Výstavba bytové sítě na Okružní

AP na Okružní ulici poblíž křižovatky s Brněnskou

Výstavba bytové sítě na Okružní

Příspěvekod Jewelry » 28 zář 2005 (stř), 15:39

Zdrafíčko,
slyšel jsem že na Okružní 201 budete dělat bytovou síť pro všechny obyvatele a to září-říjen. Chtěl jsem se zeptat kdy asi tohle bude vznikat. Jelikož se tam mám přestěhovat začátkem října. A chci vědět jak to bude s mím připojením k PVFREE. Nyní jsem už členem asi 3 měsíce?? Budu muset něco doplácet?? A mohl bych také pomoct s výstavbou této sítě..... :D :) Díky za odpověď
Jewelry

Příspěvekod catman » 28 zář 2005 (stř), 19:31

ano, budeme
asi ne, záleží na samosprávě
ano, můžeš pomoci
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Datum

Příspěvekod Jewelry » 13 říj 2005 (čtv), 11:14

Nyní jsem se už úspěšně přestěhoval na Okružní 201 a jsem bez internetu jelikož jsem členem už víc jak 3 měsíce. A hojně využívám net, tak bych chtěl vědět datum výstavby této sítě. Už jsem i zaplatil příspěvek na další tři měsíce (do konce 2005). :D
Jewelry

Příspěvekod lyon667 » 13 říj 2005 (čtv), 11:24

Jelikoz jsi clenem uz tri mesice, tak jsi bez internetu? To ma byt nejaka logika?
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Jewelry » 13 říj 2005 (čtv), 11:35

No protože jsem se přestěhoval z Krokové kde jsem byl doteď. A nyní když jsem se ptal hlavouna toho baráku tak říkal že tu bude zřízen nějaký internet za 160Kč/měsíc a to v září. Jelikož je už říjen tak se na to chci zeptat jak dlouho budu bez netu. A kdy začne výstavba s kterou bych rád pomohl.
Jewelry

Příspěvekod romanmil » 13 říj 2005 (čtv), 20:11

Jewelry píše:No protože jsem se přestěhoval z Krokové kde jsem byl doteď. A nyní když jsem se ptal hlavouna toho baráku tak říkal že tu bude zřízen nějaký internet za 160Kč/měsíc a to v září. Jelikož je už říjen tak se na to chci zeptat jak dlouho budu bez netu. A kdy začne výstavba s kterou bych rád pomohl.

To by ti snad měl zodpovědět ten "hlavoun", kterej to má domluvené :?
romanmil
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod Jewelry » 14 říj 2005 (pát), 14:41

A Vy nevíte, kdy to máte dělat?? Nebo jaký termín máte domluvený. Jelikož nejsem moc doma, a když se doma ukážu, tak toho "hlavouna" nezastihnu k mé velké smůle. Tak je pro mě lepší se zeptat Vás. Díky za kladnou odpověď 8) :lol:
Jewelry

Příspěvekod lyon667 » 14 říj 2005 (pát), 14:44

MY MAME NECO DELAT? A nechces rict co? A proc?
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Zpět na 15-Okružní