Zrušení členství

Jak provozovat společnou síť a současně dodržovat zákony

Zrušení členství

Příspěvekod jaroslav.zaboril » 08 pro 2005 (čtv), 11:19

Dobrý den,

minulý měsíc jsem zaslal poštou oficielní papírovou podobu s žádostí o zrušení členství ve sdružení PVfree.net na adresu xxxxxxxxxx . Samozřejmě, že doporučeně. Včera mi přišel zpět s tím, že adresát si jej nevyzvedl. :shock:

Můžete mi prosím sdělit, proč sdružení nepřebírá poštu? Je k tomu nějaký důvod? Pokud se jedná o finance jsou spráci a rada velice rychlí s blokací připojení, ale co se týká komunikace, tak ta nějak vázne. To byl jeden z hlavních důvodů mé žádosti o zrušení členství. :(

Jelikož žádost nebyla převzata a další náklady na poštovné nemíním platit, berte tento příspěvek jako "Žádost o zrušení členství v občanském sdružení PVFREE.NET"!! :!:
jaroslav.zaboril

Příspěvekod David_SLK » 08 pro 2005 (čtv), 11:50

Co vím tak sdružení má adresu jinou. Je to P.O. Box 8 Prostějov 4. A určitě je to lepší než otravovat správce dopisama domů.

Sám jsem na P.O. Box posílal přihlášku a další den jsem byl čekatel. Takže tahle adresa je ta pravá....
David_SLK

Příspěvekod radekpv » 08 pro 2005 (čtv), 11:52

dobrý den,
jestli to nebude třeba tím, že Pvfree.net sídlí na jiné adrese, adresa pro komunikaci je také jiná. - viz www.pvfree.net - kontakty, informace (konkrétně http://www.pvfree.net/pvweb/?q=node/101 )
P. Kocourek není povinen být doma - co když byl třeba na dovolené ?
Jinak žádost můžete předat osobně kterémukoliv členovi rady,ať nemusíte platit poštovní poplatky (jejich seznam najdete tamtéž).
Bohužel, váš příspěvek není možné brát jako žádost o zrušení členství, opravdu jej potřebujeme v papírové podobě.
radekpv

Příspěvekod jaroslav.zaboril » 08 pro 2005 (čtv), 12:00

Bohužel s Vámi nemohu souhlasit, protože v článku http://www.pvfree.net/pvweb/?q=node/15 máte všechny adresy a řečeno:

"...papírovou podobu podepište a vložte do obálky a tu pošlete poštou, popřípadě ji odneste přímo na jednu z adres:
"

Takže by jste měli rozšířit "Otázky a odpovědi", popřípadě je upravit.[/url]
jaroslav.zaboril

Příspěvekod radekpv » 08 pro 2005 (čtv), 12:49

ano, je to tam přesně tak jak jste napsal. Ale poštovní adresa OS je
P.O.Box 8, Prostějov4 796 04
díky za upozornění, zkusíme to doplnit tak, aby nebylo o významu pochyb.
Vzhledem k tomu, že se připojujete na okružní bych viděl jako nejbližšího vám Karla Mikšíka.
Pokud mu žádost o zrušení členství odnesete, máte dvě možnosti - buďto mu ji hodit do schránky, nebo (v případě že chcete mít potvrzenou kopii) ho musíte zastihnout doam a kopii si nechat podepsat.
radekpv

Příspěvekod catman » 08 pro 2005 (čtv), 19:51

jaroslav.zaboril píše:Bohužel s Vámi nemohu souhlasit, protože v článku http://www.pvfree.net/pvweb/?q=node/15 máte všechny adresy a řečeno:

"...papírovou podobu podepište a vložte do obálky a tu pošlete poštou, popřípadě ji odneste přímo na jednu z adres:
"

Takže by jste měli rozšířit "Otázky a odpovědi", popřípadě je upravit.[/url]

nemám čas chodit na poštu kvůli doporučené poště. Z práce chodím po zavírací době pošty...
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Zpět na Organizace a řízení