problém firewall?

AP na Okružní ulici poblíž křižovatky s Brněnskou

problém firewall?

Příspěvekod Pavlos123 » 26 čer 2007 (úte), 19:44

Zdrvím všechny a obracím se na vás s dotazem, zdali při úpravách či opravách firewallu či proxy serveru se něco nestalo? jelikož když se chci dostat do mailu tak mi to chvilku jakokdyby pracuje ale pak to hodí hlášku vypršel čas spojení teda resp.: Při pokusu kontaktovat server login.seznam.cz vypršel časový limit....atd...kde by mohla býti chyba???
díky a přeji hezký den P.
Pavlos123

Příspěvekod Pavlos123 » 26 čer 2007 (úte), 20:06

jo a ještě jsem chtěl napsat že jinak vše funguje ok, akorát když má webstr. jakokdyby odkaz tak takto skončím....má někdo stejný problém či řešilo se to již v jiném vláknu? Hledal jsem ale nic jsem nenašel...P.
Pavlos123

Příspěvekod catman » 26 čer 2007 (úte), 20:55

neškodila by komplexnější informace - např. http://wiki.pvfree.net/index.php/Hlaseni_poruch

pro příjem pošty doporučuju nastavit poštovní program, pokud máš Widle, pomůže návod http://wiki.pvfree.net/index.php/Jak_na ... ro_Windows

problém je jen s tím seznamem nebo i s jinými stránkami? Dnes jsem na sernamu zřizoval schránku, vše fungovalo OK.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Pavlos123 » 26 čer 2007 (úte), 21:50

Díky za info a chtěl jsem napsat více, jenže když vše funguje a jediný co nejde je mail a tak jsem nechtěl hlásit chybu jako takovou....no ještě to zkusím vše prošetřit....

Jinak Outlook používám a ten mám nastavenej dobře a ten mi právě hlásí chybu ikdyž donedávna pracoval na 100 %. Asi tak 2 dny nazpět hlásí chybu kdy se nelze připojit k serveru seznam.cz. Jinak vše ok, ping ok, jen seznam a internetbankink mi prostě nejede....no jak říkám zkusím jetště pořešit sám....i tak díky.

Ooutlook mi hlásí klasický toto:

Úkol pop3.seznam.cz - odesílání a přijímání ohlásil chybu (0x80042108): Aplikace Outlook se nemůže připojit k serveru příchozí elektronické pošty (POP3). Pokud se tato zpráva bude zobrazovat i nadále, obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele služeb Internetu.
Pavlos123

Příspěvekod catman » 26 čer 2007 (úte), 22:35

zkus
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Pavlos123 » 27 čer 2007 (stř), 15:44

Tak jsem zkoušel pořešit a mám již odpověď na první moji zmiňovanou otázku a tj.:
- potvůrka :lol: která mě nechtěla pustit do mailu je SSL, šifrování a zabezpečení je někdy moc a tak asi nepracuje dobře i POP3 mého outlooku, takže jak budu doma tak musím přijít na to zdali mi to nepoškodil nový prográmek na zabezpečení systému....hups :shock:

No je vidět, že člověk se celý život učí.....s pozdravem všem Pavlos
Pavlos123

Zpět na 15-Okružní