Registrace, zadost atd....

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Registrace, zadost atd....

Příspěvekod PROCHY » 20 říj 2005 (čtv), 20:44

Pred par dny jsem zadal o inet na zkousku, poslal ji na spravci@pvfree.net . Zadna odpoved, tak jsem jeste vyplnil zadost o pripojeni a po par dnech se tam pise NEPOVOLENO. A co jako? bez udani nejakeho duvodu, proste nepovoleno a hotovo. Je to tim ze jsem tu zadost vyplnovat nemel protoze jiz IP mam a tesne pred uvedenim "noveho postupu" jsem psal spravci AP a ten me pripojil? Ta zadost o pripojeni je jen misto te zpravy spravci nebo je to zaroven zadost o inet na zkousku? Kde je tedy chyba? bude mi ten inet vubec pusten nebo ne nebo co bude?
PROCHY

Příspěvekod ondrag » 20 říj 2005 (čtv), 21:22

ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod Návštěvník » 20 říj 2005 (čtv), 21:32

Chapu ale tak uplne to neodpovida na otazku proc mi to napsalo nepovoleno.
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 20 říj 2005 (čtv), 21:34

Chapu ale tak uplne to neodpovida na otazku proc mi to napsalo nepovoleno.
Návštěvník

Příspěvekod catman » 20 říj 2005 (čtv), 21:55

v současné době je kromě jiné korespondence a jiných dalších povinností taky cca 40-50 žádostí o připojení.
Správci jsou taky lidé a občas se stane, že někdo má lidské potřeby vypadnout z každodenního a každonočního kolotoče, jiný zase třeba onemocní a další je prostě služebně mimo... Kromě toho se starají taky o funkčnost sítě, připravují další stavby, jednají s providery o navýšení linek, shánějí materiál na stavby a nebo přímo staví...
Proto ti Ondra napsal, že každá pomoc urychlí cokoliv jiného, co správcům stojí ve frontě. A jak s oblibou píšeme všem nedočkavcům, co jen křičí " DEJ DEJ SEM JÁ JÁ... " a nikdy nenabídnou pomoc a nepřijdou : o upřednostnění žádostí se můžeme bavit při práci na střeše ! Pokud nejsi ochoten něco pro sdružení udělat, pak čekej ve frontě !
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!