Trable

Mostkovice a blízké okolí přehrady

Re: Trable

Příspěvekod catman » 04 kvě 2014 (ned), 14:53

že se namáháš....už se sem díval aspoň 2x a není schopen ty dvě adresy napsat. To si pak může tu příčinu hledat sám :?
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod lubsol » 05 kvě 2014 (pon), 14:44

Se zpožděním...

85.118.131.207:9078 -> Teamspeak.

IP herního serveru nejde pingnout, navíc není každou hru stejná jelikož těch serverů je několik.

Díky za snahu v tomto směru, ale zdá se mi bezpředmětné to testovat v době, kdy je to v pohodě. Teď mám třeba ping 14. A myslím že tu nikdo nesedí 24/7 aby čekal,než mi to zase bude blbnout :-/. Nehledě nato, že mi blbe vše...Že to nejsou jen dvě věci.
lubsol
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod catman » 05 kvě 2014 (pon), 21:20

co konkrétně je "vše" ? Na jakém konkrétním serveru to "vše" jede? Buďto chceš pomoct a poskytneš dostatečnou a dostatečně účinnou a včasnou míru spolupráce a nebo nás taháš za fusakli. Kecy nic nevyřeší.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod lubsol » 06 kvě 2014 (úte), 17:13

Vše znamená prostě vše co vyžaduje online připojení....Já nevím jak to popsat. CMD vysoký ping prostě nedetekuje, takže nevím jak bych vám to měl napsat.

Mě kolabuje spojení,ale chyba nebude u mě ani na AP, ale někde dál po cestě. A pochybuji že to dělá jen mě, musí všem v Mostkovicích a pokud vy to testujete přes CMD, nedivím se že nikdy nenajdete problém. + pokud mají lidi net pouze na web, nějaký ping 200ms nepoznají.
lubsol
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Předchozí

Zpět na 34-Mostkovice