Nastavení ASUS 320gE- přístup z venčí-kontrola

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Nastavení ASUS 320gE- přístup z venčí-kontrola

Příspěvekod Martin Ziegler » 21 lis 2007 (stř), 1:12

Neví někdo jak povolit přístup do ASUS 320 gE z venčí pro kontrolu je to prý povinnost členů připojených na PV free.net. Nemám český manuál a nikde jsem jej nenašel a angličtina není můj obor pomůže někdo?
Martin Ziegler

Re: Nastavení ASUS 320gE- přístup z venčí-kontrola

Příspěvekod Devine » 21 lis 2007 (stř), 8:50

Martin Ziegler píše:Neví někdo jak povolit přístup do ASUS 320 gE z venčí pro kontrolu je to prý povinnost členů připojených na PV free.net. Nemám český manuál a nikde jsem jej nenašel a angličtina není můj obor pomůže někdo?

Poviností členů je umožnit správcům přístup do zařízení, pro kontrolu a případně pro změnu nastavení.
Stačí napsat do poznámky v databázi is.pvfree.net, že přístup do WiFi routeru je pod jménem: xxx a heslem:yyy
Devine
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Re: Nastavení ASUS 320gE- přístup z venčí-kontrola

Příspěvekod Karlos » 21 lis 2007 (stř), 10:41

Martin Ziegler píše:Neví někdo jak povolit přístup do ASUS 320 gE z venčí pro kontrolu je to prý povinnost členů připojených na PV free.net. Nemám český manuál a nikde jsem jej nenašel a angličtina není můj obor pomůže někdo?

Pokud je asus v režimu Homegateway(tzn.že PC ma IP 192.168.1.x)tak se musi povolit přístup zvenku.Takže v menu asusu v Internet Firewall je položka Enabled Acess from Wan port,zde se musi dat YES.Jeste je tam povoleni odezvy na PING,to taky povolit.Pokud je v režimu acess point (tzn. že PC ma IP 10.133.XX.YY)tak se nic povolovat nemusi.V obouch připadech se musi do poznamky v DB napsat jmeno a heslo ktere jste zadal do asusa.
Karlos
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod lyon667 » 21 lis 2007 (stř), 18:48

V rezimu Access point (Client) ma Asus obe rozhrani v bridge, takze je pristup povolen automaticky z obou. V rezimu Home Gateway to NATuje na RJ45, takze v PVfree k nicemu.

Devine: Jeden o koze, druhy o voze? :)
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!