AP Vrahovice - Hrázky

Archív

Příspěvekod rsvejk » 10 kvě 2006 (stř), 11:49

ok diky za info.
PS: jsem pripraveny taky pomoci.

rsvejk
rsvejk
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod kullik » 10 kvě 2006 (stř), 21:50

Ahoj vsichni. Tak sem dovedel, ze se dela AP na Hrazkach... :idea: rad bych taky prilozil ruku k dilu. Mam ovsem 2 problemy :( Jednak jsem v PV tak 2 - 3x do mesice, vzdy na vikend. No jo student :roll: A za druhe vubec nerozumim Pc a podobnym zalezitostem. :oops: Tim padem se hodim leda tak na delnika, podrz, vyndej, rozbij a pod:-)...

A taky by bych se chtel zeptat, jestli je uz rozhodnuto, kam bude antena otocena...
dik za odpoved
kullik

Příspěvekod Galileo » 10 kvě 2006 (stř), 22:14

kullik píše:Ahoj vsichni. Tak sem dovedel, ze se dela AP na Hrazkach... :idea: rad bych taky prilozil ruku k dilu. Mam ovsem 2 problemy :( Jednak jsem v PV tak 2 - 3x do mesice, vzdy na vikend. No jo student :roll: A za druhe vubec nerozumim Pc a podobnym zalezitostem. :oops: Tim padem se hodim leda tak na delnika, podrz, vyndej, rozbij a pod:-)...

Já umím zhruba to samé a zatím jsem s tím vystačil. Víkendy jsou ideální, většinou sobota ráno. Sleduj fórum a jak budeš mít čas a chuť tak přijď na smluvené místo.
kullik píše:A taky by bych se chtel zeptat, jestli je uz rozhodnuto, kam bude antena otocena...
dik za odpoved

Anténa pro klienty tam je zatím všesměrovka. Stačí tedy abys měl přímou viditelnost na vrcholek stožáru, kde je anténa umístěna.
Galileo

Předchozí

Zpět na Práce na síti - dokončené