..................

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Příspěvekod lyon667 » 18 úno 2007 (ned), 1:32

paveldf píše:Proč až teď, když je po VH? To je pomsta maharádžova?

Ehm, a jakym zpusobem jsi dosel k nazoru, ze kazdy vypadek brany je umyslny???
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod paveldf » 18 úno 2007 (ned), 10:38

Pokud šlo o běžný výpadek, tak se omlouvám. Když ale vypadne net ve stejný den, kdy byla nějaká obstrukce hlášena, člověka prostě souvislosti napadají. Zvlášť když při jiném výpadku obvykle do půl hodiny jede síť přes druhou bránu a tentokrát se ani po téměř hodině nic nezlepšilo.

Ale jádrem mého příspěvku bylo beztak něco jiného. Byl to narušený pocit svobody ve sdružení, které se jako svobodné deklaruje.
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod lyon667 » 18 úno 2007 (ned), 11:11

Protoze nevypadla cela brana, ale zrejme jeonm proxy. Tudiz se to nemohlo presmerovat automaticky, a vsichni spravci byli, samozrejme stejne jako vsichni ostatni clenove :evil:, na valne hromade.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod paveldf » 18 úno 2007 (ned), 11:56

Dyť jo, já nikomu nic nevyčítám. Pouze jsem se omluvil a následně zdůvodnil svoje mylné úvahy. Práce správců si vážím, závady přijímám jako běžné záležitosti, neboť "Co se může pokazit, to se pokazí." Tobě, Lyone, naopak musím vyseknout poklonu, protože hrabat se v síti někdy po půlnoci, to dokáže jen opravdu nadšený a odpovědný správce. Takže se ještě jednou omlouvám a držím palce, ať nám to šlape.
paveldf
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod drymli » 18 úno 2007 (ned), 12:05

tomr napsal:
Jo a taky jste mohl dále platit příspěvek pouze 160.- Kč místo dnes odhasovaných 190.- Kč.

Jen jsem se hctěl zeptat...to už se dnes plati 190Kč a nebo od kdy to plati a nebo je to stale 160Kč?
drymli

Příspěvekod Badla » 18 úno 2007 (ned), 12:38

drymli píše:Jen jsem se chtěl zeptat...to už se dnes plati 190Kč a nebo od kdy to plati a nebo je to stale 160Kč?

to prece vis, jak to je... ponevadz jsi byl urcite na VH, kde jsme vsem vysvetlili postup... tvoje chyba, radni nebudou 90procentem clenum (cca 1200 clenu) kazdemu jednotlive vse znovu vysvetlovat... :evil:

A ted kratka pohadka :
Predstav si, ze jsi ucitelem na zakladni skole, tvym ukolem je naucit dobre deti cist, psat a pocitat.... rodice deti jsou rady, ze se jejim detem nekdo venuje a vzdelava je, zatimco oni pracuji.... a ted rozdelim rodice na zodpovedne a nezodpovedne.... zodpovedni rodice obcas prilozi ruku k dilu (napr. pomoc pri organizaci a zajisteni vanocni besidky), vcas plati prispevky na obedy, plavani, skolni pomucky a parkrat do roka prijdou na rodicovske schuzky optat se, jak se tomu jejich ditku dari apod.... nezodpovedni rodice na dite kaslou, doma ho porad buzeruji, nadavaji mu, ze se spatne uci (a pritom s nim nejsou ochotni si vecer sednou k uloham s tvrzenim - vsak te to meli naucit ve skole), skolni prispevky bud neplati vubec, nebo obcas, na rodicovske schuzky nechodi a kdyz ho tridni ucitelka vyzve k navsteve skoly, protoze uz nazda, ze je to s ditkem nahnute, tak se na to vykaslou taky... a teprve az pote, co pani ucitelka sdeli rodicum, ze dite bude muset prestoupit do zvlastni skoly, se rodic probudi (to uz by mohli mit problemy i oni - odejmute pridavky, socialni odbor) a okamzite nabehnou do skoly nadavat te ucitelce, jak ze si to vlastne dovoluje, ze je jeji povinnosti vzdelavat jeho ditko a ze je to vlastne jeho chyba.... v lepsim pripade jdou do sebe a naslibuji hory doly, jen aby se dite na zvlastni skolu nedavalo (slibi, ze se bude s ditetem ucit, chodit na tridni schuzky apod.).. ucitel je zpocatku duverivy, takze nevi, ze tyhle sliby funguji max. v 10 procentech pripadu... a jelikoz svou praci dela kupodivu jeste porad s laskou a ochotou, tak se necha jeste parkrat opit rohlikem... naopak ucitel-mazak uz vi, takze jedna radikalneji - stanovi podminky, aby meli rodice jasne dana pravidla a sakce v pripade nedodrzeni. Tady bychom mohli povidani ukoncit, predpokladam, ze laskavy ctenar jiz rozeznal paralelu s nasi komunitni siti a zbytek pohadky si uz domysli sam...
Vysvetlivky:
ucitel = aktivni radni, spravce, clen sdruzeni
deti = komunitni sit sdruzeni
zodpovedni rodice = clenove, kteri obcas prilozi ruku k dilu a sleduji se zajmem deni ve sdruzeni
nezodpovedni rodice = "ti druzi"

