Zaplatil jsem a jsem odpojen jako NEPLATIČ

Jak to v PVfree.net děláme s financováním

Zaplatil jsem a jsem odpojen jako NEPLATIČ

Příspěvekod catman » 03 led 2008 (čtv), 22:14

Provedl jsi platbu a jsi přesto odpojen jako neplatič? Pak tedy zkontroluj, zda vyhovuje následující :

- zaplatil jsi tak, aby pokladník měl šanci přepsat příchozí platbu z bankovního účtu do informačního systému ještě před začátkem období

- zaplatil jsi na nejméně 3 měsíce a v násobcích aktuální výše příspěvku (1.1.2009-200Kč) . Platby v odlišné výši jsou ignorovány a jsi tudíž bez plateb

- tvoje platba dorazila na bankovní účet sdružení - zkontroluj http://www.ebanka.cz/tran_uct/1895647001.html - Převody mezi bankami trvají až 5 dní !!

- zaplatil jsi se správným Variabbilním symbolem, který máš uveden ve členské databázi Informačního Systému sdružení http://is.pvfree.net

Pokud jsi v předchozím období svévolně přestal platit příspěvky, jsou nově příchozí platby automaticky doúčtovány na dlužné období, tedy nikoliv na následující měsíce !! Přerušení je možné pouze na základě žádosti o přerušení členství zaslané radě sdružení.
Naposledy upravil catman dne 06 led 2008 (ned), 18:06, celkově upraveno 1
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod sla.radka » 06 led 2008 (ned), 15:05

Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit, co dělat, když jsem vedena jako neplatič, přestože má platba je evidována na účtu dne 19.12.2007.
:cry:
Při čtení výšeuvedeného příspěvku mne napadá, že částka nebyla v násobku aktuální výše příspěvku - měla jsem evidovaný přeplatek, proto ten rozdíl.
Prosím o radu, jakou cestou (a jak nejrychleji) zprovoznit zaplacený Internet pro tento druh "neplatiče". Děkuji.
:wink:'

Radka Slaninová
sla.radka

Příspěvekod Alva » 06 led 2008 (ned), 15:14

sla.radka píše:Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit, co dělat, když jsem vedena jako neplatič, přestože má platba je evidována na účtu dne 19.12.2007.
javascript:emoticon(':cry:')
Při čtení výšeuvedeného příspěvku mne napadá, že částka nebyla v násobku aktuální výše příspěvku - měla jsem evidovaný přeplatek, proto ten rozdíl.
Prosím o radu, jakou cestou (a jak nejrychleji) zprovoznit zaplacený Internet pro tento druh "neplatiče". Děkuji.
javascript:emoticon(':wink:')

Radka Slaninová[/img]

Já bych řekl, že nejlepší bude napsat pokladníkovi.
Alva
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Karlos » 06 led 2008 (ned), 15:22

1110+160=1270kc coz neni nasobek 190kc.Takze mate zase preplatek,130kc.
Kdyby jste misto 1110kc poslala 980kc a zaroven poslala na email pokladnik(zavinac)pvfree(tecka)net s vysvetlenim situace tak jste mohla vesele surfovat.
Neplatite si internet ale clenske prispevky a ty podle stanov,se kteryma jste souhlasila pri odevzdani prihlasky,ma mit kazdy clen v poradku a ma si je hlidat sam.
Napiste na email pokladnika vysvetleni.

P.S.:Nemusite mit strach,takovej co si plati jak je napadne je vic. :lol:
Karlos
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod sla.radka » 07 led 2008 (pon), 23:23

Karlos píše:1110+160=1270kc coz neni nasobek 190kc.Takze mate zase preplatek,130kc.
Kdyby jste misto 1110kc poslala 980kc a zaroven poslala na email pokladnik(zavinac)pvfree(tecka)net s vysvetlenim situace tak jste mohla vesele surfovat.
Neplatite si internet ale clenske prispevky a ty podle stanov,se kteryma jste souhlasila pri odevzdani prihlasky,ma mit kazdy clen v poradku a ma si je hlidat sam.
Napiste na email pokladnika vysvetleni.

P.S.:Nemusite mit strach,takovej co si plati jak je napadne je vic. :lol:

Děkuji všem zúčastněným za spolupráci a opětovné připojení k síti.
sla.radka (':D')
sla.radka

Re: Zaplatil jsem a jsem odpojen jako NEPLATIČ

Příspěvekod Laďa 2006 » 04 úno 2009 (stř), 17:04

Dobrý den, byl mi odepřen přístup k internetu za nezaplacení členských příspěvků. Já, ale platitl 29.12 2008 600 Kč, částka je i zaznamenaná v zaplacení členských příspěvků, ale není graficky zazanemnána(pouze leden), prosím o navrácení přístupu na internet a zaznamenání částek až do března.

