Alcomy-instalace

Kde, kdy a jakým způsobem je potřeba pomoci? Zapojte se také, jde především o vaši síť!
Pravidla fóra
x
Informace obsažené v tomto vlákně jsou již v mnoha případech neaktuální. Doporučujeme ověřit si stav dotazem na správce a nebo na InfoLince 577 207 234
x

Re: Alcomy-instalace

Příspěvekod Karlos » 14 bře 2009 (sob), 21:19

Problem je ale jak dostat 120cm alcomu do ohrozimi.Do normalniho kombiku se nevleze.
Odbornik by se taky nasel.Alcoma je sice na klubu ale zdroj,poe a kabel ve skladu.
Jeste dalsi problem, na zitra neni asi domluven pristup na Slavicka.Nekdo by to musel domluvit.
Pak je potreba od Ondru pucit klic od optoskrine na slavicka.
Delal to na nekolikrat neni asi moc dobry.
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod To-mr » 14 bře 2009 (sob), 21:39

Zajistí někdo přístup do skladu?? Pokud ne tak je to passe.

edit Omlouvám se všem že jsem se pokusil, ale co už, když si klíče od skladu schovává pár VIP, sice se mohl říct dopředu,ale počítal bych že přístup do skladu mají min. radní. Prosím o nějaké odhalení seznamu lidí co podstoupily školení na Alcomu.

Akce selhala na tom že bohužel není jak dopravit a periferie jsou ve skladu.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod P.V.-KILLER » 14 bře 2009 (sob), 22:17

Pokud se neusporada akce pristi sobotu. Jsem za 14 dni (28.3) ochoten prijet a nalozi alcomu na vozik.
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Karlos » 14 bře 2009 (sob), 22:35

Tak situace se ma asi takhle!
1.Je potreba vse zkoordinovat aby se na Slav a Ohr muselo jen jednou
2.Kdyz se pujde na slav,tak je potreba aby min 2 lidi sli na Nem namontovat laser aby se na slav neslo 3x
3.Dalsi min.3 aby sli na Ohr namontovat alcomu na Ohrozim
4.Na Slav min.2,na Nem min.2 a na Ohr min.3, takze je potreba celkem 7 lidi.
5.Hlavni problem je dostat alcomu do Ohrozimi a pucit klice od optoskrine na Slav

Slav-ja,cb-dave?
Nem-catman,stalker
Ohr-radekpv,kalibr?,kvicalar + dalsi pomocnici

ja,radekpv,kalibr,kvicalar a catman umime zapojit alcomu
Karlos

Příspěvekod slezi2 » 14 bře 2009 (sob), 22:44

pocitejte se mnou staci dat vedet kdy a kde mam byt.
slezi2

Příspěvekod P.V.-KILLER » 14 bře 2009 (sob), 22:48

Karlos píše:Tak situace se ma asi takhle!

5.Hlavni problem je dostat alcomu do Ohrozimi a pucit klice od optoskrine na Slav

Pokud sezenes lidi, a jeste dnes se dozvim ze akce muze byt, jsem ochotnej si rano privstat a vzit auto a vozejk a dojet pro alcomu na klubovnu.
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Kvicala.R » 14 bře 2009 (sob), 22:51

To-mr píše:Zajistí někdo přístup do skladu?? Pokud ne tak je to passe.
edit Omlouvám se všem že jsem se pokusil, ale co už, když si klíče od skladu schovává pár VIP.

To je těžky, seš nedočkavej a když člověk chystá mat. na zítra asi těžko bude sedět u fora..

Jinak dojedu pravděpodobně ja + 1 na 11 na sklad - teda pokud akce klapne a rano se to odsouhlasi
Kvicala.R
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Karlos » 14 bře 2009 (sob), 22:54

No,vypis lidi jsem uz psal.Kdo se chce pridat se prida podle teho kam to ma bliz.
Pokud tu alcomu dopravis ze skladu do ohrozimi tak rano sezenu klice od skladu kde jsou ostatni veci.

Videl bych to tak na nejdriv v 10h. Je nedela a nekteri by se chteli vyspat.
Karlos

Příspěvekod P.V.-KILLER » 14 bře 2009 (sob), 23:00

Karlos píše:N
Videl bych to tak na nejdriv v 10h. Je nedela a nekteri by se chteli vyspat.

OK, tak se predbezne se domluvime na 10h, rano v 9:30 se jeste mrknu na forum a pokud tu nebude psano ze se to meni tak v 10 prijedu ke klubovne. Popripade mi posli sms nebo brnkni (posilam SZ)
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod ka-spel » 14 bře 2009 (sob), 23:09

Karlosi, takže najednou akce bude? Před hodinkou jsem se bavil s Tomrem a moc nadějně si to neviděl. Můžu pomoct v Ohrozimi. V kolik tam?
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod To-mr » 15 bře 2009 (ned), 0:22

Kvicala.R píše:
To-mr píše:Zajistí někdo přístup do skladu?? Pokud ne tak je to passe.
edit Omlouvám se všem že jsem se pokusil, ale co už, když si klíče od skladu schovává pár VIP.

To je těžky, seš nedočkavej a když člověk chystá mat. na zítra asi těžko bude sedět u fora..

