Předběžné zaplacení

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Předběžné zaplacení

Příspěvekod Kristýna474 » 24 lis 2005 (čtv), 20:11

Mám asi opačný problém než většina uživatelů: mám zaplacený příspěvek a přitom nejsem členem - viz. ,problém Přemyslovic' - asi nikdo tu ještě není členem, ale první nás ,uháněli' o včasné placení, takže jsem na ulici Kostelecká v Prostějově u přepážky eBanky poslala na váš učet 480Kč a to 15.11.2005 v 14:55. Samozřejmě bez VS, protože jsem neveděla jaký VS tam má být. Co s tím mám dělat? :( Jak se mám stát členem, když počítačům VŮBEC nerozumím. A co bude s těmi poslanými penězi? Jsem vážně zoufalá. :cry: Pokud je to možné, prosím o zaslání odpovědi na e-mail: 170019@mail.muni.cz Děkuji!!!
Kristýna474

Příspěvekod lyon667 » 24 lis 2005 (čtv), 22:14

Cau. Vetsina Premyslovaku je uz cleny sdruzeni, evidentne po vyzve obecniho uradu. Predpokladam, ze te vyzva minula kvuli skole, ale pokud si dobre vzpominam, tak jsme o tom, jak to bude reseno nasledne, pri instalaci mluvili.

Nato, aby jsi se stala clenem, nemusis rozumet pocitacum :) Staci se prihlasit na webu ( https://www.pvfree.net/pvweb/?q=node/92&pvdb=sub/login ) pod svym uzivatelskym jmenem "Kiki" a potvrdit zadost o clenstvi (najdes potom v menu), kterou vyplnis (resp zkontrolujes udaje) a vytisknes, podepises a dorucis nekomu z rady.

O spravne zacleneni prispevku pozadej pokladnika Karla Miksika a zasli mu kopii dokladu, pokud ji mas. Samozrejme az budes clenem, do te doby nejsou prispevky vedeny v evidenci.

Premyslovice jeste nejsou v databazi kompletni, internet by ti mel zatim fungovat i bez toho. Cau.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod ondrag » 24 lis 2005 (čtv), 22:23

lyon667 píše:Nato, aby jsi se stala clenem, nemusis rozumet pocitacum :) Staci se prihlasit na webu ( https://www.pvfree.net/pvweb/?q=node/92&pvdb=sub/login ) pod svym uzivatelskym jmenem "Kiki" a potvrdit zadost o clenstvi

Nee, už je členkou... Nick jako v konferenci :)
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod lyon667 » 24 lis 2005 (čtv), 22:24

ZPET!!! Vsechno spatne!

Jak vidim, v clenske databazi uz jsi pod jmenem "Kristýna474" a clenkou od 2. 11., takze zaplaceno bylo spravne, az na ten variabilni symbol.

Vstupni je radne zaplacen, tudiz v pripade mesicniho bych postupoval uz podle toho, co jsem psal vyse. Tvoje UID je 1056.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Předběžné zaplacení

Příspěvekod Návštěvník » 24 lis 2005 (čtv), 23:33

Takže jestli jsem to správně pochopila, stačí mi teď už jen zaslat kopii dokladu o zaplacení - a kam? Nebo ještě nejsem členem? Vy jste mě teď trochu zmátli :? A ještě jedna malá otázka: nevíte náhodou jak jsem přišla k tomu že mám UID1014?To mám totiž napsané v poznámkách co jsem si udělala po tom vašem připojení. Čí je to teda UID?Vážně netuším jak jsem k tomu přišla ale nechali jsme to napsat právě i na ten doklad o zaplacení ...Vadí to?..:(
Návštěvník

Příspěvekod lyon667 » 25 lis 2005 (pát), 0:41

Tehdy v tom zari jsme ti UID sdelit nemohli, pac jsme ho ani neznali. UID 1014 je jisty Jiri Zapletal z Premyslovic, zvlastni je ovsem to, ze ma uveden stejny e-mail jako ty. Je zde nejaka souvislost? Podle mne jen dosel UID tohoto cloveka nespravne na tvoji adresu.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Předběžné zaplacení

Příspěvekod Návštěvník » 25 lis 2005 (pát), 10:11

Ano, to bude určitě ono!!! Takže asi panu Zapletalovi napište, protože stejou e-mailovou adresu určitě mít nemůže!!!Je to adresa pro studenty právnické fakulty v Brně a může patřit jen jedné osobě - mě! Mám k ní přístupové heslo. Asi tam máte trochu zmatky :D Ale stejně jsem se nedozvěděla co s tou kopií dokladu o zaplacení a jestli jsem členem, nebo ne :(
Návštěvník

Příspěvekod lyon667 » 25 lis 2005 (pát), 13:48

Jsi clenkou ;)

Pristupove heslo ke svemu uctu v databazi mas?
https://www.pvfree.net/pvweb/?q=node/92&pvdb=sub/login
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Kristýna474 » 25 lis 2005 (pát), 16:33

To nevím, asi nemám. Musím to heslo mít? Ale našla jsem záznam o tom zaplacení :) Jenom mě podivilo že je zaplacený listopad, prosinec a leden, protože jsem myslela že to platíme od října. Ale to jsem asi ještě nebyla členkou, že :) Tak tím jsou moje problémy snad vyřešené(pokud po mě ještě nechcete tu kopii dokladu o zaplacení?). Vážně moc díky!!! :D Teď se snad už nemusím bát, že budu odstřižená (samozřejmě když budu platit pravidelně) :D S přáním pěkného zbytku dne Kristýna.
Kristýna474

Příspěvekod lyon667 » 25 lis 2005 (pát), 17:17

Heslo mas v mailu.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Kristýna474 » 25 lis 2005 (pát), 18:53

No tak tohle heslo mám. A proč se ptáš? Je všechno OK? Nebo ještě nějaké nesrovnalosti? A zase si mi neodpověděl na otázku té kopie o zaplacení, takže z toho usuzuji, že žádnou nepotřebujete.
Kristýna474

Příspěvekod lyon667 » 25 lis 2005 (pát), 19:34

Jsem zmaten. K cemu ti teda chybi heslo?
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Kristýna474 » 25 lis 2005 (pát), 22:14

Už k ničemu. Všechno je v pořádku. Díky za pomoc a až budu mít zas někde nějakej chaoz, ozvu se :D
Kristýna474

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!