soft pro sdílení

Jak to udělat, aby si kamarád mohl stáhnout třeba moje fotky z dovolené nebo jiné soubory, a také jak si já mohu stáhnout kamarádem nabídnuté soubory

soft pro sdílení

Příspěvekod mardeni » 30 lis 2005 (stř), 8:57

Je nějaký dobrý odkaz na stránky ohledně sdílení...?
Naposledy upravil mardeni dne 02 pro 2005 (pát), 14:19, celkově upraveno 1
mardeni
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod lyon667 » 30 lis 2005 (stř), 9:59

Jen pripomenu, ze pokud si nekteri mysli, ze tim budou "Active" i v internetu, tak se hluboce myli :)
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod E-Angel » 03 pro 2005 (sob), 17:00

Zdar lidi je někdo v síti HAMACHI a umožnil by mi do ní vstup?
Je tu někdo kdo by si chtěl vyměnit nějaké soubory případně si zahrát nějakou hru na internetu ve virtuální síti LAN? Ozvěte se prosím na email nebo ICQ. Díky
8)
E-Angel

Hamachi

Příspěvekod amazoon » 23 led 2006 (pon), 21:39

Má někdo zkušenosti z provozem Hamachi? Hlavně jak se zprovozní, zkoušel jsem to z kamarádem tady z pvfree, ale buď je žlutej, nebo je u něj modrá šipka. Každopádně obojí znamená ,že na sebe nevydíme. Jen to chceme zkusit na Hraní her které se tu nehrají. Má někdo radu?
amazoon

Re: Hamachi

Příspěvekod Galileo » 24 led 2006 (úte), 19:13

amazoon píše:Má někdo zkušenosti z provozem Hamachi? Hlavně jak se zprovozní, zkoušel jsem to z kamarádem tady z pvfree, ale buď je žlutej, nebo je u něj modrá šipka. Každopádně obojí znamená ,že na sebe nevydíme. Jen to chceme zkusit na Hraní her které se tu nehrají. Má někdo radu?

No já Hamachi občas používám, když si chci zahrát a není server s veřejnou IP adresou. Kamoš, který je taky v nějaké vnitřní síti na mě vidí, ale já na něj ne.
Když se stane, že je žlutej, tak stačí Hamachi vypnout a zapnout a většinou to pomůže. Modrou šipku jsem ještě nevyloudil, takže vůbec nevím.
Jinak instalace a zprovoznění je naprosto automatické a bez problémů, že tam snad ani nejde nic udělat špatně. 8)
Případně napiš na ICQ a zkusíme se propojit mezi sebou. :)
Galileo
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Zpět na Sdílení souborů