postihy za porušení provozního řádu

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

postihy za porušení provozního řádu

Příspěvekod beruska » 18 srp 2007 (sob), 21:02

Chci se zeptat, kde se dočtu, že za porušení provozního řádu ( stahoval jsem velký objem dat ve špičce ) mi bude snížená rychlost internetu??
A připadá mi nefér, že za jedno porušení, jsem dostal dva tresty.
1. trest: odpojení internetu
2. trest: snížení rychlosti internetu
beruska

Příspěvekod bony » 18 srp 2007 (sob), 22:02

bony
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod catman » 18 srp 2007 (sob), 22:20

Ale ne, pleteš se - byl ti omezen přístup k internetu, ačkoliv ti mohl být zcela odříznut. Omezili jsme rychlost, abys neomezoval ostatní a pro přístup k webu jsme to zobrazili informaci, proč jsi omezen. Přitom řešení je prosté: přečíst si Provozní řád, uvědomit si porušení pravidel, napsat email a omluvit se a pravidla napříště dodržovat.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Re: postihy za porušení provozního řádu

Příspěvekod Badla » 18 srp 2007 (sob), 22:45

beruska píše:Chci se zeptat, kde se dočtu, že za porušení provozního řádu ( stahoval jsem velký objem dat ve špičce ) mi bude snížená rychlost internetu??
A připadá mi nefér, že za jedno porušení, jsem dostal dva tresty.
1. trest: odpojení internetu
2. trest: snížení rychlosti internetu

1. nejak si protirecis - bud ti byla snizena rychlost, nebo jsi odpojen/a od netu... oboje naraz nejde... kdyz bys byl/a odpojen/a od netu, tak ti to prece nepojede vubec ;)
2. kdyby jsi jel/a ve meste 120km/h a chytil te policajt, tak bys taky hned agrumentoval/a, ze ta pokuta je nespravedliva, protoze je to poprve, kdy te takto policajt chytnul? odpoved zname asi oba - NE!
3. pokud je odpojenim od netu mysleno to, ze misto jakekoliv www stranky se ti zobrazuje stranka pvfree se sdelenim, ze jsi sosak, tak si prosim precti presne to, co je tam napsano a podle toho postupuj... navod je napsan dost podrobne a srozumitelne... ta hlaska tam neni jen tak pro pobaveni spravcu, ale proto, aby si hrisnik precetl to, co si precist ma a nasledne spravcum sdelil emailem, ze konecne pochopil, co to je ferove chovani se v nasi spolecne siti... spravci pote rychlost opetovne vrati do puvodnich mezi a "chybovou" stranku odstrani... prestupek v civilnim zivote se resi pokutou, v nasi siti se penezite pokuty nedavaji, u nas funguje prevence a seznameni se s pravidly....
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod Kvicala.R » 18 srp 2007 (sob), 23:29

catman píše:Přitom řešení je prosté: přečíst si Provozní řád, uvědomit si porušení pravidel, napsat email a omluvit se a pravidla napříště dodržovat.

Toho si připojený vědom určitě je... Citace z mailu dne 11.8:
Tímto Vás žádám o připojení Internetu, který mi byl odpojen z důvodu stahování velkého objemu dat v provozní špičce. Toto porušení provozního řádu se z mé strany již nebude opakovat.
Předem děkuji. S pozdravem Václav V.

Tento mail beru tak, že připojený pochopil, naše přání aby síť fungovala dobře všem...Nakonec příště to může být on, kdo bude ráz za výchovný zásah správců.
Kvicala.R
Grafoman
Grafoman

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!