zadost

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Příspěvekod Tronik » 21 pro 2005 (stř), 0:15

Tak dobře.Stačí když přepíšu jméno,přijímení a datum narození.Ale jak to mám teda přepsat?V položce "Změna údajů" jde změnit pouze heslo.A nikde jsem nic jako změna jména nenašel.
Omlovám se jestli jse tímto způsobil nějaké potíže.

A znovu děkuju za každou radu,protože vážne nevim co s tim.
Tronik

Příspěvekod morpheus » 21 pro 2005 (stř), 0:25

za soucasneho stavu je pro tebe asi nejjednodussi nova registrace > nova prihlaska > nova zadost o pripojeni

jinak, v soucasnych stanovach pvfree je:

1) Členem sdružení se může stát každá fyzická či právnická osoba, která se chce účastnit prací naplňujících cíle sdružení.

mohlo by tam byt neco takoveho:

1) Členem sdružení se může stát každá fyzická osoba starší 18-ti (nebo 15?) let bez dalšího omezení věku, pohlaví, vzdělání, příslušnosti k národnímu, státnímu nebo politickému svazku nebo společenství, která se chce účastnit prací naplňujících cíle sdružení a souhlasí s těmito stanovami.
Členem sdružení se může stát též právnická osoba registrovaná v České republice.
morpheus
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod ondrag » 21 pro 2005 (stř), 1:25

morpheus píše:za soucasneho stavu je pro tebe asi nejjednodussi nova registrace

NE!

... to už tady přece bylo!
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod morpheus » 21 pro 2005 (stř), 1:33

uz mlcim :(
morpheus
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 21 pro 2005 (stř), 8:37

NIKDY NEZADÁVAT NOVOU PŘIHLÁŠKU !!! cestou k opravě údajů je pouze email radě s uvedením údajů správných, jinak ne !!
požadavek na plnoletost sice není ve Stanovách ani v organizačním řádu, ale tuším to bylo stanoveno jako obecný požadavek na některém jednání Rady sdružení. Možná to není ani v zápisech, ale Rada má právo odmítnout přijetí bez udání důvodu. Náš databázový systém na požadavek plnoletosti upozorní automaticky a předejde tak procedurálním problémům.
Řešení je jednoduché - emailem požádej o výmaz registrace a zaregistruj někoho z rodičů nebo si vytiskni papírovou přihlášku a vypiš ji ručně. Na ni pak doplň ručně napsaný souhlas rodičů s tvým členstvím ve sdružení.

:idea: Dobrá technická připomínka - doplním ji co nejdříve do FAQ pro příští žadatele.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Tronik » 24 pro 2005 (sob), 23:57

catman píše:emailem požádej o výmaz registrace a zaregistruj někoho z rodičů

Takže jestli tomu dobře rozumim tak mám zažádat o vymazání celé registrace-(to bude znamenat odpojeni od internetu,že?).Pak zaregistrovat někoho z rodičů a podat znovu žádost o připojeni a čekat na přiděleni IP,dal vytisknout přihlášku a zaplatit.
Takže by nešlo abych vám napsal e-mail s jménem,přijmenim a datem narození mé matky (ostatní je stejné jako u mě) a požádal bych vás o přepsání těchto informaci v mé registraci?

Díky za odpověd...
Tronik

Příspěvekod Kočičák » 25 pro 2005 (ned), 4:19

Tronik píše:Takže by nešlo abych vám napsal e-mail s jménem,přijmenim a datem narození mé matky (ostatní je stejné jako u mě) a požádal bych vás o přepsání těchto informaci v mé registraci?

Díky za odpověd...
Nešlo! Je nutný podpis jednoho z rodičů. Proto to jde pouze způsobem, který popsal Catman.
Kód: Vybrat vše
emailem požádej o výmaz registrace a zaregistruj někoho z rodičů nebo si vytiskni papírovou přihlášku a vypiš ji ručně. Na ni pak doplň ručně napsaný souhlas rodičů s tvým členstvím ve sdružení.
Kočičák
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod morpheus » 26 pro 2005 (pon), 2:22

ondrag píše:
morpheus píše:za soucasneho stavu je pro tebe asi nejjednodussi nova registrace

NE!
... to už tady přece bylo!

catman píše:emailem požádej o výmaz registrace a zaregistruj někoho z rodičů ...

jeden pise A, druhy pise B
nebo tomu spatne rozumim ?
morpheus
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 26 pro 2005 (pon), 13:28

rozumíš tomu špatně...

1/ Morpheus není radní a jeho stanovisko nelze brát za závazné a směrodatné

2/ pokud už někdo je registrován, nemůže a NESMÍ !!! se registrovat znovu. Pokud musí udělat změnu, požádá emailem radu o změnu údajů

3/ pokud se zaregistruje nezletilá osoba, musí na přihlášku dopsat vlastnoručně rodiče, že souhlasí se vstupem do sdružení a nebo - písemně požádat radu o výmaz registrace a rodiče se zaregistrují pod svým jménem
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Tronik » 26 pro 2005 (pon), 14:15

catman píše:musí na přihlášku dopsat vlastnoručně rodiče, že souhlasí se vstupem do sdružení

Dobře,tenhle postup se mi zdá lepši,takže děkuju moc za radu.
Tronik

Příspěvekod morpheus » 26 pro 2005 (pon), 15:40

nedorozumeni - mou vinou, nova registrace > nova prihlaska > nova zadost o pripojeni jsem vztahoval na rodice, ne na jiz reg. nezletileho...
morpheus
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 26 pro 2005 (pon), 19:04

ale stará přihláška se jako nepotřebná musí smazat - v databázi je cca 500 záznamů od lidí, kteří ji tam vložili třeba i 9x
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Návštěvník » 29 pro 2005 (čtv), 0:08

morpheus píše:nova registrace > nova prihlaska > nova zadost o pripojeni jsem vztahoval na rodice, ne na jiz reg. nezletileho...
Já jsem to teda pochopil hned,že se nová přihláška vztahuje na rodiče morpheusi.

Teď už je to OK,přihlášku mám kompletní(i s podpisem rodičů) a stačí mi už pouze říct komu ji mám doručit.Předpokládám,že správci bodu na který jsem připojen(FREEDOM),je to tak?-jak ale zjistím že má na mě právě čas?Nebo je někde umístěná schránka kam mám vložit obálku s přihláškou?

Děkuji za odpověď
Návštěvník

Příspěvekod Tronik » 29 pro 2005 (čtv), 0:12

morpheus píše:nova registrace > nova prihlaska > nova zadost o pripojeni jsem vztahoval na rodice, ne na jiz reg. nezletileho...
Já jsem to teda pochopil hned,že se nová přihláška vztahuje na rodiče morpheusi.

Teď už je to OK,přihlášku mám kompletní(i s podpisem rodičů) a stačí mi už pouze říct komu ji mám doručit.Předpokládám,že správci bodu na který jsem připojen(FREEDOM),je to tak?-jak ale zjistím že má na mě právě čas?Nebo je někde umístěná schránka kam mám vložit obálku s přihláškou?

Děkuji za odpověď

PS:Omlouvám se,zapomněl jsem se před tim přihlásit... :(
Tronik

Příspěvekod bony » 29 pro 2005 (čtv), 1:15

mrkni na: http://www.pvfree.net/pvweb/?q=node/15 a už musíš mít jasno... :D
bony
Grafoman
Grafoman

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!