Co dělat v případě zjištění poruchy ?

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

re

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 20:02

jak vidim tak to nema cenu zase ja jsem ten nejblbejsi i kdyz to zarizeni bylo schvaleno a dokonce instalovano nejmenovanym spravcem to jen aby se ponem nejezdilo a zajimave ze to slo do minuleho tydne bez problemu i stou delkou kablu a podotykam ze tomu nerozumim holt kazdej umi neco jineho . Ale kdyz jsem si meril rychlost pripojeni tak me to behalo i stim zarizenim a podotykam ze ho mam asi 3 roky 1600 kbit/s a ted kdyz jsem se ozval tak me to beha Rychlost připojení k internetu: 12,46 kbit/s
Rychlost stahování dat: 1,6 kByte/s
Rychlost odezvy (ping): min 12,421 ms
max 17,211 ms
Ø 14,041 ms tak ocem je rec ze jo
kokoro

Příspěvekod lyon667 » 19 úno 2007 (pon), 20:16

Nevim nevim, ale zatimco jini pripojeni na AP spaly maji ping okolo 6 ms, tvuj kolisa v radu desitek ms. Neni to sice mnoho, ale znaci to pravdepodobne nejaky technicky problem.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

re

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 20:35

je to tim ze sem udelal smer na plechovce , ale i pri techto hodnotach me to drive behalo jak blazen jak jsem psal a jak rikam mam porad stejne zarizeni a stejne dlouhej kabl uz nekolik let . Vis nejhorsi je ze sem se jen chtel neco dozvedet a nakonec jsem na pranyri i kdyz nevim proc . Slo me od zacatku jen oto aby se dalo cloveku vedet ze byl odpojen . Protoze nechci nikoho otravovat tak jsem 3 dny chodil kolem anteny pocitace a jen jsem do nich kopal protoze se me nic nedarilo rozjet , az po trech dnech nesnazi a nervovani tak jsem zavolal a zeptal se kde by mohl byt problem a uz se to semnou veze kazdej me nadava poucuje a ja porad rikam ze jsem uzivatel pocitac je muj nepritel je omoc chytrejsi jak ja kazdej nemuze byt machr prez pocitace . Taky jsem psal ze uz to nebu resit a kdyz nekdo bude stat oto abych mu to popsal primo na u pocitace nezorne coz je lepsi jak psat kdyz nevim ocem tak at se ohlasi a prijde a i toho panaka nebo kafe mu dam pri debate .
kokoro

Re: re

Příspěvekod lyon667 » 19 úno 2007 (pon), 20:39

kokoro píše:Slo me od zacatku jen oto aby se dalo cloveku vedet ze byl odpojen .

Ale prave toto uz neni evidentne ten pripad. Dival jsem se, ale nikde nic blokovane nemas, tudiz usuzuji, ze bude problem technickeho razu. Zkus rychlost stahovani proti AP, napr. soubor http://10.133.13.1/test.txt
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Re:

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 20:42

tak jsem na ten tvuj odkaz klikl a napsalo me to not fund a jsem zase v koncich
kokoro

Re:

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 20:46

toto muzu resit maximalne prez skypa kde dotoho muzu kecat ale jinak se asi niceho nedopatram
kokoro

Příspěvekod lyon667 » 19 úno 2007 (pon), 21:07

Oops, zkus to znovu. Ten soubor tam opravdu nebyl ;)
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 21:11

díky zkusím to při mé rychlosti to ovšem bude trvat 3 dny,aby mi nakonec zase nevypli internet,že dlouho stahuju.
kokoro

Příspěvekod lyon667 » 19 úno 2007 (pon), 21:14

Rikam, ze to mas stahovat cele? Proste mrkni na rychlost stahovani.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 21:25

drží se to okolo 25kb/s
kokoro

Příspěvekod Badla » 19 úno 2007 (pon), 22:00

kokoro píše:drží se to okolo 25kb/s

je to zbytecne, dokud budes pouzivat tuto sestavu, neni Ti pomoci... podle posledniho testu je ZCELA JASNE, ze problem je mezi tvou antenou a APckem.... ruseni jen za posledni rok narostlo jak svina a neni mozne ocekavat, ze se stejnym zelezem clovek vydrzi az do zinkove rakve....

Pokud tomu nerozumis, mas na wiki.pvfree.net odkazy a adresy lidi, kteri ti jsou ochotni pomoci... clenska pripojeni jsou zalezitosti clenu, uz tak dost, ze spravci se staraji zadarmo o chod paternich linek.. kdyby se meli jeste starat i o jednotlive cleny, tak by potrebovali 48 hodin denne... nekopej kolem sebe, snaz se problem vyresit sam... pokud nevis, jak na to, neosocuj spravce, ale hledej pomoc u clenu, kteri jsou ochotni ti pomoci (vysi a zpusob odmeny uz je ciste mezi vami) - http://wiki.pvfree.net/index.php/Co_ude ... e_zarizeni

howk
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 19 úno 2007 (pon), 22:01

catman píše:jen pro dopnění - Kokoro generoval na AP takový provoz, který výrazně zaváněl zavirvaným počítačem- Proto by DROPován už na routeru na AP. V množství práce před VH nebyl čas někam chodit a někde zvonit, že něco není v pořádku. :evil:

důvod odstřižení jsem snad vysvětlil
Kokorovi jsem to vysvětloval taky
před hodinou odešel Kokoro jr. - nezmínil se o jakémkoliv problému
prošel jsem znovu všechna nastavení a restartoval služby
doufám, že to už bude v pořádku

Obecně: na http://wiki.pvfree.net jsou návody, jak otestovat různými způsoby spojení. Bez výsledků těchto testů lze jen velmi těžko hledat chyby. Emoce s tím nikdy nepohnou.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

re

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 22:34

emoce ma jen bedla ja sem se bavil normalne a zrovna ho jsem vubec neobtezoval vmisil se sam do debaty a jinak ty problemy s rychlosti mam po znovu zapojeni pred 3 dny a ne rok nikdo ome ani nevedel cela leta jsem nic nechtel a kdyz tak jsem si to resil sam ustne tak nevim proc me bedla porad nadava ja psal do fora lidem neoslovoval jsem spravce myslim ze forum je pro vsechny
kokoro

Re:

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 22:36

Kdyz nekdo chce pomoct nebo poradit tak se zucastni a nezduraznuje porad ze neco dela zadarmo v tom pripade bych se ja osobne nepridal kdyz bych nechtel rozume neco probrat a poradit
a neutocil bych neustale
kokoro

Re:

Příspěvekod kokoro » 19 úno 2007 (pon), 22:40

ted jsem se ptal juniora a ten me rikal ze prisel za mladym a coz chapu nepujde za vama si stezovat nebo neco resit kdyz je to vec dospelejch
kokoro

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!