Rychlejší konkurent klasického e-mailu

Re: ICQ

Příspěvekod JarPav2 » 02 srp 2009 (ned), 19:10

ohrozimak píše:Hele hádat se nebudu nemá to smysl . Heslo používám podle svýho výběru a za 6 let jeho funkčnosti problém nebyl . Vira mi to nenašlo a jestli někdo odsuzuje nějaké verze antiviru tak at si stěžuje u výrobce a né u těch co to používají . Mám co mám a funguje to .

Zdá že PC máš čisté..., tak si aspoň to 6 let staré heslo změň, neb ho zřejmě ty roboti znají z minula a pořád ho zneužívají... Změna hesla přece nemůže být takový problém a ostatní budou mít od tebe klid a ty budeš mít na oplátku klid od nás :) .
JarPav2
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod mahud » 02 srp 2009 (ned), 19:38

ohrozimak píše: -- Spyware Terminatora -- používám už hezkou dobu /2 roky ? / se vším co to umí nastavit i rezidentní štít......
A máš integrovanou i databázi Clam Antiviru? Bez té je jako "ústa bez zubů....."
Já Spyware Terminátora používám co mám internet cca 2-3 roky. První verze byly dost náročné na pamět a procesor, ale postupem času z toho amíci a hlavně čeští programátoři, udělali slušný prográmek.
mahud
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod ohrozimak » 02 srp 2009 (ned), 19:42

mahud píše:
ohrozimak píše: -- Spyware Terminatora -- používám už hezkou dobu /2 roky ? / se vším co to umí nastavit i rezidentní štít......
A máš integrovanou i databázi Clam Antiviru? Bez té je jako "ústa bez zubů....."
Já Spyware Terminátora používám co mám internet cca 2-3 roky. První verze byly dost náročné na pamět a procesor, ale postupem času z toho amíci a hlavně čeští programátoři, udělali slušný prográmek.

Ano mám nastaveno vše co na tom šlo nastavit pro kontrolu souborů a tak dál --- Clam Antiviru -- AKTIVNÍ --- Zbytek nastavení co tam je tak taky -- AKTIVNÍ
ohrozimak
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod mahud » 02 srp 2009 (ned), 19:49

ohrozimak píše:Ano mám nastaveno vše co na tom šlo nastavit......
Tak to bude chyba někde jinde nejspíš to 6-ti leté heslo..... Tak "lovu zdar".
mahud
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Předchozí

Zpět na Instantní messaging