Co dělat v případě zjištění poruchy ?

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Re:

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 22:43

nevim komu podekovat ,a le nyni jsem s rychlosti dostatecne spokojen nevim zda pomohlo restartovani nebo nejaky jiny zakrok ktery jsem neudelal ja
kokoro

Příspěvekod Badla » 20 úno 2007 (úte), 13:40

si ze me snad tady nekdo dela prdel, nebo ja uz fakt nevim.... clovek Ti chce pomoct, ale jsi naprosto chluchy ci slepy.... precti znovu a poradne, kolik rad jsem ti napsal (vymenit antenu, zkratit kabel, kontaktovat lidi, co tomu rozumi apod.) a ty misto vdeku me neustale osocujes :evil:

- do tohoto fora jsem uz napsal pres 1500 prispevku a pokud by se ti chtelo je precist, tak zjistis, ze nejsem z tech, co neporadi, mrzi me, ze si prave toto myslis
- az budu mit vuci nekteremu clenovi nejake emoce, tak to urcite poznas, zatim jsem se drzel zpatky, ponevadz pvfree je mi konickem a nemam duvod se krom v praci jeste rozcilovat zde ve foru
- myslim si taky, ze forum je pro vsechny, tj. i pro spravce.... pokud jsi nechtel radu od spravcu, tak nechapu od koho... nikdo jiny ti zrejme moc neporadi, kdyz nema relevatni informace :shock:
- omlouvam se, ze jsem si dovolil pripomenout, ze aktivni clenove delaji svou praci dobrovolne a zdarma... uz si nikdy nedovolim takovou troufalost
- to, ze ti to bezi, URCITE nebude tim, ze ti to ti zli a neochotni spravcove opravili... zrejme asi vyssi moc :( ...

PS > NEJSEM BEDLA ale BADLA :amplion:
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 20 úno 2007 (úte), 15:38

aktualizován první příspěvek a napsán nový návod na WIKI
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod romanmil » 20 úno 2007 (úte), 23:08

Jak by řekl Čtvrtníček "Haeský" :D
romanmil
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod Maruška » 11 srp 2008 (pon), 23:15

Žádám o radu, jsem řádná členka, vše mám zaplaceno. Ale zbláznil se mi notebook a byl mi smazán celý hardware. Nevím IP a takový ty věci, dá se to někde zjistit? No a taky to moc nerozumím :oops:, tyhle věci mi zařizoval bratranec. Co si tam mám všechno nastavit? Zachraňte mě. Předem děkuji.
Maruška

Příspěvekod Maruška » 11 srp 2008 (pon), 23:17

Maruška píše:Žádám o radu, jsem řádná členka, vše mám zaplaceno. Ale zbláznil se mi notebook a byl mi smazán celý hardware. Nevím IP a takový ty věci, dá se to někde zjistit? No a taky to moc nerozumím :oops:, tyhle věci mi zařizoval bratranec. Co si tam mám všechno nastavit? Zachraňte mě. Předem děkuji.

Teda vlastně software :lol:
Maruška

Příspěvekod Karlos » 11 srp 2008 (pon), 23:19

IP adresa je pridelovana automaticky
Lepsi bude rici nekomu kdo temu rozumi aby jste nenapachala nejaka skody ktere nebude tak snadne odstranit.
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod Karlos » 12 srp 2008 (úte), 11:55

Zde je seznam lidi co by meli pomoct http://wiki.pvfree.net/index.php/Co_del ... m_co_delat
Dolezel je na dovolene takze zustali jen Kocourci.
Karlos

????

Příspěvekod ok2plv » 25 zář 2008 (čtv), 23:47

Proč nejsem členem PvFree. asi jsem něco provedl, ale nejsem si toho vědom.
HELP!!!!!
ok2plv

Re: ????

Příspěvekod Karlos » 25 zář 2008 (čtv), 23:50

ok2plv píše:Proč nejsem členem PvFree. asi jsem něco provedl, ale nejsem si toho vědom.
HELP!!!!!

Delal se upgrade na serveru a nekde se stala chyba na ktere pracuje nekolik spravcu teto site i v tak pokrocilou hodinu.
Pise to vsem v cele siti takze nejste v tom nejsi sam.
Zbyva nam jen vyckat na opravu.
Karlos

Příspěvekod ok2plv » 25 zář 2008 (čtv), 23:56

OK. Počkám. Dík za info.
ok2plv

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!