Jinak dojedu pravděpodobně ja + 1 na 11 na sklad - teda pokud akce klapne a rano se to odsouhlasi

Ne těžky je když mi někdo napíše radní XIX napíše

Kód: Vybrat vše
XIX(20:35:45 14/03/2009)
ja nerikal ze bych na to kaslal ale ze bych shanel lidi a veci okolo to zase ne

Napsal mi to jeden z výše postavených členů (klidně řeknu že se jedná i o radního), vím jedná se o off-topic, ale myslím že to k tvému komentu pasuje. Jen mne udivuje že do té doby než jsem se v tom začal rýt tak se nic konat nemělo pak bylo období takového "pesimismu" a poté najednou rup a vše udělá "hrdina", ne tímto jste si odradily už nejednoho uchazeče o výpomoc co mezi lidmi sleduji.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Karlos » 15 bře 2009 (ned), 1:42

Vsem je jasny kdo ti to napsal,ja teho mam proste za celej tyden dost. Myslim si ze kdyz mrknes do pracovniho deniku tak pochopis.
Ja uz nemel silu nekoho shanet pres forum 30min po tim co jsem se vratil dom z dnesniho servisniho dne a taky by se mohl snazit nekdo jinej.
Ja nejsem hrdina, ja su superman.
Jinak konat by se asi konalo akorat bylo zbytecny to psat do fora.
Jsem samozrejme rad ze si to tady rozhejbal.
Karlos

Příspěvekod To-mr » 15 bře 2009 (ned), 2:32

Karlos píše:Vsem je jasny kdo ti to napsal,ja teho mam proste za celej tyden dost. Myslim si ze kdyz mrknes do pracovniho deniku tak pochopis.
Ja uz nemel silu nekoho shanet pres forum 30min po tim co jsem se vratil dom z dnesniho servisniho dne a taky by se mohl snazit nekdo jinej.
Ja nejsem hrdina, ja su superman.
Jinak konat by se asi konalo akorat bylo zbytecny to psat do fora.
Jsem samozrejme rad ze si to tady rozhejbal.

Zapomeň na všechno pro mne je toto uzavřená kapitola, Prosím o smazání zde na foru nápisu pod mým nickem "Aktivně činný freeneťák" (už jsme o to prosil různé lidi v podobě SZ ale bezvýsledně) Mám max. přístup do "postgraduálního" od tama mne taky klidně smažte a stavební deník je někde v jednom privátku pokud se nepletu. Odevšáď jste mne smazali a pak nadáváte nějaká skupina co má informace kde je co potřeba vylézt dotáhnout utěsnit že toho máte moc, ale mne je to už nyní jedno. Bubu Buf jak vyšitý, zapaltím si svých 200kč "příspěvek". (Každému jsme na potkání říkal budeš někde neco potřebovat řekni, pokud budu mít čas pomůžu, A pak mi tady píšeš jak celý týden lítáš) Stupačky jsou na pudě za dveřmi Pú bude vedět. Kdyžtak jsem ochoten je někdy během času namontovat na Hrázky. Ale to je řešení na jiné vlákno. Celý týden se dívám jak se tady ta alcoma nějak neřešila X řešila a věřím že to tady nemedializovat tak to zase udělala ta stejná partie lidí jako vždy. Už bych si troufal říct že oněch sedm statečných. Bohužel Já osobně odpoledne nemohu přispět rukou dílu proto jsem se to snažil tlačit do ranních hodin.

Karlos píše:Jinak konat by se asi konalo akorat bylo zbytecny to psat do fora.

Jak říkám o5 přijede 7statečnýc pak si řekne jak to dělají furt samy, kde to ti lidi mají číst že se bude dělat nějaká alcoma??? Že v XX.XX.XXXX ??:?? se dělám tam to, tam a tam kdo se chcete podívat přijdete, víš proč bylo na akcích nejrůznějších tipů co pořádal Catman plno?? Jelikož on řekl bude se dělat tam a to, vete si 13 klíč, kladivo, kombinačky, nebo to rozepsal vercejak co vypsal a kždý vzal proste něco, povětšinou nestalo že by se něco zapomělo, navíc udělal nějakou praktickou ukázku dané věci co se dělá a bylo to velice poučné. Takové akce jsem mel a proto jsem s ním i rád jezdil, natož ted se nic neřekne a veci se mají jak se mají.

Nebo my vysvětli jak chceš ty lidi k tomu dotáhnout?? Si pak budeš platit externí firmy na protahování UTP?? Ty trubky pod RadkemPv v paneláku, jsem rád pomohl je tam přichytávat protože jsem věděl že dělám to a na to. Když jsme odcházel tak mi Radek dokonce poděkoval za pomoc.

Možná jsem se někde opakoval, ale mohl bych i nadále pokračovat.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod P.V.-KILLER » 15 bře 2009 (ned), 9:30

Hadam ze pro neprizen pocasi se akce rusi? Tu v Ohrozimi mrholi. A na tu plechovou strechu neni radno lezt kdyz je mokra.
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod catman » 15 bře 2009 (ned), 9:46

Tomáši - nenadávej Karlovi. Udělal (a nejen on) za týden hromadu práce. Dělal ale povětšinou práci, která pro neznalé je neproveditelná - konfigurace strojů, výměna disků a pod.
Instalace Alcomy je práce potřebná a spíš mě zaráží, že se na ni nepřihlásili ti, kteří na VH proklamovali "profesionalizaci" . Od VH o nich není vidu ani slechu - příkladem budiž právě ohrozimská Alcoma nebo třeba LAN na Dolní :( .
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

PředchozíDalší

Zpět na Práce na síti