AP Olomoucká - provoz, poruchy

Olomoucká 35, budova na rohu ulic Olomoucká-Šafaříkova

Re: AP Olomoucká - provoz, poruchy

Příspěvekod Badla » 24 led 2011 (pon), 21:36

ka-spel píše:I po restartu nadále nefunkční DNS.

ci? ktera? na jakem AP? standardne by mela byt u clena doma od DHCP nastavena IP jeho AP a sekundarni/tercialni 10.133.37.37, 10.133.37.38. Pokud tomu tak neni, tak je bud u clena nastavena IP DNSka rucne (NEPRIPUSTNE!), nebo na APcku jeste neni provedena zmena a odkazuje se mozna na dnes jiz neexistujici nadrazeny stroj v siti... imho muze souviset bud s http://mail.pvfree.net/pvweb_rs/view.ph ... 2011010001 nebo s dnesni planovanou prestavbou na slavicka, kde se zrejme uz vypnul jeden ze starickych routeru, ktery kdysi v davnych dobach slouzil jako jedna hlavnich smerovanych DNS.
Jednoducha varianta reseni - zjistit diagnostiku (odkaz do wiki urcite znas) a zavolat galileovi na helplinku, kde se muzete dopidit duvodu a popr. i reseni.
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod ka-spel » 24 led 2011 (pon), 21:39

Ručně nic rozhodně nemá. Vše na auto. Zbytek zjistím. Psal jsem to hned jak mě to volal. Od sebe problém nemám, Olomouckou vidím, v db.png také bez problémů, tak proč mu nevěřit. Dělá to tak už několik dní.
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Badla » 24 led 2011 (pon), 21:40

ka-spel píše:Ručně nic rozhodně nemá. Vše na auto. Zbytek zjistím. Psal jsem to hned jak mě to volal. Od sebe problém nemám, Olomouckou vidím, v db.png tak bez problémů, tak proč mu nevěřit.

potvrzuji, ze dnes byla odstavena 0.11 na slavicka... zkontrolovat routery po ceste nastaveni resolv.conf a bind... stale tedy plati - diagnostika a pak pripadne volat helplinku
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod Galileo » 25 led 2011 (úte), 0:36

Opravno nastavení DNS, vyzkoušej.
Galileo
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Předchozí

Zpět na 17-Olomoucká