Prosim tedy, aby paveldf nezamenoval svobodu clenu s nesvobodou radnich, spravcu a aktivnich clenu... jak znamo "svoboda jednoho konci tam, kde zacina svodoba druheho" ... neni povinnosti radnich "lakat" cleny na ucasti na VH, je to jejich pravo, ktere by meli v co nejvetsi mire uplatnovat.... potom se totiz 90 procent clenu bude dokolecka vyptavat, jak je to s tim zvysenim prispevku, co se delo na VH apod. a radni se spravci misto, aby se dal starali o chod site, jejim rozsirovani apod. budou ZBYTECNE travit cas neustalim opakovanim uz jednou vyrceneho...

a ted ruku na srdce - kdo je vetsi padouch a diktator? radni, spravce ci aktivni clen site, nebo pasivni clen sedici u zidle a dozadujici se nadstandardnich a zbytecnych cinnosti a ukonu od aktivnich?
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod drymli » 18 úno 2007 (ned), 13:01

hele ja bych na tu radu šel jenže nemam žadny prukaz totožnosti a nikdo mě tam nepusti...občanku budu mit za měsic...a proto jsem se chtěl pouze zeptat jak to teda je protože zařizuji sousedum taky pvfree.net(před dvouma dnama se stali členy) a maj to zrovna platit tak nevim kolik...a pokud jsem ,,pasivním" členem tak ja bych tu ruku k dilu přiložil...pochopitelně nemohu dojet všude(a mam taky školu)..ale kdyby jste něco potřebovali ve vicově neni problem...
drymli

Příspěvekod catman » 18 úno 2007 (ned), 13:28

...čím to je, že ty výmluvy jsou stále stejné? To je někde napsáno, jak se vymlouvat? Opakujeme stále dokolečka, že není čas někomu dopisovat a uctivě žádat, zda by nemohl přijet - pokud chceš opravdu pomoci, sleduj forum, kde jsou plánovány práce.

Ad sousedi - platí to, co je napsáno ve Finančním řádu a případně to, jak rozhodne Rada sdružení.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Karlos » 18 úno 2007 (ned), 14:12

drymli píše:..a pokud jsem ,,pasivním" členem tak ja bych tu ruku k dilu přiložil...pochopitelně nemohu dojet všude(a mam taky školu)..ale kdyby jste něco potřebovali ve vicově neni problem...

A ty si myslis ze aktivni redni,spravci,clenove si vali sunky doma?,Kazdej chodi do prace aby mel co do huby,pred porat volani nespojeni clenove ze jim neco nejde,z 95% je to jejich chyba,po vecer to pak spravují,zeny doma nadavaji ze nemaji cas na rodinu ze porat delaji neco pro free.net.Kazdopadne si nevyberou,bud nadavaji doma nebo cleni.
Karlos
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod drymli » 18 úno 2007 (ned), 14:20

Ja chapu že spravci musí spravovat siť pvfree.net ve svém volném čase ale nevim jestli to trvá normálně 5 dní jen obnovení připojení nebo mi prosím napište jak ještě dlouho to tak asi bude abych se tu neptal každej den moc dik za upřimnou odpověď
drymli

Příspěvekod Badla » 18 úno 2007 (ned), 15:03

drymli píše:Ja chapu že spravci musí spravovat siť pvfree.net ve svém volném čase ale nevim jestli to trvá normálně 5 dní jen obnovení připojení nebo mi prosím napište jak ještě dlouho to tak asi bude abych se tu neptal každej den moc dik za upřimnou odpověď

0s
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod drymli » 18 úno 2007 (ned), 15:29

jo děkuju teda správcům už mě to jede fakt dik a sory že sem teda před tema 5 dnama zdržoval několik lidi
drymli

Příspěvekod To-mr » 18 úno 2007 (ned), 16:36

catman píše:...čím to je, že ty výmluvy jsou stále stejné? To je někde napsáno, jak se vymlouvat? Opakujeme stále dokolečka, že není čas někomu dopisovat a uctivě žádat, zda by nemohl přijet - pokud chceš opravdu pomoci, sleduj forum, kde jsou plánovány práce.

Ad sousedi - platí to, co je napsáno ve Finančním řádu a případně to, jak rozhodne Rada sdružení.

Mno možná to nebude výmluva, ale holý fakt, ne všichni mají možnost nasednout do auta a jen někam X kilometrů.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod catman » 18 úno 2007 (ned), 20:20

ehm - Tome, ty jsi na veškeré akce musle pěšky nebo na kole? nikdy tě nikdo nevzal nikam autem? nikdy jsi nebyl schopen se s někým domluvit, že jsi imobilní a přeprava je možná jen s někým? Když to dokážeš ty nebo třeba Santa, dokážou to i jiní....
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Lipizzaner » 18 úno 2007 (ned), 21:18

tomr píše:...ne všichni mají možnost nasednout do auta a jen někam X kilometrů.

- nabízel jsem (a nejen já), že mám místo v autě - z PV se neozval nikdo - kromě jednoho, ale nakonec si našel jinou dopravu.... takže výmluva, že se nemají na VH jak dostat, moc neobstojí :evil:
- jiní prohlásili, že je to nezajímá, čas mají, ale z proncipu na VH nepojedou :evil:
(L)
Lipizzaner
Diskutér
Diskutér

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!