Nefunkční internet

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Nefunkční internet

Příspěvekod tomas » 25 lis 2005 (pát), 0:10

Vážení správci,
mam podanou žádost na internet, zaplacené příspevky, ale internet mi stále nefunguje. Sousede Opatrní si podávali žádost o připojení zároveň s nami a net mají funkční. Chtěl bych vědět, v čem je problém.
Mé UID je 990, Nick-tomas.
Děkuji za odpověď.
Dvorský Tomáš, Okružni 169.
tomas

Re: Nefunkční internet

Příspěvekod catman » 25 lis 2005 (pát), 17:15

tomas píše:Vážení správci,
mam podanou žádost na internet, zaplacené příspevky, ale internet mi stále nefunguje. Sousede Opatrní si podávali žádost o připojení zároveň s nami a net mají funkční. Chtěl bych vědět, v čem je problém.
Mé UID je 990, Nick-tomas.
Děkuji za odpověď.
Dvorský Tomáš, Okružni 169.

tvůj nick není tomas ale Tomas !!
při registraci jsi nezadal svůj email a to je dost podstatná věc - bez emailu tě nemůžeme připojit.
doplň svoje údaje a pak požádej znovu - tvoji žádost jako neúplnou mažu
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Tomas » 25 lis 2005 (pát), 18:56

Zkoušeli jsme se znovu zaregistrovat i s vypsáním e-mailu, ale hlásí nám to, že Nick - Tomas již někdo užívá. Vyplnit v databázi e-mail není možné, do osobních údajů není možné vstoupit. Vyplnili jsme znovu žádost o připojení a do poznámek jsme vypsali IP i e-mail a chceme Vás požádat o vložení těchto informací do osobních údajů. Děkuji za odpověď.

Dvroská Věra
Tomas

Tomas

Příspěvekod Merlin » 25 lis 2005 (pát), 19:11

Dobré by taky bylo, kdyby jste se zaregistrovali do fóra a vyplnili všechny potřebné údaje včetně mailu aby správci měli veší možnosti komunikace s Vámi a nebyli odkázaní na to až se do fóra sami podíváte.
Škodíte tak jen sami sobě.
Merlin
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod Tomas » 25 lis 2005 (pát), 19:29

Zkoušeli jsme se přihlásit do fóra, ale neodešle se nám to a vymaže se heslo, tak nevíme co děláme špatně.

Věra Dvorská
Tomas

Příspěvekod catman » 25 lis 2005 (pát), 20:54

Tomas píše:Zkoušeli jsme se znovu zaregistrovat i s vypsáním e-mailu, ale hlásí nám to, že Nick - Tomas již někdo užívá. Vyplnit v databázi e-mail není možné, do osobních údajů není možné vstoupit. Vyplnili jsme znovu žádost o připojení a do poznámek jsme vypsali IP i e-mail a chceme Vás požádat o vložení těchto informací do osobních údajů. Děkuji za odpověď.

Dvroská Věra

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ŽÁDNÉ DALŠÍ REGISTRACE!!!!!

PROČ SI PROBOHA NEPŘEČTETE TEN NÁVOD????

KOMPLETNÍ NÁVOD KE STAŽENÍ NAJDETE NA http://www.pvfree.net/dokumenty/dbpvfree.rtf

pošlete mi email, abych vám mohl konečně poslat Vaše heslo a vy si můžete vše opravit... :?
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod pegasus » 30 kvě 2006 (úte), 16:50

Zdravím.
Dneska mi najednou prestal jit internet /zobrazuje se pouze hlaska ze neplaticum pristup odmitnut/. Prispevky mam zaplaceny do konce 2. ctvrtleti tak proc to najednou??
moje UID 622, IP 10.133.40.136,
Dekuji za odpoved
pegasus

Příspěvekod catman » 30 kvě 2006 (úte), 17:12

databáze zjistila, že máš od okamžiku připojení nějaké dluhy:

připojen min. od 2005-09-07, příspěvky zaplaceny od 1.1.2006 - je tam dluh

pokladnik(at) pvfree.net - tam máš vysvětlit, jak to s tvými příspěvky je - je to napsáno v chybové stránce. Dokud databáze bude hlásit, že jsi neplatič, budeš odpojen, je mi líto, ale dej si svoje věci do pořádku.

P.S. nejsi sám, kdo má podobné resty....
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod pegasus » 30 kvě 2006 (úte), 20:06

Takze jsem odpojen v dobe pro kterou mam vse zaplaceno uplne zbytecne. Podle toho co jsem cetl jak je to s placenim tak pri pristim placeni by mi to system zapocital jako dluznou castku a bylo by vse v poradku, proto nechapu nesmyslnost meho odpojeni. Kdyz napisu na mail pokladnikovi a on mi odpovi nebo se me na neco zepta tak odpoved si prectu jak kdyz jsem odpojen? nijak kdyz mam port 80 zablokovan jako tenkart za toho 1/4roku co po me chcete zaplatit jako bych ho tenkrat mel normalne povolen. Takze timto za odpojeni a dalsi zbytecny starosti velice dekuji
pegasus

Příspěvekod catman » 30 kvě 2006 (úte), 20:32

1.port 80 neznamená nefunkční poštu (smtp a pop3 jedou na 110 a 25 )

