x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Příspěvekod dobe » 29 led 2007 (pon), 22:21

Potřeboval bych poradit se skypem.Uz aspon 5krát jsem se snažil ho přihlásit ale prostě se nedaří.Zadam jméno heslo skoušel jsem i starší skype ale nic.Díky za radu.Ve foru jsem žádnou nenašel./Skype se nemůže připojit.Zkontrolujte vaše připojení a opakujte přihlášení a pořád dokola/.Rád bych k tomu řekl víc ale tak zase tomu nerozumím.PS:Mám "Kerio Personal Firewall a je aktivní jestli je myšleno tohle.dobe
Naposledy upravil dobe dne 29 led 2007 (pon), 23:03, celkově upraveno 2
dobe

Re: skype

Příspěvekod bony » 29 led 2007 (pon), 22:33

dobe píše:Potřeboval bych poradit se skypem.Uz aspon 5krát jsem se snažil ho přihlásit ale prostě se nedaří.Zadam jméno heslo skoušel jsem i starší skype ale nic.Díky za radu.Ve foru jsem žádnou nenašel.dobe

Toto je opravdu dotaz na urovni... Třeba není na škodu popsat zda používáš firewall, co ti to píše nebo trošku to upřesnit... potom se dá nějak poradit.
bony
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod ohrozimak » 30 led 2007 (úte), 0:15

Bony asi tak Firewall mají KERIO a AVG 7 a taky plno věcí v PC co sou zbytečný bych řek . Ještě původní instalace win Xp asi rok starý ale i když je mám i já doma nemohl sem se z toho vyznat . Asi by to chtělo FORMAT C: a novou instalaci . A co se týče SKYPE tak se jim prostě nejde přihlásit hledá to a potom KO .

Snad ti to ještě Dobe - David popíše co a jak .
ohrozimak
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod P.V.-KILLER » 30 led 2007 (úte), 2:13

To prave muze dela to kerio ze ho blokuje.
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod bony » 30 led 2007 (úte), 8:33

to dobe: Podle toho co jsi mi napsal v SZ
Kód: Vybrat vše
SKYPE MŮŽE BÝT BLOKOVÁN NA VAŠÍ SÍTI. 1.KONTAKTUJTE SPRÁVCE SÍTĚ 2.UJISTĚTE SE ŽE SKYPE JE POVOLEN VE VAŠÍ SÍTI.TAK UŽ FAKT NEVÍM,ALE DÍKY ZA POMOC.
napiš potom na spravci zavináč pvfree tečka net návod máš zde

http://wiki.pvfree.net/index.php/Jakym_zpusobem_komunikovat_s_radou_nebo_spravci
bony
Grafoman
Grafoman

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!