Psal jsem pokladníkovi a ten mi není schopen odpovědět, domlouvám se s ním 4 dny a pořád nic!
Laďa 2006
Newbie
Newbie

Příspěvekod david » 04 úno 2009 (stř), 17:10

Laďa 2006 píše:Dobrý den, byl mi odepřen přístup k internetu za nezaplacení členských příspěvků. Já, ale platitl 29.12 2008 600 Kč, částka je i zaznamenaná v zaplacení členských příspěvků, ale není graficky zazanemnána(pouze leden), prosím o navrácení přístupu na internet a zaznamenání částek až do března.

Psal jsem pokladníkovi a ten mi není schopen odpovědět, domlouvám se s ním 4 dny a pořád nic!

Ahoj.

Pokud jsem tě správně identifikoval v IS, tak ti nezbývá, než se obrátit na pokladníka, případně na radu a řešit to s nima.
Naposledy upravil david dne 04 úno 2009 (stř), 17:20, celkově upraveno 1
david
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Laďa 2006 » 04 úno 2009 (stř), 17:15

Ladislav Soldán
uid 1501
Laďa 2006
Newbie
Newbie

Příspěvekod david » 04 úno 2009 (stř), 17:25

Laďa 2006 píše:Ladislav Soldán
uid 1501

V IS se jeví všechno v pořádku, takže se musíš obrátit na pokladníka, případně na radu.
david
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Laďa 2006 » 04 úno 2009 (stř), 17:30

Jsem psal, že s pokladníkem není domluva na moje emaily neodpovídá a není schopen to řešit
Laďa 2006
Newbie
Newbie

Příspěvekod david » 04 úno 2009 (stř), 17:34

Laďa 2006 píše:Jsem psal, že s pokladníkem není domluva na moje emaily neodpovídá a není schopen to řešit

V tom případě je další alternativa rada sdružení.
david
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Clea1 » 05 úno 2009 (čtv), 22:44

Pane Soldán,když někdo napíše LAĎA 2006 a nic jiného,tedy jméno nebo UID,tak to se nezlobte, nejsem jasnovidec.Přikládám email který jste mi poslal,ať každý posoudí kdo má pravdu.
Clea1
> > Dobrý den, byl mi odepřen přístup k internetu za nezaplacení členských
> > příspěvků. Já, ale platitl 29.12 2008 600 Kč, částka je i zaznamenaná v
> > zaplacení členských příspěvků, ale není graficky zazanemnána, prosím o
> > navrácení přístupu na internet a zaznamenání částek až do března.
> >
> > Laďa 2006
Clea1
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod Laďa 2006 » 06 úno 2009 (pát), 20:00

Ano, ten mail jsem posílal a hned jsem na něj odpovídal, ale z Vaší strany nebyla opověď

Přikládám záznam o zaplacení

Obrázek
Laďa 2006
Newbie
Newbie

Příspěvekod morpheus » 06 úno 2009 (pát), 21:53

dobry den, v cem je tedy problem?

po zavedeni nove verze IS, ktery automaticky rozpocitava prispevky na zaklade prichozich plateb jste byl v mesici unor 2009 opravnene zarazen mezi tzv. neplatice (platby byly u vsech clenu zkontrolovany/rozpocitany i zpetne)

... coz si muzete sam prepocitat ...
[suma zauctovanych prispevku, modra cisla rozepsana v tabulce] = [suma prichozich plateb, mimo vstup.prisp. + pripadny preplatek]

- nekolika clenum tak "vzniknul" drobny preplatek... me samotnemu tak po prepocitani vsech prichozich plateb za dobu trvani meho clenstvi vznikl preplatek 10 kc, diky me prvni platbe, kdy jsem platil v rozporu s financnim radem na zpusob "poslu jim tam o desetikorunu vice, at nejsou tratni na poplatcich"
- asi u 5 clenu zase vzniknul "nedoplatek" a zauctovane prispevky jim pak byly o 1 nebo 2 mesice "kraceny", tito clenove byli o vznikle situaci informovani emailem

jak sam na prilozenem snimku vyse muzete videt, rada sdruzeni ve vasem pripade rozhodla vcelku velkoryse o uleve v platbe pravidelnych clenskych prispevku za mesice 2-3/2009

pokud s timto rozhodnutim rady nesouhlasite, napiste radnim mail
myslim, ze neni problem najit reseni, ktere vas nebude "zvyhodnovat", napr. formou mimoradneho clenskeho prispevku za odpustene 2-3/2009
morpheus
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Zpět na Finance