NOVÝ VARIABILNÍ SYMBOL od 1.6.2006

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

NOVÝ VARIABILNÍ SYMBOL od 1.6.2006

Příspěvekod Badla » 20 kvě 2006 (sob), 23:03

Od 1.6.2006 dochází z rozhodnutí rady sdružení ke změně variabilního symbolu - detailné popis naleznete zde WIKI.PVFREE.NET/Jak platit clenske prispevky
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Re: Tvar variabilního symbolu

Příspěvekod Galileo » 21 kvě 2006 (ned), 18:12

zdesed píše:
Badla píše:kdyz zadas VS s nulami na zacatku, tak ty nuly ti banka stejne odrizne... takze je to uplne jedno, zda tam ty nuly doplnis ci nee

Pokud se platí v pokladně České pojišťovny v PV na Kostelecké ulici, tak ty nuly neodříznou.
A o to mi šlo, aby v tom nebyl nějaký zmatek.
Vyplívá z toho tedy, že ty nuly tam nepsat.

PS:
KČ = kontrolní číslo, nebo kontrolní součet?
jak se píše na: WIKI.PVFREE.NET/Jak platit clenske prispevky
Pokud jde o kontrolní součet, tak čeho?
Nechci zbytečně otravovat, ale možná to zajímá víc členů.
Dík.

Přihlas se do databáze a tam si v osobních údajích přečti variabilní symbol.
Jak prosté :)
Galileo
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod zdesed » 21 kvě 2006 (ned), 18:32

Galileo píše:Přihlas se do databáze a tam si v osobních údajích přečti variabilní symbol.

Prosté by to bylo, kdyby bylo někde napsané,
že se UID ve variabilním symbolu se už nedoplňuje na 4 číslice dopředu (zleva) nulami, jak tomu bylo doposud.
http://www.pvfree.net/forum/viewtopic.php?t=514
zdesed
Newbie
Newbie

Příspěvekod Galileo » 21 kvě 2006 (ned), 18:44

zdesed píše:
Galileo píše:Přihlas se do databáze a tam si v osobních údajích přečti variabilní symbol.

že se UID ve variabilním symbolu se už nedoplňuje na 4 číslice dopředu (zleva) nulami, jak tomu bylo doposud.

Já to chápu tak, že když ve svých osobních údajích vidím variabilní symbol 443xx (moje UID je 443), tak budu do platby psát VS=443xx. Kde xx je kontrolní číslo, které jsem si nechal pro sebe.
Nuly se tedy doplňovat nemají.
Galileo

Příspěvekod Badla » 21 kvě 2006 (ned), 19:40

Galileo píše:
zdesed píše:

Já to chápu tak, že když ve svých osobních údajích vidím variabilní symbol 443xx (moje UID je 443), tak budu do platby psát VS=443xx. Kde xx je kontrolní číslo, které jsem si nechal pro sebe.
Nuly se tedy doplňovat nemají.

Presne tak, o zadnych nulach se nikde nepise, tak prosim respektujte to, co je napsano... PRESNE!!!

Pro ty co to zajima, tak kontrolni soucet se provadi tak, ze UID se prozene algoritmem MD5, prevede se na decimalni hodotu a orizne na dve cislice...
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 21 kvě 2006 (ned), 19:54

Jako variabilní symbol při platbách používat jen a pouze to číslo, které je uvedeno ve tvých informacích v databázi www.pvfree.net/pvdb - po přihlášení svým jménem a heslem ho najdeš v osobních informacích.

neřešte, zda je to kontrolní číslo nebo kontrolní součet - ve Wiki jsem to opravil - je to prostě "nějaké kontrolní číslo" . Jak jsme ho získali nebo zda jsme ho vyhráli v kartách či ruletě...to je zcela fuck :twisted:
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

VS

Příspěvekod Gerber » 17 čer 2006 (sob), 3:01

OK, ale do platby se uvadi JEN A POUZE ten novy VS (tj.cislo, ktere mi bylo prideleno)? Uz se za nej nedoplnuje udaje o roku, mesici obdobi a typu platby (pro nadchazejici tj. 060720) ???
Gerber
Newbie
Newbie

Re: VS

Příspěvekod catman » 17 čer 2006 (sob), 8:42

Gerber píše:OK, ale do platby se uvadi JEN A POUZE ten novy VS (tj.cislo, ktere mi bylo prideleno)? Uz se za nej nedoplnuje udaje o roku, mesici obdobi a typu platby (pro nadchazejici tj. 060720) ???

:shock: tak znovu :? :

používat jen a pouze to číslo, které je uvedeno ve tvých informacích v databázi www.pvfree.net/pvdb

Please, use only number written in your account in www.pvfree.net/pvdb database Thank

Bitte, treben Sie nur Nummer, wie ist in unsere www.pvfree.net/pvdb Databasis geschreibet. Danke

Požalujsta, polzujtě tolko eto numěro, kotoroje napisano v vašem otděle na www.pvfree.net/pvdb . Spasibo.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Mikin » 17 čer 2006 (sob), 10:47

Jsem členem sdružení již druhým rokem, ale registrován jsem jen ve fóru, aspoń já jsem se jinde neregistroval, tím pádem se nemohu dostat na nový variabilní symbol, mohu se registrovat nyní do databáze.
Mikin

Příspěvekod bony » 17 čer 2006 (sob), 10:54

Mikin píše:Jsem členem sdružení již druhým rokem, ale registrován jsem jen ve fóru, aspoń já jsem se jinde neregistroval, tím pádem se nemohu dostat na nový variabilní symbol, mohu se registrovat nyní do databáze.

:shock: Jak můžeš být členem, když nejsi registrován? Mrkni se na http://www.pvfree.net a dej přihlásit, tam musíš žadat svůj nick a heslo které jsi zadal při reg. do databáze pvfree. V této databázi jsi žádal o připojení do sítě a tam najdeš i variabilní symbol. Vidím, že v DB jsi veden jako nick: Mikin = Miroslav Eichler teď, už jen oživ heslo a jsi tam.
Naposledy upravil bony dne 17 čer 2006 (sob), 10:57, celkově upraveno 1
bony
Grafoman
Grafoman

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!