funuse ale treba prijde vhod) . Podle me to do hry patri ale nesmi se tim kazit pozitek ze hry. Ja za kampane vystridam nekolik povolani, nejradej hraju za enga je prece jenom nejdulezitejsi hrac ve hre (teda doufam vecina misi bez nej nejde dohrat :-) ) Ale s bazukou si taky obcas zahraju, kdyz to zacne hrace stvat tak jdu za nekoho jineho. Ale co jsem si nejvic vsim tak to je to, ze kdyz zabiju tou bazukou nekoho dost dobryho tak se stve vecinou jen on ostatni to prejdou :-), mozna jsou taky nastvani, ale nevyjadruji se a prejdou to. Hold je to hra. Valka taky neni podle pravidel. Stejne s trubkou muze behat jen jeden druhej vystrel taky docela trva, pohybovat se sni bez hvezdicek skoro neda. Nevim je to jen muj osobni nazor tak to zas neberte vazne a nechytej te se za slovicka.

Santo, svoji praci odvadis dobre jen tak dal, vzdycky se najde nejakej rejpal tak uz to chodi. Dulezite je nenechat se otravit. A to jak ctu tvoje reakce, tak zatim odolavas a bojujes a to je dobre!
Vjecne taky patri diky za vyber a testink map me se liby, teda az na basket ten mi vubec nesel, no to se poda... mozna :-), ale jinak velka pochvala.

(pokud jsem napsal nejakou chybu tak nato moc nehledte moje CZ neni zas tak dobra, taky se blizi pulnoc i kdyz to by me vyjmenovana slova mela jit jako kdyz bicem praska nebo tak nejak to rykali na zakladce :-) )

ET zdar, dobrou musku a bacha na miny 8) !

P.V.-KILLER
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Další

Zpět na Hry