Výstavba

Přístupové body v Hluchově

Příspěvekod miki78 » 03 pro 2007 (pon), 1:02

aktivní lidi ... člen má rychlost nastavenou na 2Mbity ... aktivní můžu bejt manuální činnosti ... ,soft ... ? co bych mohl já doladit ...jen mně štve ,že předtím to jelo kol 1,8 ...a tetko se mám uskromnit na půl ....
miki78
Pisálek
Pisálek

rychlost

Příspěvekod miki78 » 03 pro 2007 (pon), 1:15

..Badla ...bo super ,jestly to tak vydrží ... :pvfree2: ...jen přeji NEJ ....
miki78
Pisálek
Pisálek

copak se to děje

Příspěvekod miki78 » 11 pro 2007 (úte), 23:01

tak nevím ,ale opět to jede tak na minimum ...od 18h do 19h je normální rychlost ne víc jak 120 ..tetko 11.12.07 koukám wifimon nikdo nesthuje ping ok ,ale net mrtvej bo sotva prohlížecí ....je to normální či to vázne někde v PV :oops:
miki78
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod lyon667 » 12 pro 2007 (stř), 18:29

trasuj...
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

zdarec

Příspěvekod Yrne » 12 pro 2007 (stř), 18:48

Nevíte někdo jak to vypadá s tou trasou na ptení?Taky bych se chtěl zeptat jesli má vliv na rychlost připojení velikost signálu protože Miki78 je od AP nejdál a má skoro nejmenší signál zatím co někteří jsou ode mě kousek a mají signál velký a na rychlost si nestěžují zdarec Y.
Yrne
Newbie
Newbie

trassuj

Příspěvekod miki78 » 12 pro 2007 (stř), 19:49

..trasuj joo rád bych nevím jak ,a nevím na co na ..kam pingnout ...sím poradte ...bo včerejší připojení asi nejelo nikomu ..
miki78
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod lyon667 » 12 pro 2007 (stř), 19:51

A tuto stranku jsi nikdy nevidel, ze :-/

http://wiki.pvfree.net/index.php/Jak_ov ... e_a_sluzeb
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

zdarec

Příspěvekod Yrne » 13 pro 2007 (čtv), 18:41

Nevíte někdo jak to vypadá s tou trasou na ptení?Taky bych se chtěl zeptat jesli má vliv na rychlost připojení velikost signálu protože Miki78 je od AP nejdál a má skoro nejmenší signál zatím co někteří jsou ode mě kousek a mají signál velký a na rychlost si nestěžují zdarec Y.
Yrne
Newbie
Newbie

Re: zdarec

Příspěvekod Badla » 13 pro 2007 (čtv), 19:41

Yrne píše:Nevíte někdo jak to vypadá s tou trasou na ptení?Taky bych se chtěl zeptat jesli má vliv na rychlost připojení velikost signálu protože Miki78 je od AP nejdál a má skoro nejmenší signál zatím co někteří jsou ode mě kousek a mají signál velký a na rychlost si nestěžují zdarec Y.

- jaky vliv na fukcnost klietnskeho pripojeni na AP ma mit trasa na Pteni? :o
- to, ze ma nekdo vzdalenejsi od AP slabsi signal je naprosto normalni.... nechapu, na co se ptas, nebo co nam vlastne chces sdelit...
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 13 pro 2007 (čtv), 19:46

víme - není funkční. Miki se snaží to nějak rozdýchat, bohužel je sám a sám prd zmůže. Na rozumy do klubovny jezdí sám, nikoho jiného to asi netrápí :-( . Zajímat se začnete, až bude všude sníh a za chumelenice a mrazu vypadne spoj do Přemek, co krmí i vás. Tu zálohu budou potřebovat ale i ti lidi z Přemek. Pořád to nechcete slyšet a chápat :-( .
Bez přímé pomoci některého správce, co dokáže být připojen na Wrap a sledovat chování, je snaha asi marná :-( . Pokud mi to alespoň trochu vyjde a počasí dovolí, zajedu tam s nějakým matrošem a snad to rozchodíme.