2. místo mrmlání zkus věcně a chronologicky vysvětlit, kdy a co jsi platil a kdy jsi byl odpojen - pak se to dá napravit a dát databáze do pořádku
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod romanmil » 30 kvě 2006 (úte), 21:02

pegasus píše:Takze jsem odpojen v dobe pro kterou mam vse zaplaceno uplne zbytecne. Podle toho co jsem cetl jak je to s placenim tak pri pristim placeni by mi to system zapocital jako dluznou castku a bylo by vse v poradku, proto nechapu nesmyslnost meho odpojeni. Kdyz napisu na mail pokladnikovi a on mi odpovi nebo se me na neco zepta tak odpoved si prectu jak kdyz jsem odpojen? nijak kdyz mam port 80 zablokovan jako tenkart za toho 1/4roku co po me chcete zaplatit jako bych ho tenkrat mel normalne povolen. Takze timto za odpojeni a dalsi zbytecny starosti velice dekuji

Já teda nevím, asi mi došly baterky, ale nepochopil jsem, o co v romto příspěvku jde. Nemá to hlavu ani patu :twisted:
romanmil
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod pegasus » 31 kvě 2006 (stř), 15:56

to romanmill: jak sam pises jsi na baterky tak se k tomu nevyjadruj, nejsi spravce tak mi asi moc pomoct nemuzes.

to catman: uznavam ze posledni ctvrtleti 2005 jsem nezaplatil protoze jsem nemel povoleny vsechny sluzby za ktere po me chcete zaplatit, me jde o to ze kdyz se nekdo /neclen,neregistrovany/ pripoji k nejakemu AP freenetu tak ma prakticky zadarmo tyto sluzby take povoleny a muze jich /na cerno/ vyuzivat aniz by neco platil nebo se nekam registroval a muze tak na ukor radnych clenu /jejich konektivity/ sosat pres emule klienta a podobne,jde mu icq atd. ale po me chcete abych za to samy zaplatil. Uz to dale nebudu resit, dnes jsem to chtel zaplatit ale vzhledem k vyborne oteviraci dobe pobocky ebanky jsem to nestihl. Nechteli byste mi inet povolit kdyz to zaplatim v patek /driv se tam nedotanu/ at nejsem zbytecne odpojen? :cry:
pegasus

Příspěvekod lyon667 » 31 kvě 2006 (stř), 16:04

pegasus píše:to catman: uznavam ze posledni ctvrtleti 2005 jsem nezaplatil protoze jsem nemel povoleny vsechny sluzby za ktere po me chcete zaplatit, ....

Achjo, jak jsi zase prisel na to, ze po tobe chceme platit nejake sluzby?!? Plati se clenstvi ve sdruzeni, zadne sluzby...
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Badla » 31 kvě 2006 (stř), 16:23

pegasus píše:to catman: uznavam ze posledni ctvrtleti 2005 jsem nezaplatil protoze jsem nemel povoleny vsechny sluzby za ktere po me chcete zaplatit, me jde o to ze kdyz se nekdo /neclen,neregistrovany/ pripoji k nejakemu AP freenetu tak ma prakticky zadarmo tyto sluzby take povoleny a muze jich /na cerno/ vyuzivat aniz by neco platil nebo se nekam registroval a muze tak na ukor radnych clenu /jejich konektivity/ sosat pres emule klienta a podobne,jde mu icq atd. ale po me chcete abych za to samy zaplatil. Uz to dale nebudu resit, dnes jsem to chtel zaplatit ale vzhledem k vyborne oteviraci dobe pobocky ebanky jsem to nestihl. Nechteli byste mi inet povolit kdyz to zaplatim v patek /driv se tam nedotanu/ at nejsem zbytecne odpojen? :cry:

- jak sam priznavas, nemel jsi zaplaceno a jeste jsi o tom vedel :evil:
- to, ze ma nekdo funkcni icq, emule apod. je dano moznosti zkusebniho pripojeni, ktere je vsak omezeno na cca 14 dnu.. pokud to nekomu bezi delsi dobu, tak uved konkretne kdo a na jakem AP - zrejme doslo k chybne konfiguraci na danem routeru
- i presto nema tvoje povinnost platit clenske prispevky nic spolecneho s tim, co ma ci nema kdo povoleny - zminovany pristup sosat a neplatit bude v pripade vetsiho zneuzivani vest jen a jen k dalsim restrikcim a zakazum...plne plati pravidlo - jaky si to udelame, takovy to budeme mit....
- pripojeni - ne, nemuzeme ti povolit pripojeni driv, nez bude pripsana castka na ucet v ebance a pokladnik ji nepripise k tvemu uctu - pochop, ze pri cca 1000 clenech jiz nelze delat vyjimky
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod romanmil » 31 kvě 2006 (stř), 22:21

pegasus píše:to romanmill: jak sam pises jsi na baterky tak se k tomu nevyjadruj, nejsi spravce tak mi asi moc pomoct nemuzes.

SORRY, ale já nevěděl, že tento thread je jen pro správce, tak se ti teda omlouvám nevím za co, asi za to že jsem za tebe nezaplatil a oni tě teď odpojili. To jsem si teda dovolil moc :twisted: :twisted:
romanmil
Diskutér
Diskutér

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!