Neplacení příspěvků.

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Neplacení příspěvků.

Příspěvekod elektro » 06 lis 2005 (ned), 18:08

Proč mám odpojen internet, když mám zaplaceny příspěvky.
Placené jsou 17.10.2005 14:23:32 hod.
Na účtu jsou u E Banky.
elektro

Příspěvekod qwerty » 06 lis 2005 (ned), 18:41

HH čekej odpověd typu: Zaregistruj se a pak se ptej. Měl bys asi ještě napsat svoje UIN
qwerty

Příspěvekod catman » 06 lis 2005 (ned), 18:54

UIN ? Jméno?
Pokud jsi člen, proč jsi si nezkontroloval, zda jsou tvoje platby řádně zaregistrovány v systému??
kašlal jsi na to, nyní se divíš :-/
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Nezaplacení příspěvků,

Příspěvekod elektro » 06 lis 2005 (ned), 19:43

Já jsem začátečník tak toho dost nevím.ale vy máte také možnost se podívat jestli mám zaplacené než mě odpojíte.jirka56
elektro

Příspěvekod catman » 06 lis 2005 (ned), 20:29

váš příspěvek opět postrádá základní identifikační údaje - nebudu se jím tedy už zabývat
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Don_Carlos » 07 lis 2005 (pon), 17:31

pokud jste jirka56, tak zaplaceno máte, ale rozhodně ne 17.10. jak jste uvedl...
Don_Carlos
Správa financí

Re: Nezaplacení příspěvků,

Příspěvekod qwerty » 07 lis 2005 (pon), 17:51

elektro píše:Já jsem začátečník tak toho dost nevím.ale vy máte také možnost se podívat jestli mám zaplacené než mě odpojíte.jirka56

Hmm začátečník, hlavně že víš jak se připojit a hlavně mít net, ale přečíst cca 3 stránky na webu to už je zbytečný
qwerty

neplacení příspěvků

Příspěvekod Návštěvník » 07 lis 2005 (pon), 20:19

Celé přihlášení a zřízení mi pomáhal kamoš.je třeba lidem aspoň trochu důvěřovat jirka56
Návštěvník

Příspěvekod romanmil » 07 lis 2005 (pon), 22:45

tak proč tě kámoš nechává pořád ANONYMNÍHO?????????????
romanmil
Diskutér
Diskutér

Taky odpojen i když zaplaceno (i když asi pozdě)

Příspěvekod TT » 08 lis 2005 (úte), 0:03

Moc se omlouvám že se přidávám k téhle debatě , ale mám podobný problém u uživatele kterému vlastně dělám správce. UID 863 - platba prvedena 3. 11.
Asi byla provedena platba pozdě , ale za to bohužel můžu já protože jsem to musel uživateli modelově předvést což se časově poněkud protáhlo :oops: . Takže poud by to bylo možné nemohli by jste mu připojení obnovit .
Děkuji moc a ještě jednou se omlouvám .
TT

Příspěvekod catman » 08 lis 2005 (úte), 3:06

emailem, prosím !
nemůžeme prohledávat forum na 10ti místech :-(
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Platby a opakující se dotazy

Příspěvekod Mac » 15 lis 2005 (úte), 11:04

Jen tak občas nakouknu a problém ohledně plateb je omílán neustále dokola s různými vysvětleními a vesměs odpovědi končí tak, že je to problém uživatele. Což je zajisté pravda. Možná by ale neškodilo tuto problematiku poněkud zpřehlednit a napsat takový popis "pro BFU (Běžného Frantu Uživatele)". Popis samozřejmě na různých místech fóra je, ale dle mého mu poněkud chybí provázanost a ucelenost tohoto popisu.
Mac

Příspěvekod catman » 15 lis 2005 (úte), 16:49

popsáno to bylo několikrát, závazný postup je uveden na webu.

Pokud už ale dojde k tomu, že je někdo odpojen jako neplatič, musí počkat na to, až jeho zaplacený příspěvek je viditelný ve výpise z transparentního účtu na webu a pak teprve požádat emailem správce o opětovné připojení. Automat zatím není plně v chodu, aby připojoval či odpojoval neplatiče, a správci nemají zase tolik času, aby denně hlídali, že se někdo probudil a zaplatil.

Podotýkám, že řada lidí nemá doposud doplněny databázové údaje, které se týkají připojení, zejména to, co se týká wifi-hardware. Popis je taky na webu, co a jak doplnit. Jakmile spustíme databázový automat, dopadne to tak, že nejen že nepůjde řadě lidí internet, ale budou mít dokonce nepřístupnou síť včetně tohoto webu a fóra. Doporučuju urychlenou nápravu !

na závěr doporučuji všem, kdož komunikují emailem s radou a správci, aby dodržovali pravidla uvedená v tomto článku http://www.pvfree.net/forum/viewtopic.php?t=1291 díky
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Mac » 15 lis 2005 (úte), 23:27

Závazný postup sice na webu určitě je. Mě se to třeba na úvodní stránce v průběhu cca 5 minut najít nepovedlo a nejsem na ní prvně. Ale třeba jsem to přehlédl.
Hm. Tak doplňuji. Už jsem tedy příslušné informace našel. Musím ale říci že až ve fóru, kde bylo několik odkazů a citací. Navíc navzájem různých.
Takže bych předpokládal, že poslední aktuální stav sice udává finanční řád z 23.10.2004, kde je popsáno co a kdy platit, ale velmi pochybuji že to řada nezkušených uživatelů vůbec najde. A ti co to nenajdou se pak samozřejmě ptají :)
Mac

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!