..................

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

..................

Příspěvekod soldan » 16 úno 2007 (pát), 23:59

co má znamenat že kvůli valne hromadě nejde net? si děláte prdel ne?
soldan

Příspěvekod P.V.-KILLER » 17 úno 2007 (sob), 0:04

nj trpet budou i nevini :-( ja zrovna neco resim na foru a strih :-(
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Re: ..................

Příspěvekod catman » 17 úno 2007 (sob), 0:11

soldan píše:co má znamenat že kvůli valne hromadě nejde net? si děláte prdel ne?

pokud máš připomínky nebo jiné návrhy, jak lidi donutit k účasti, tak to můžeš zítra nadhodit :evil:

ten "slovník" ale nechej doma !

btw. - nejde JEN http ostatní služby nejsou omezeny

P.V.-KILLER píše:nj trpet budou i nevini :-( ja zrovna neco resim na foru a strih :-(

kdo to je vinný/nevinný ?? čím je vinný?
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod soldan » 17 úno 2007 (sob), 13:17

si myslíš že jako takovým nekorektním jednáním donutíš, aby členové přišli na schůzi? Si teda moc myslíš., je to ubohost, nikoho tak nedonutíš. :evil:
soldan

Re: ..................

Příspěvekod P.V.-KILLER » 17 úno 2007 (sob), 13:20

P.V.-KILLER píše:nj trpet budou i nevini :-( ja zrovna neco resim na foru a strih :-(

kdo to je vinný/nevinný ?? čím je vinný?[/quote]

čeština nebyla nikdy moje silná stránka
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod bazypv » 17 úno 2007 (sob), 17:06

soldan píše:si myslíš že jako takovým nekorektním jednáním donutíš, aby členové přišli na schůzi? Si teda moc myslíš., je to ubohost, nikoho tak nedonutíš. :evil:

1. Nemyslím, že by to bylo "nekorektní jednání".
2. Na tom, že bude použita tato možnost upozornění se dohodla rada PVfree a aktivní správci sítě.
3. Nechápu proč se navážíš do správce ,který řeší snad nejvíce žádostí členů a pomáhá vám.
4. Způsob tvého vyjadřování je hodně ubohý.
Já ani další lidé, kteří se o chod sítě starají s tebou do školy nechodili !! (doporučuji si vypláchnout ústa).
5. Je mi docela líto, že tě dnes na VH nevidím, mohla by jsi vznést navrh jak to můžeme připomenout členům příští rok před VH2008 :-D.
bazypv
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod soldan » 17 úno 2007 (sob), 18:16

tak za :
1. ubohý si možná ty když to o někom tvrdíš nepravdivě(já neřekla že je někdo ubohý)
2. do nikoho se nenavážím, to akorát děláš ty. Ba naopak správců si vážím.
3. byla to jen odpověď s mým názorem který by řekl každý, takhle nikoho nedonutíte se dostavit na VH - Jsou jiný způsoby.
soldan

Příspěvekod bazypv » 17 úno 2007 (sob), 18:37

soldan píše:si myslíš že jako takovým nekorektním jednáním donutíš, aby členové přišli na schůzi? Si teda moc myslíš., je to ubohost, nikoho tak nedonutíš.

soldan píše:tak za :
1. ubohý si možná ty když to o někom tvrdíš nepravdivě(já neřekla že je někdo ubohý)
2. do nikoho se nenavážím, to akorát děláš ty. Ba naopak správců si vážím.
3. byla to jen odpověď s mým názorem který by řekl každý, takhle nikoho nedonutíte se dostavit na VH - Jsou jiný způsoby.

1. Pokud si to přečteš ještě jednou tak jsem nic takového nenapsal.
Napsal jsem v předchozím příspevku toto: 4. Způsob tvého vyjadřování je hodně ubohý.
Což popírá tvoji nynější reakci 2. že si zprácvů vážíš.
Viz.
soldan píše:co má znamenat že kvůli valne hromadě nejde net? si děláte prdel ne?

Podle mě se takhle slušní lidé, kteří chtejí říci svůj názor na určitu věc, nevyjadřují.

2. Opravdu se do nikoho se nenavážím, nemám k tomu sebemenší důvod.
Pouze reaguji na to, co zde píšeš.

3. Můj názor je ten, že to význam má.
Pokud si myslíš, že je jiná účinnejší možnost (kromě mailu a chviklových výzev ve webovém prohlížeči), budu rád když nám poradíš jak to příští rok udělat.

