AP v Kostelci - výstavba

Kostelec na Hané a okolí

Příspěvekod catman » 01 srp 2005 (pon), 19:26

Pánové, nezlobte se na mě, ale pokud nemáte ani 5Kč na jeden telefonát, abychom se domluvili na postupu, tak je to smutné. Caky ze Smržické nebo synovec ze Sportu je hodně široký pojem a s takovým bezejmenným davem nepořídíme nic :-/ .

Koncem týdne jdu na dovolenou a nebudu schopen se tomu věnovat - čas kvapí, úkolů mnoho a váhavci budou mít smůlu !!
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Gizmo_CZ » 09 srp 2005 (úte), 6:41

Tak sorry měl se ozvat! Ale teď jsem se dozvěděl že se segra bude stěhovat do Prostějova což je super! Tak jak bude vše hotovo tak se ozvu a určitě budeme min 2 připojení realizovat přes Vás :-) zatím díky
Gizmo_CZ

Příspěvekod catman » 09 srp 2005 (úte), 11:33

i tak máme zájem do Kostelce jít !! To nám opravdu nechcete pomoct? Znalost a kontakty v místním prostředí jsou velmi cenné !!

...že by jsme si tu ochotu měli zapamatovat? :twisted:

V Kostelci se doposud našlo vzdycky pár "mluvků", které po pár dnech přešla aktivita a víckrát se neozvali. Patříte k nim? Promluvit se správnými lidmi na správných místech přece tolik námahy nestojí ?!
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

AP

Příspěvekod Caky » 09 srp 2005 (úte), 22:59

Jde o to co k tomu vsecko budeme potrebovat...??jaky anteny a tak....mel bych doma nejaky PC Pentium Celeron 233Mhz,32MB RAM,PCI,AGP..... kterj by treba sel pouzit na AP!a je tady nekdo kdo by byl schopnej zaridit nejaky misto kam by se to dalo??treba na sidlaku nebo tak neco?? Caky
Caky

Re: AP

Příspěvekod ondrag » 10 srp 2005 (stř), 0:11

Caky píše:kterj by treba sel pouzit na AP!a je tady nekdo kdo by byl schopnej zaridit nejaky misto kam by se to dalo??treba na sidlaku nebo tak neco?? Caky

HW není problém, je ale nutné domluvit vhodné umístění
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod catman » 13 srp 2005 (sob), 17:02

Já už nevím, jak to mám napsat: byl by , prosím, někdo ze zájemců z Kostelce tak hodný a poslal mi na sebe kontakt nebo raději přímo zavolal abychom se mohli bavit o konkrétních věcech? pouhé plácání a "domnívání se" nám nic nepomůže !! Za chvíli tu bude Mikuláš a jak jsem varoval už vloni - s bruslema na střechu nepolezeme !!! Bez spolupráce to nepůjde.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Caky » 14 srp 2005 (ned), 23:15

Tedka jsem v Praze ale za tyden se vracim....tak v nedeli....!tak mi klidne zavolej....pokud mas Oskara tak ti klidne zavolam ale do jinych siti to mam dost drahy!!moje number je 608 457 633 ...!
Caky

to Catman

Příspěvekod Caky » 23 srp 2005 (úte), 21:00

Zdarek.....Tak ja uz jsem doma a cekam na telefonatek ale jestli mam zavolat ja tak napis a jasi pucim telefon s lepsim pausalem nez mam ja a zavolam a muzem neco poresit!!a nebo je taky moznost sejit se osobne....!!Caky
Caky

Příspěvekod lyon667 » 23 srp 2005 (úte), 21:59

Cekas na telefonatek?? Hmm... Jakto, ze vy Kostelecaci v sobe nemate ani spetku invence? Tak velka obec, a zatim se tam nenasel nikdo, kdo by byl ochoten neco zacit budovat. Stydte se...
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod yenik » 24 srp 2005 (stř), 10:21

Na jakem miste je v Kostelci kostel? Melo by smysl zkouset dostat se tam?
Podminky bychom nejspis meli dobre :).

Vim, ze je tam uz nejspis Inf_s minimane na dvou kanalech 2.4, ale 5.4-5.7 je do 30.8. jeste cele volne...a na 2.4 by nam stacil kanal jeden.
yenik

Příspěvekod catman » 24 srp 2005 (stř), 11:13

s Cakym jsem domluven na telefonátu.....klídek
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod jaz » 05 led 2006 (čtv), 13:16

Je něco nového v Kostelci? Zvažuji zda se připojit přes I.. a náhodou jsem narazil na tento web.
jaz

Příspěvekod catman » 05 led 2006 (čtv), 13:56

jsi sám? je vás víc? stále hledáme vhodná místa na zbudování AP...
zájem o spolupráci a práci je v Kostelci minimální, jde to pomalu. Všichni jen čekají, kdy jim to doneseme na stříbrném podnose :?
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod lyon667 » 05 led 2006 (čtv), 15:59

Domluv se s Honzou Spicakem, on ti rekne, co je treba vyresit.

jaz píše:Je něco nového v Kostelci? Zvažuji zda se připojit přes I.. a náhodou jsem narazil na tento web.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod jaz » 05 led 2006 (čtv), 19:42

Což o to, vhodné místo na zbudování AP by se snad našlo, ale nevím za jakých podmínek by ho soused, jakožto vlastník vhodného objektu poskytl. I... u něj nepochodili. Co vím, tak v blízkém okolí je pár lidí připojených na I... a pár co by se chtělo, ale na stávající AP není dobrý signál ( včetně mě ). I.. momentálně řeší 2 AP, ale zatím nevím jak to dopadne. Vzhledem k tomu, že I.. nabízejí díky účasti MěÚ Kostelec v Kostelci celkem zajimave ceny, tak nevim komu z těch co jI... chtěji a zatim nemají by se chtělo řešit něco jineho.
jaz

PředchozíDalší

Zpět na 7, 56, 57 -Kostelec n/H