OKRUZNI 169-173

AP na Okružní ulici poblíž křižovatky s Brněnskou

Příspěvekod jaroslav.zaboril » 14 dub 2005 (čtv), 17:45

catman píše:
jaroslav.zaboril píše: Přitom bod ok-mor.pvfree.net mám stále na 22%

to není žádný BOD !!! psal jsem už několikrát, že to jsou páteřní spoje a nikoho, proboha, snad nenapadne se do těch spojů nabourávat !!!!

Nene :!: do toho spoje se nepřipojuji, ale scan AP mi ukazuje stále tuto hodnotu.
jaroslav.zaboril

Příspěvekod Petr Mikulášek » 25 kvě 2005 (stř), 7:05

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli někdo nemáte podobné poznatky jako já: během týdnemám signál z okruzni.pvfree.net v pohodě, kolem 15.-16. hodiny mi signál zmizí a objeví se acprostejov2. O víkendu je úplně zbytečné se připojovat, to nemám signál vůbec. Zkoušeli jsme několik různých antén a bez výsledku.
Petr Mikulášek

Příspěvekod Karlos » 25 kvě 2005 (stř), 7:24

Petr Mikulášek píše:Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli někdo nemáte podobné poznatky jako já: během týdnemám signál z okruzni.pvfree.net v pohodě, kolem 15.-16. hodiny mi signál zmizí a objeví se acprostejov2. O víkendu je úplně zbytečné se připojovat, to nemám signál vůbec. Zkoušeli jsme několik různých antén a bez výsledku.

Ja jsem to zkousel u janee a poprve to slo asi tyden a pak bez signalu.A to je to tak 300m,ani mozna ne.Acprostejov taky chytnu.Tak jsem to otocil na GJW,to jde chytit az v mostkovicich. :lol:
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod Petr Mikulášek » 26 kvě 2005 (čtv), 12:37

Dobrý den,

jsem rád, že nejsem sám, kdo má problém s připojením, nemám ale tu možnost využít jiné AP :(

Snad se situace zlepší :wink:
Petr Mikulášek

Příspěvekod catman » 26 kvě 2005 (čtv), 12:53

Petr Mikulášek píše:Dobrý den,

zjistili jste už, co to je ten ACprostejov ?? Notebook, směrová anténa ( obojí by měl mít např.RomanMil ) a z různých míst zkuste zaměřit, odkud to jde, na jakém je to kanále atd. samo se to nespraví a pokud jde o takovou věc, MUSÍ se zapojit všichni, aby se věc dala do pořádku.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod romanmil » 29 kvě 2005 (ned), 21:35

Tak jsem dnes, navzdory rodině věnoval odpoledne hledání onoho signálu. Za pomoci Ovislinku a 16 dB Yagi jsem prolezl okolí snad po 10 stupních od severu na jih a zase zpět (teda z našeho okna na Tylové) a výsledek byl trochu rozpačitý. V rozsahu 180 stopňů mi ovis vykazoval signál z toho AC... 24-26. Asi budu někde v poli toho vysílače. Jak budu mít v provozu notebook, vypravím se po okolí. Snad se něco najde :?
romanmil
Diskutér
Diskutér

Re: OKRUZNI 169-173

Příspěvekod slezi2 » 28 zář 2010 (úte), 18:10

Dnes byla Okružní 169-173 připojena do optické sítě.
slezi2

Předchozí

Zpět na 15-Okružní