Očekávám, že někdo z hluchováků či přemyslováků místo mě zajede do Prostějova a udělá práci, kterou mám naplánovanou tady. Kdo to bude ?
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

z

Příspěvekod Yrne » 13 pro 2007 (čtv), 22:27

Teda nevím co po nás ještě chcete dělali jsme co jsme mohli a přál bych vám stavět ten stožár v té chumelenici co mi ,Miki byl jedinej ochotný přijít něco udělat i když přišel v šest ráno z práce.To ap u mě jsme udělali sami ale na spoje mezi dědinama hold nestačíme,a myslím že když s tím pomuže nějaký správce tak je to v zájmu celé sítě nejen Hluchova. :oops:
Yrne
Newbie
Newbie

čau

Příspěvekod Yrne » 14 pro 2007 (pát), 18:46

Toto je určeno pro správce- Mělo by se nějak zlegalizovat Ap Hluchov -Yrne tj.sepsat nějakou smouvu atd, taky vyřízení příspěvků aby se nestalo že mě odpojí jako neplatiče apod. Údajně F. Doležel měl v plánu to nějak se mnou dohodnout ale nestavil se a konec roku se blíží takže je potřeba něco udělat Zdarec Y.
Yrne
Newbie
Newbie

Re: čau

Příspěvekod catman » 14 pro 2007 (pát), 20:40

Yrne píše:Teda nevím co po nás ještě chcete dělali jsme co jsme mohli a přál bych vám stavět ten stožár v té chumelenici co mi ,Miki byl jedinej ochotný přijít něco udělat i když přišel v šest ráno z práce.To ap u mě jsme udělali sami ale na spoje mezi dědinama hold nestačíme,a myslím že když s tím pomuže nějaký správce tak je to v zájmu celé sítě nejen Hluchova. :oops:

"Co po nás ještě chcete... ?" Dovolím si jen nabídnout, aby ses podíval, kdy jsme vás vyzývali a kolikrát, že máte včas předělat AP na hospodě, kolikrát jsme vyzývali k upgrade spoje do Ptení a výsledek - sám sis zkusil: práce v chladu a víceméně bez výsledku :-( . Kdyby se to udělalo v prázdniny, mohli jsme společně sednout po práci k bečce a špekáčku .
Jen tak mimochodem - víš kolik takových zmrzání si většina správců užije v průběhu roku? Žádná sranda poslouchat chudáky členy, kteří furt jen brblou a z obýváku paty nevytáhnou... zadarmo...ve volném čase...

Yrne píše:Toto je určeno pro správce- Mělo by se nějak zlegalizovat Ap Hluchov -Yrne tj.sepsat nějakou smouvu atd, taky vyřízení příspěvků aby se nestalo že mě odpojí jako neplatiče apod. Údajně F. Doležel měl v plánu to nějak se mnou dohodnout ale nestavil se a konec roku se blíží takže je potřeba něco udělat Zdarec Y.

Špatně - adresuj to RADĚ a nejlépe EMAILEM !!! Spoléhat, že to Franta udržel v hlavě dál jak do Kostelce je bláhové... Určitě mí i další starosti a mohl to zazdít.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Re: čau

Příspěvekod radekpv » 14 pro 2007 (pát), 20:46

Yrne píše:Toto je určeno pro správce- Mělo by se nějak zlegalizovat Ap Hluchov -Yrne tj.sepsat nějakou smouvu atd, taky vyřízení příspěvků aby se nestalo že mě odpojí jako neplatiče apod. Údajně F. Doležel měl v plánu to nějak se mnou dohodnout ale nestavil se a konec roku se blíží takže je potřeba něco udělat Zdarec Y.

Nikoliv, pro radu. Ozve se ti maveric, pošle ti smlouvu na odsouhlasení. Prosím, pomož mu s popisem, co je u tebe vlastně instalováno. díky
radekpv

čus

Příspěvekod Yrne » 14 pro 2007 (pát), 22:24

Tak to tedy bylo pro radu,já si vtom až tak nehovím ,myslel jsem že správci jsou také ti co sedí v radě.A když mluvíme o síti ,tak my jsme rozhodně nemohli vědět že budeme muset sundat ap z hospody protože majiteli nikdo nezaplatil eletriku a neudělal s ním smlouvu.Ale stalo se, nevím kdo je za toto zodpovědný ale my obyčejní členi o tom neměli ani tušení.Ve foru tenkrát nic takového nebylo.
Myslím že nemá smysl se dohadovat co kdo kdy měl udělat ale bavme se o tom co dělat aby to fungovalo líp než teď.Chtěl bych raději slyšet v čem je problém a jak to vyřešit,protože jsem byl osobně s Z.Burešem dvakrát ve Ptení na sile a ladili jsme anténý jak nejlíp to šlo i s pomocí správce alias Catmena a stejně to nefunguje tak v čem je teda Problém?????
Yrne
Newbie
Newbie

PředchozíDalší

Zpět na 44 - Hluchov