Jakým způsobem komunikovat s radou nebo správci ?

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Jakým způsobem komunikovat s radou nebo správci ?

Příspěvekod catman » 14 lis 2005 (pon), 14:43

http://wiki.pvfree.net/index.php/Otazky_a_odpovedi

Při komunikaci s radou sdružení nebo se správci je třeba dodržovat jisté zásady, které umožní rychlou identifikaci požadavku. Správci ani radní nemají křišťálové koule, aby dokázali za přezdívkou "Johny" a pod. identifikovat Jendu Nováka z Horní ulice.

* Vždy uváděj základní identifikaci - celé jméno, UID a IP adresu tvého počítače.

* Jasně formuluj, jaký máš požadavek či problém, jak jsi ho zjistil a jak jsi došel k závěru, že problém není u tebe, ale na síti. Pro diagnostiku potíží s připojením použij články Jak ověřit dostupnost síťových služeb nebo Jak ověřit připojení k AP

* Pro řešení členských záležitostí použij email rada (zavináč) pvfree.net. Pro řešení záležitostí se sítí, tj. připojením, odpojením, přepojením atd. použij email spravci (zavináč) pvfree.net .

* Důležité - respektuj soukromí správců a radních - chodí do zaměstnání, mají svoje rodiny, občas taky odpočívají. Nevolej tedy, piš - email, forum . Pokud už má3 telefonní číslo, nevolej po 20.hodině ! Psát SMS je ve většině případů zbytečné, stejně nemáme čas na jejich čtení.

* Nevymlouvej se na neznalost ! Příčinu zkus hledat ve své pohodlnosti a neochotě, protože se ti nechce hledat informace na webu či v internetu a nechce se ti přiložit pomocnou ruku k dílu.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

net

Příspěvekod Kuba » 27 led 2007 (sob), 13:12

Jmenuji se Jakub Burda moje UID je 1195 a IP je 10.133.37.71. Dival jsem se do osobních údajů a tam mi to sedí mam email v pořadku, tak nevím kde je problém?Děkuji :roll:
Kuba

Re: net

Příspěvekod catman » 27 led 2007 (sob), 14:33

Kuba píše:Jmenuji se Jakub Burda moje UID je 1195 a IP je 10.133.37.71. Dival jsem se do osobních údajů a tam mi to sedí mam email v pořadku, tak nevím kde je problém?Děkuji :roll:

a o jaký problém by se mělo jednat?? Tvůj příspěvek nepatří do tohoto vlákna !! toto vlákno informuje o způsobu komunikace, není určeno k řešení problémů.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod catman » 02 říj 2007 (úte), 21:44

catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!