servis auta

Co kdo prodává a co kdo shání - taková alternativa tištěné inzerce v Prostějovském týdnu ;)

servis auta

Příspěvekod Badla » 12 led 2016 (úte), 1:28

poradí někdo, kam nejlépe zajet na servis s VW Passat, kterému nejdou zamčít zadní páté dveře?
Dálkový ovladač funguje, zámek cvaká, při zavřených dveřích zamčených dálkáčem lze i přesto stiskem madla na dveřích otevřít... přitom když dveře otevřu, ručně zacvaknu západku zámku a zamču dálkáčem, tak stiskem madla zámek neotevřu... přijde mi to, jakoby tam byl ještě nějaký pojistný mechanismus, který pozná, zda jsou dveře opravdu zavřené...

Netuším zda je to práce spíše pro autoelektrikáře (napadá mě třeba Mira Melka) nebo pro klasického opraváře (např. mechanický problém v otevírání/blokování zámku)...

popř. nemáte s tímto či podobným problémem vlastní zkušenosti?
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Re: servis auta

Příspěvekod Karlos » 12 led 2016 (úte), 23:29

Nejlepe rozdělat dveře a podivat se co je spatne. Klidne to dovez, mrknu na to. Passata mam a většinu věci opravuju sam, aji na dalších autech. Zamky jsou docela castej problém a není tezky to opravit. Vetsinou klasických problemu jsem si uz prosel, nic tezky a nakladnyho.
Servisu je v PV plno, kazdej je spokojenej nekde jinde takze tezko radit. Lepsi si to opravit sam, většinou jsou na to navody na netu. Takovy ty nejcastejsi zavady.
Karlos
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod Badla » 13 led 2016 (stř), 1:39

Karlos píše:Nejlepe rozdělat dveře a podivat se co je spatne. Klidne to dovez, mrknu na to. Passata mam a většinu věci opravuju sam, aji na dalších autech. Zamky jsou docela castej problém a není tezky to opravit. Vetsinou klasických problemu jsem si uz prosel, nic tezky a nakladnyho.
Servisu je v PV plno, kazdej je spokojenej nekde jinde takze tezko radit. Lepsi si to opravit sam, většinou jsou na to navody na netu. Takovy ty nejcastejsi zavady.

drbal jsem se s tim vcera v noci hodinu v mrazu a na nic neprisel... rozdelavat se mi to cele s baterkou v ruce nechtelo, takze jsem to nakonec vyresil zamcenim a odpojenim baterky...
dnes rano jsem volal Melonovi, rikal, ze na to zitra rano mrkne.. kdyby se mu nezadarilo (pry to muze byt nejaky pohybovy mikrospinac, jinak moc taky netusil), ozvu se. Diky moc za nabidku.
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod Badla » 13 led 2016 (stř), 10:52

tak Melonovi se to podarilo spravit :) ... bohuzel ale nevim jak, protoze mluvil se zenou, ktera mi na otazku "a co tomu bylo?" jen pokrcila rameny s odzbrojujici odpovedi "copak ja tomu rozumim?" :roll:
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Zpět na Bazárek