placení

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Příspěvekod pegasus » 18 pro 2005 (ned), 20:07

Omlouvam se ze jsem se zapomel prihlasit kdyz jsem psal predchozi prispevek.
pegasus

Příspěvekod catman » 18 pro 2005 (ned), 22:44

Anonymous píše:takovi clenove maji mam pocit take vyssi prioritu. A potom ten inet maji pusten a je jejich vec zda ho vyuziji ci nikoliv. Kdybych ho mel po celou dobu pusten i ja tak se neni o cem bavit a zaplatil bych ale ja ho nemel pusten. V tom je zasadni rozdil. Oni plati za to ze ho maji a ja mam platit za to ze ho nemam? Tady myslim nejde o to zda vyuzivam ci nikoliv ale o to zda to mam. Kdyby mi od meho pripojeni byl pusten i inet tak bych pochopitelne zaplatil bez ohledu na jeho uzivani ale protoze je od meho pripojeni zablokovan tak nevim proc mam za nej platit.

Už to psal Ondra - platíš členské příspěvky - m.j. i za to, že máš přístup k síti. S dostupností inetu nekalkuluj. Internet jsi měl dostupný, blokován byl pouze port 80 , nic jiného !
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod pegasus » 18 pro 2005 (ned), 23:08

Neni mi moc jasne co si predstavit pod portem 80 ale internetovy prohlizec psal a pise zakazany pristup -neclen kdyby to nepsal tak by mi inet sel. proc mam tedy platit za port 80 kdyz ho mam blokovan stejnou castku jako ostatni co port 80 blokovan nemaji. Trosku nefer. Takze by mi inet podle toho mel jit i ted kdyz mam zaplatit toto ctvrtleti, ale nejde nic- prohlizec, mailovy klient,download manager, antivir se nemuze aktualizovat, win update nejde......proste nic ale mam platit jako ze mi jde vsechno. Nekde ve foru ale bylo napsano ze za pripojeni k siti se plati 60kc a za pristup k inetu dalsich 100kc takze celkem 160kc jeden mesic. bylo to napsano ve foru a s tim take ze kdo nehodla vyuzivat inet ale jen chce byt pripojen do site plati jen 60kc. Uz podruhe mi pisete ze se plati prispevky, ja to vim. Napsal jsem snad nekde slovo poplatek? Muzu se tedy zeptat zda je mozno platit i slozenkou? (kterou si vypisi a nasledne zaplatim treba na poste)
pegasus

Příspěvekod neighbour » 18 pro 2005 (ned), 23:24

pegasus píše:Neni mi moc jasne co si predstavit pod portem 80 ale internetovy prohlizec psal a pise zakazany pristup

port 80 - http
neighbour

Příspěvekod lyon667 » 18 pro 2005 (ned), 23:42

pegasus píše: proc mam tedy platit za port 80 kdyz ho mam blokovan stejnou castku jako ostatni co port 80 blokovan nemaji. Trosku nefer.

Protoze platis prispevky za clenstvi ve sdruzeni, ne za pripojeni do internetu. Uvedom si to, prosim!!! Rozdeleni na cast vydaju za provoz a vydaju za inet je pouze spravni veci, ktera funkcne nema s vybiranim prispevku nic spolecneho. To, ze lze pozadat o odpusteni casti prispevku pri nevyuzivani toho ci onoho rozhodne nepovazuj za samozrejmost, je to vyhoda, ktera jinde nemusi byt.

Mimochodem, prohlizec nerovna se internet.

A pokud jde o postu, dela trochu potize s variabilnimi symboly, takze prilis nedoporucuji.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod pegasus » 18 pro 2005 (ned), 23:49

To teda zaplatim vsechno. Mohu tedy platit slozenkou? Rad bych zaplatil na pokladne E-banky ale jeji provozni doba mi, zvlaste ted pred svatky nevyhovuje.
pegasus

Příspěvekod ondrag » 18 pro 2005 (ned), 23:55

pegasus píše:TMohu tedy platit slozenkou?

Ano. Snad se to dostane na účet se správným VS, do teď pošta všechny složenky posílala "hromadně" a se svým VS. Hromadné převody jsou nyní zakázány, doufám že to bude už OK.
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod pegasus » 19 pro 2005 (pon), 14:55

Jeste bych se chtel zeptat: Jaky mam vyplnit transakcni kod a konstantni symbol? Adresa majitele uctu je Pvfree.net Sarka......?
pegasus

Příspěvekod Don_Carlos » 20 pro 2005 (úte), 11:37

KS už není povinný údaj. Adresa je Šárka 24, Prostějov.
Don_Carlos
Správa financí

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!