Přeji pěkný večer :).
bazypv
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod soldan » 17 úno 2007 (sob), 21:37

ok. Moudřejší ustoupí, nehodlám se s nikým hádat. Ale když se člověk zamyslí tak se opravdu najdou jinačí způsoby než odpojit net a myslet si, že je to způsob donucení, aby se členové účastnili valné hromady. Mě osobně a spoustu i jiných lidí takové donucení nedonutilo. Spíš je to hloupý, když už si někteří členové platí příspěvky a kvůli valné hromadě net odpojit není to od vás férové.- (můj názor né urážka! ) členy musíte nějak zaujmout, jinak donutit, aby se valné hromady zúčastnili, jen to chce vymyslet jak. :wink:
soldan

Příspěvekod To-mr » 17 úno 2007 (sob), 23:20

soldan píše:ok. Moudřejší ustoupí, nehodlám se s nikým hádat. Ale když se člověk zamyslí tak se opravdu najdou jinačí způsoby než odpojit net a myslet si, že je to způsob donucení, aby se členové účastnili valné hromady. Mě osobně a spoustu i jiných lidí takové donucení nedonutilo. Spíš je to hloupý, když už si někteří členové platí příspěvky a kvůli valné hromadě net odpojit není to od vás férové.- (můj názor né urážka! ) členy musíte nějak zaujmout, jinak donutit, aby se valné hromady zúčastnili, jen to chce vymyslet jak. :wink:

Hm tak to něco vymyslete. Nevím třeba je to zrovna úloha jak dělaná pro vás, každý je svým způsobem kreativní, vemte si ty výhody že nemusíte doma celé odpoledne topit, dokonce dostanete napít co hrdlo ráčí. Jo a taky jste mohl dále platit příspěvek pouze 160.- Kč místo dnes odhasovaných 190.- Kč.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod romanmil » 18 úno 2007 (ned), 0:00

tomr píše: Jo a taky jste mohl dále platit příspěvek pouze 160.- Kč místo dnes odhasovaných 190.- Kč.

Škoda, předběhls mě :D
romanmil
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod soldan » 18 úno 2007 (ned), 0:00

tak úkol pro mě? na to jsou ostatní co VH pořádají ti chtějí velikou účast a donutit členy aby se zúčastnily. já mohu jen podávat návrhy. A určitě bych neovlivnila příspěvek který se dnes schválil, jeden hlas určitě nic nezmění a je to rozhodnutí správců, navrhli to a musí být důvod. Peníze jsou potřeba na zlepšování zařízení atd. a nikoho určitě těch pár korun navýšení nezabije. :wink:
soldan

Příspěvekod ka-spel » 18 úno 2007 (ned), 0:16

soldan píše:já mohu jen podávat návrhy.

A od toho je právě valná hromada. Návrhy je tam možné odhlasovat. Takže příležitost pro každého.
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod paveldf » 18 úno 2007 (ned), 0:48

Přátelé, napřed jsem se do toho nechtěl míchat, ale stala se mi zvláštní věc. Internet mi normálně fungoval až do 23. hodiny, kdy bez jakéhokoliv varování vypadl protokol http, hlásí to nedostupnou stránku nebo chybu DNS. Bohužel se to stalo zrovna ve chvíli, kdy jsem pracoval s databází jednoho literárního serveru, která je na výpadky háklivá. Proč? Proč až teď, když je po VH? To je pomsta maharádžova?

Nevím, na co si tu hrajeme, ale myslím si, že free znamená svobodný. Že by naše sdružení mělo být sdružením svobodným. Ano, máme právo účastnit se valné hromady a na ní hlasovat. Ale pokud je něco takového stavěno jako povinnost, už není naše sdružení svobodné, ale rize totalitní.

Nezůčastnil jsem se valné hromady ze zdravotních důvodů. Místo toho pro sdružení chci pracovat jako redaktor webu, který ovšem není schopen nikdo tři měsíce rozchodit. Tři měsíce píšu články, které patrně nikdo nečte. Nepřestávám, protože doufám. Doufám, že se vše v dobré obrátí. Ale po dnešku cítím velmi nepříjemnou příchuť. Pokud se nebudeme k sobě chovat jako svobodní lidé, nezbyde, než si připlatit na připojení od komerčního ISP. Kde vás nikdo nebude buzerovat, když nepůjdete na brigádu nebo na valnou hromadu.
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod ka-spel » 18 úno 2007 (ned), 1:05

paveldf píše:...

Padá to i mě a na valné hromadě jsme byl. Nehledejte v tom žádné pomsty. Prostě po přestěhování brány z Husáku na Kosteleckou jsou je nutné dořešit problémy s DNS.
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Další

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!