Nový gameserver

Síťové hry mají své kouzlo, ať už se jedná o letecké souboje nebo módní RTS

Nový gameserver

Anketa končí za 22 pro 2006 (pát), 23:04

Ano, má to cenu.
2
50%
Ne, nemá to smysl.
2
50%

Celkem hlasů : 4

Nový gameserver

Příspěvekod Milo » 02 pro 2006 (sob), 23:04

Je to jen takový nápad, ale stojí za zvážení, proto bych chtěl znát váš názor!

Mám doma momentálně absolutně nevyužitý stroj.
Jeho parametry AMD athlon XP 1800+ 80GBSegate Barracuda gk: GeForce 4Ti sitovka realtek 100mb/s, ovšem s pamětma je to trochu horsi, ale na chvíli bych snad oželel 1xDDR 512mb A-DATA.

Myšlenka je asi takováto: chtěl jsem na tom zprovoznit nějaký gameserver (mě osobně by třeba seděl UT2003 např.).
Ovšem mám malej problém:
1.jsem doma jen na víkendy takže času moc neni
2.ještě nikdy jsem to nedělal takže bych s tim potřeboval pomoct

Takže otázka zní má to cenu (třeba do budoucna) nebo ne a ten komp můžu vesele střelit?
Milo
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Santa-Claus » 03 pro 2006 (ned), 0:07

Nejvetsi problem vidim v tom trefit se hracum do noty. Pokusu jsem delal vic a uz me to celkem preslo, protoze se neujala ani klasika jako CS, mozna jsem jen vybral blbou verzi, nevim. Ale uz nemam tolik chuti se s tim drbat.

Ja sam moc nehraju, tak nevim co leti, taky nevedu Window$, nemam nejnovejsi HW a tak... Takze me hry posledni dobou miji. Ale prijde mi ze s nejakou dalsi FPS se moc neprosadis. Posledne jsem premyslel o Battle.Netu, ale skoncil jsem jen u toho premysleni. Nicmene, jestli chces, zkousej... ;)

Mozna by pomohla vetsi propagace hernich serveru u nas v siti, imho o tom vi stale malo lidi. Hraje prece kdekdo...

EDIT: Mozna bych zkusil zamerit se na neco kde neni potreba pro hru dva teamy, ale treba jen dva lidi. Zavody, strategie, ale i q3a by se tam dal zaradit... Na zapas s kamosem ve W3 se domluvis, na ET si deset kamosu uz domluvis trochu hur ;)
Santa-Claus
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod To-mr » 03 pro 2006 (ned), 1:25

Moje řeč, maš pravdu něco pro vic lid asi ne, ale tak pro dva aby to byo min a max tak 10 možná nějaké závody.

Santa-Claus píše:EDIT: Mozna bych zkusil zamerit se na neco kde neni potreba pro hru dva teamy, ale treba jen dva lidi. Zavody, strategie, ale i q3a by se tam dal zaradit... Na zapas s kamosem ve W3 se domluvis, na ET si deset kamosu uz domluvis trochu hur ;)
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Milo » 03 pro 2006 (ned), 8:13

Fajn neříkám, že by to bylo hned, ale nějaký závody nejsou vůbec špatnej nápad, co třeba něco jako TrackMania Nations? co vy na to? Ve hře přece nemusi protekat litry rve :-D !
Nebo nějaký lepší nápad?
Milo
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod To-mr » 03 pro 2006 (ned), 10:00

Milo píše:Fajn neříkám, že by to bylo hned, ale nějaký závody nejsou vůbec špatnej nápad, co třeba něco jako TrackMania Nations? co vy na to? Ve hře přece nemusi protekat litry rve :-D !
Nebo nějaký lepší nápad?

Ano tu hru mám celkem rád, ale jediné o co se obávám že Santa už to jednou dělal a bylo celkem pro mne složité se připojit, asi to bylo Hw umístěným mezi židlí a klávesnicí, ale pokud se ti podaří vytvořit podrobný návod jak to rozjet tak dej vědět, rát si zajezdím, jednu dobu mne to celkem drželo.
:car:=............................................................ :police:=
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Santa-Claus » 03 pro 2006 (ned), 13:08

Milo píše:Fajn neříkám, že by to bylo hned, ale nějaký závody nejsou vůbec špatnej nápad, co třeba něco jako TrackMania Nations? co vy na to? Ve hře přece nemusi protekat litry rve :-D !
Nebo nějaký lepší nápad?

Klidne to zkus, preju pevne nervy :D

Je to debilni aplikace bez dokumentace ktera neumi ani dobre nahlasit ze nema prava nekam zapisovat, tak misto toho radsi spadne... no comment. Jestli se do toho pustis, jedes v tom sam, ja uz jsem znechucen dost...
Santa-Claus

Zpět na Hry