Vlci - Miličova

Vlci - Miličova

Příspěvekod ondrag » 08 črc 2005 (pát), 22:39

Na ul. Miličova bude spuštěno malé AP pro blízké okolí...

Nějaké výhledové fotky: http://foto.jinde.cz/gallery/vlci

Myslím, že zvláště Míťu potěší: http://foto.jinde.cz/gallery/vlci/HPIM5923 :)
ondrag
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod Mita » 11 črc 2005 (pon), 10:45

Přes víkend jsem nebyl doma a dnes ráno mě Galileo upozornil na AP Miličova. Na té fotce 5923 sice není můj barák, ten je o dvě pozice ještě vlevo , ale díval jsem se již dříve ze střechy, že v pohodě vidím na ten barák s novou střechou na Miličové, kde by mělo být dle mapy AP. To víš, že jsem rád. Samozřejmě počítej s mou pomocí. AP bude napojeno na GJW nebo Olomouckou?
Mita

Příspěvekod ondrag » 11 črc 2005 (pon), 15:09

Mita píše:můj barák, ten je o dvě pozice ještě vlevo

Mrkni na ostatní fotky, jestli se doopravdy vidíš. Vlastní všesměrovka bude ve finále o cca 2m výš než to bylo focený.

Uplink jen z GJW, jinde není viditelnost.
ondrag

Příspěvekod Mita » 11 črc 2005 (pon), 15:22

Uplink jen z GJW

Perfektní.

Už jsem se našel na fotce 5922 uprostřed ta červená střecha s komínem s bílých cihel. Vlevo kousek od komínu mám stožár.
Mita

Příspěvekod Mita » 12 zář 2005 (pon), 10:11

Ondro, v jakém časovém horizontu se plánuje zprovoznění AP Vlci??? Je mi jasné, že teď před zimou se finišuje a zprovozňují se větší a důležitější AP.
Na mapě jsem se díval, že snad jako klient to snad už běží. Co bude potřeba, tak ti pomůžu.
Mita

Příspěvekod Mac » 22 zář 2005 (čtv), 22:42

Co se týká Vlků, tak po hrubší technické stránce (stožár, rozvody ...) bude v závěru příštího týdne vše připraveno. Takže zbývá "jen" dodat zbytek - nějaký počítač a antény celé to nastavit a je to :wink: To bude práce pravděpodobně pro Ondru. Domácí Vlk
Mac

Pomoc

Příspěvekod Franta61 » 25 říj 2005 (úte), 0:07

Kdyby bylo potřeba nějak pomoci ze stavbou (elekto) volejte 777 638363 domluvíme se kdy. Franta61
Franta61

Příspěvekod Mita » 08 lis 2005 (úte), 13:43

To MAC : Není potřeba něco pomoct ohledně připravovaného AP?
Mita

Příspěvekod Kočičák » 18 lis 2005 (pát), 20:25

Nějak to tady usnulo. Měl bych tři vážné zájemce o připojení k AP Vlci. Jak to znám, bude jich nepochybně víc. :(
Kočičák
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Mita » 20 lis 2005 (ned), 21:48

Já se chci připojit taky a Aquinský má taky dva zájemce.
Mita

Příspěvekod ondrag » 20 lis 2005 (ned), 23:06

Router mám na pracovním stole... Pak to "jen" hodit na střechu.
ondrag

Příspěvekod Mac » 21 lis 2005 (pon), 9:02

Po technické stránce - rozvody, stožár - připraveno. Takže antény na střechu (což se teď jeví s ohledem na počasí jako trošku problém :D ) a je to.
Je třeba v závislosti na tom, co tam přijde, upravit držáky pro antény. Na to se chce ještě kouknout a zkonzultovat takže kdo se toho chopí ? Montáž antén mohu provést jakmile sleze sníh ze střechy a budou potřebné antény. Předpokládám že dnešní nadílka příliš dlouho nevydrží.
Mac

Dokončení bodu.

Příspěvekod Franta61 » 13 pro 2005 (úte), 15:23

Ahoj mám prioritní zájem na dokončení bodu prosím tě dej mě vědět co je vše potřeba zajistit. Tel:777 638363. Chtěl bych ho mít v chodu do konce týdne.
Franta61

Příspěvekod Mac » 13 pro 2005 (úte), 20:42

Takže pro informaci. Poslední zádrhel na kterém viselo dokončení bodu byl držák na stožár. Ten jak mě informoval Catmen byl dokončen. Zítra ho vyzvednu. V sobotu bych chtěl vše naházet na střechu. Je potřeba protáhnout koaxy a napájet konektory na konce a upevnit antény. A potom ještě aby Ondřej dodal počítač a rozjel to ... :)
Už jsem ho směroval na sobotu, tak uvidíme jak je na tom s časem, když trošku zkrátí spánek ze čtyř na dvě hodiny denně, tak by mu nějaký čas mohl zůstat :D
Mac

Napájení koaxu

Příspěvekod Mac » 15 pro 2005 (čtv), 9:45

Na sobotu plánuji dokončení uzlu AP Vlci, je někdo ochoten pomoci s napájením konektorů na koax ?
Mac

Další

Zpět na 29-Vlci (Miličova)