Co je a co není PVfree.net

Jak se dostat k internetu v síti PVFree.net

Co je a co není PVfree.net

Příspěvekod yenik » 18 pro 2003 (čtv), 14:27

neználek (13:21) :
Co je to pvfree.net? Je to sit mezi uzivateli nebo uz je funkcni pripojeni do internetu?

yenik (13:21) :
oboji

yenik (13:22) :
hlavni myslenkou je vnitrni provoz zdarma + jakykoliv ISP za co nejvyhodnejsich podminek. Kazdy uzivatel si muze volit sveho poskytovatele.

yenik (13:23) :
Aktualne mame zatim jedineho poskytovatele, ktery nabizi tyto podminky...

yenik (13:24) :
Muzes si vybrat jakykoliv tarif z nabidky www.wsc.cz . Napriklad 500 Kc mesicne za 64 kbps linku. Tu mohou sdilet napriklad 2 az 4 lide, coz znamena napriklad 250 nebo az 125 Kc/os mesicne za Internet 24hodin denne bez omezeni prenesenych dat). Jako tresnicku na dortu mame pro celou sit pvfree.net maly (relativne pomaly) sdileny kanal pripojeni k internetu zdarma. Kdyz se nekdo pripoji, ma ihned Internet zdarma (sice pomaly, ale zdarma), dokud se z vlastniho uvazeni nerozhodne koupit si vyssi rychlost.
yenik
 

Pokytování Internetu

Příspěvekod yenik » 19 pro 2003 (pát), 1:42

PVfree.net není komerční poskytovatel Internetu.

PVfree.net je svobodné sdružení lidí, kteří budují, trvale udržují a provozují počítačovou síť na území regionu města Prostějova.

Každý, kdo se na vlastní náklady připojí do sítě PVfree.net, má možnost ji zdarma využívat a není nikterak ve využití sítě nikým omezován.

V síti PVfree.net mohou nabízet své služby všichni poskytovatelé připojení k Internetu, kteří o to projeví zájem nebo které se nám pro tento účel podaří získat.

Nikdo v síti není povinen odebírat a platit za jakoukoliv službu.

Pokud uživatel platí za poskytnutí internetové konektivity konkrétnímu poskytovateli, je to výrazem jeho svobodného rozhodnutí a obchodní vztah vzniká tak, jak si dohodnou poskytovatel a zákazník. PVfree.net v tomto vztahu nehraje žádnou roli a nenese žádnou zodpovědnost.
yenik
 


Zpět na Základní informace o internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron