Mám všechno v pořádku?

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Mám všechno v pořádku?

Příspěvekod Kristýna474 » 28 pro 2005 (stř), 22:33

Ahoj, od toho co jsem vám psala naposledy jsem žila v domění, že mám všechno v pořádku a tak mi internet neodpojíte. Vaše mailová zpráva mě ale trochu vyděsila!!! Doufám že patřím k té malé skupině co má vše OK :lol: ...nebo se pletu??? Jediná věc o které vím, že jsem neudělala bylo připojení mého bodu na mapě k těm vašim linkám nebo co to je :D ale to tenkrát nešlo. Teď jsem to chtěla napravit a svůj bod jsem vůbec nenašla. Mohl někam zmizet když jsem ho tam dávala? Je to tam šíleně přeplácany a tak doufám že je jenom pod jinym zelenym puntíkem :D Vadí že by nebyl spojený?Proč není nikde vidět?
Kristýna474

Příspěvekod catman » 29 pro 2005 (čtv), 8:46

Mapa není až tak důležitá, ale když si lupou zvětšíš detail, snad se tam i najdeš.

Přihlas se do databáze svým uživatelským jménem a heslem ( www.pvfree.net/pvdb ) a v položce Připojení uživatele si zkontroluj, zda máš v pořádku zapsány všechny svoje počítače (uživatel) a svoji "modrou krabičku" Ovislink ( hw ). Zkontroluj zejména MAC adresy a správnost a úplnost osobních údajů - nesmí chybět email .

Pokud některá z těch položek chybí, vyplň novou žádost o připojení, kde uvedeš všechny požadované údaje. Návod k vyplnění najdeš v Otázky a odpovědi na www.pvfree.net . Do poznámky napiš, že jde o doplnění údajů do databáze, abychom věděli, že se jedná o už fungující připojení.

Povinnost udržovat databázi kompletní a pravdivou má každý člem. V případě, že ji nemá doplněnou, hrozí odpojení.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Kristýna474 » 29 pro 2005 (čtv), 11:37

Tady ale položka připojení uživatele není. Je tady: osobní informace, členské příspěvky, vaše připojení, změna údajů, žádost o připojení, přihláška do sdružení a odhlášení. Toť vše. Když dám ,,vaše připojení'' zobrazí se mi tady : žádné záznamy. :(
Kristýna474

Příspěvekod catman » 29 pro 2005 (čtv), 11:49

ano, je to menu Vaše připojení . V databázi opravdu nemáš žádné záznamy, musíš je tedy doplnit - vyplnit žádost o připojení. Pokud jsi je už zadávala, nejspíš byly neúplné nebo špatné údaje a proto byly smazány.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!