Dotaz: Jak se propojit FTPčkem do jiné sítě než Pvfree?

Jak to udělat, aby si kamarád mohl stáhnout třeba moje fotky z dovolené nebo jiné soubory, a také jak si já mohu stáhnout kamarádem nabídnuté soubory

Dotaz: Jak se propojit FTPčkem do jiné sítě než Pvfree?

Příspěvekod Luunni » 04 úno 2006 (sob), 20:32

Měl bych prozbu. Může mi někdo poradit jak se propojit FTP serverem do jiné sítě? Kamoš má nějakou sít jmenuje se to PLNET, vubec nevim co to je, a chtěli by sme tahat od sebe, jak to udělat případně přes co? Dik moc za radu a dobré duši která mi radu poskytne.
Luunni
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod lyon667 » 04 úno 2006 (sob), 20:48

PLNET je sit v Plumlove, ne? Pokud si pocka, az bude Plumlov v provozu, tak nebude problem ;)
Jinak lze protunelovat urcity port, napriklad prave pro to FTP. Ale pocitej s tim, ze je to v podstate internetovy provoz, takze velke sosani od nej znamena snizeni rychlostive prospech ostatnich uzivatelu.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Luunni » 04 úno 2006 (sob), 21:51

lyon667 píše:PLNET je sit v Plumlove, ne? Pokud si pocka, az bude Plumlov v provozu, tak nebude problem ;)
Jinak lze protunelovat urcity port, napriklad prave pro to FTP. Ale pocitej s tim, ze je to v podstate internetovy provoz, takze velke sosani od nej znamena snizeni rychlostive prospech ostatnich uzivatelu.

Jo no, to je asi fakt a je teda nějaky jiny rozumny řešení, jak se propojit a tahat od sebe?
Luunni
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod neighbour » 04 úno 2006 (sob), 22:37

Radim píše:
lyon667 píše:PLNET je sit v Plumlove, ne? Pokud si pocka, az bude Plumlov v provozu, tak nebude problem ;)

Jo no, to je asi fakt a je teda nějaky jiny rozumny řešení, jak se propojit a tahat od sebe?

myslis nejak jinak nez pres internet? nebo jinym protokolem?
neighbour

Příspěvekod Luunni » 05 úno 2006 (ned), 12:48

Přes internet, protože nějakou jinou síť asi budovat nebudu, jestli sem to dobře pochopil. Prostě jestli je nějaká rozumná možnot propojit se se stávajcím vybavením a možnostmi bez velkých změn.
Luunni
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Zpět na Sdílení souborů