Změna WI-FI karty

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Změna WI-FI karty

Příspěvekod pegasus » 25 úno 2006 (sob), 12:30

Mohl by mi prosim nekdo poradit jak postupovat pri zmene wi-fi karty? Koupil jsem si novou kartu ale ta ma jinou MAC nez ta predesla, mam tedy znovu vyplnit zadost o pripojeni a do poznamky uvest ze jde o zmenu zarizeni a vypsat tam novou a starou MAC?
pegasus

Příspěvekod radekpv » 25 úno 2006 (sob), 13:10

přesně tak
radekpv

Příspěvekod Kočičák » 25 úno 2006 (sob), 14:06

Co budeš dělat s tou starou wifinou? Potřebujem nějakou starou potvoru na seřizování a kontrolu štěrbinových antén. Na našem Ovisovi už máme ku..v.ky obržděnej konektor. :cry:
Kočičák
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod pegasus » 25 úno 2006 (sob), 15:21

Je to ASUS WL130 -neskutecnej smejd. Zbytek te karty daruji rad ale pochybuju ze by jeste k necemu byla, konektor nema- koax byl napajen primo do karty. Tato karta je nepouzitelna ale dalsi takovou (funkcni a v lepsim stavu) bych mohl sehnat. Dale nabizim MMDS antenu (upravena a pouzivana nejakou dobu na net) a asi tak 8m kabelu H155 pokud by byl zajem.
pegasus

Příspěvekod pegasus » 25 úno 2006 (sob), 18:18

Jeste bych se rad zeptal jak zjistim u ovise 5460 MAC adresu. Nekde tady ve foru bylo psano ze vetsinou byva spatne uvedena MAC a lisi se to podle rady. U rady 5460 by to melo byt o jednu hodnotu vice nez je udavano ale jaka je vysi hodnota kdyz mi MAC konci 9F ? V konfiguratoru ovise je napsano ta co je na jeho obalu ale ve vlastnostech sitoveho pripojeni nebo po zadani ipconfig/all do prikazoveho radku to pise adresu jinou. Tu samou adresu jako v prikazovem radku mi napise i wifimon. Jakou mam tedy MAC? Abych vedel jakou mam uvest do zadosti o pripojeni
pegasus

Příspěvekod Kočičák » 26 úno 2006 (ned), 0:04

pegasus píše:Tu samou adresu jako v prikazovem radku mi napise i wifimon.
To se mi nezdá. V příkazovém řádku by Ti to mělo vypsat MAC adresu síťové karty a na wifimonu vidíš, jakou MAC adresou se Tvůj Ovis hlásí ven. Tzn., že by jsi měl do žádosti o připojení, jako MAC HW napsat tu, kteroui hlásí wifimon.
Tu kartu vezmu i tak. Konektor nepotřebuji. Už si nějak poradíme. :lol:
Kočičák
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod catman » 26 úno 2006 (ned), 12:42

Kočičák píše:Co budeš dělat s tou starou wifinou? Potřebujem nějakou starou potvoru na seřizování a kontrolu štěrbinových antén. Na našem Ovisovi už máme ku..v.ky obržděnej konektor. :cry:

Romane, na stavby antén rádi zapůjčíme ze skladu XI626, ta má zaručené parametry a s netstumblerem ti bude chodit dobře.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!