Velkoakce Kostelecka - prihradovy stozar, drzak na Alcomu...

Archív

Já taky

Příspěvekod PANTOM » 24 dub 2006 (pon), 22:04

nápodobně jako "tomr"-stožár+dl.trubky :D-samozřejmě TI NA STŘEŠE toho odmakali určitě MNOHEM VÍC! (POKLONA VŠEM)
PANTOM
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod vjecna » 24 dub 2006 (pon), 22:30

A jinak mi dosli baterky ve fotaku, jinak by tech snimku bylo neurekom :lol:
vjecna
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Franta61 » 24 dub 2006 (pon), 23:09

Nezapomělo se na Evžena103 je tam.
Franta61

Příspěvekod vjecna » 25 dub 2006 (úte), 8:17

S úsměvem na tváři a morálně podporoval práci Pavel Paděrů - paja
vjecna
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod jerry » 25 dub 2006 (úte), 9:26

yenik píše:Material Jarda K.

Jarda ma ted u sebe namisto sveho barvou zastrikaneho sedaku jiny barvou zastrikany sedak. Takze jen doslo k zamene dvou ruznych barvou zastrikanych sedaku.

JardoviK jeste chybi kus modreho lana, ktere jsme pouzivali pro zaveseni spoustenych kominku. Tim padem po spousteni toho posledniho jej pravdepodobne zdola nekdo v dobre vire sbalil. Prosim nalezce, at se ozve.

Pokud je na karabine, ktera prebyva ka-spelovi vyrazene pismeno L, pak patri MACovi. Pokud tam neni, patri JardoviK.

Chtěl bych podotknout, že na lano, karabiny, sedák a osmu, které jsem zapůjčil, se osobně věším na komínech. Z toho důvodu je pro mne důležitý jejich stav. Sám asi každý kdo leze ví, co se může stát s osmou, když spadne byť z 1m výšky na beton. Objeví se mikrotrhliny, které mají za následek následné prasknutí osmy a pád člověka visícího na ní směrem dolů !!!

Jsou to pro mne dost podstatné věci, které standardně NEPŮJČUJI a jsem na ně zvyklý !!!
Pokud jsem je zapůjčil, doufal jsem, že budou navráceny ve stejném počtu a stavu.

Kde teď mám dohledávat, u koho mohou moje věci být ?
Prosím o sjednání nápravy. Před začátkem prací se daly všechny věci označit ( například lihovým popisovačem ) a nemuselo dojít k záměně a ztrátě.

Věřím, že se mi vše v brzké době sejde u mne v garáži na hromadě. Snad si to někdo vezme na starost ( třeba ten, komu jsem věci zapůjčil ).

Připadá mi to přinejmenším jako velmi nesolidní jednání.

Jerry.
jerry

Příspěvekod ka-spel » 25 dub 2006 (úte), 10:14

jerry píše:Věřím, že se mi vše v brzké době sejde u mne v garáži na hromadě. Snad si to někdo vezme na starost ( třeba ten, komu jsem věci zapůjčil ).

Připadá mi to přinejmenším jako velmi nesolidní jednání.

Jerry.

Jerry, omlouvám se za uvedený stav a zajistím nápravu. Prosím uveď co přesně ti chybí. Pokud došlo k poškození při stavbě nebo ztrátě, tak máš samozřejmě nárok na náhradu.
ka-spel
Grafoman
Grafoman

konec kominu

Příspěvekod melon » 30 dub 2006 (ned), 22:27

Komíny jsou ekologicky zlikvidovány.
Obrázek
melon
Newbie
Newbie

Re: konec kominu

Příspěvekod Badla » 30 dub 2006 (ned), 23:01

melon píše:Komíny jsou ekologicky zlikvidovány.

:)

uz jen opravit to zastrikani der po kominech penou a bude vse ok... ta provizorka, co tam kluci udelali, totiz pekne prosakuje (jeste, ze jsem to hned nerikal :( ).... kde je vlastne zbytek te peny?! byly koupeny 2 lahve a nespotreovala se ani cela jedna.... bude se to muset zapenovat zevnitr a poslednich cca 10cm od hora zabetonovat a pretahnout izolaci celej vrch.... stejne tak se bude muset zasilikonovat diry koelm uchyceni stozaru....!!
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod morpheus » 30 dub 2006 (ned), 23:10

ta rozdelana pena je u me, vezmu ji zitra s sebou, dale vezmu kombinacky, sroubovak na dotazeni kotvicich lan a nejake klice, m.
morpheus
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod Lipizzaner » 01 kvě 2006 (pon), 9:37

další 2 nerozdělané pěny někdo bral do skladu,
z vrchu otvorů je potřeba dát pozink plech 33x33 cm a zaspárovat okolo betonem - můžu provést, ale nemám ten plech - celkem 3 ks - nenašel by se dnes někde? nůžky na plech mám....
(L)
Lipizzaner
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod bazypv » 01 kvě 2006 (pon), 9:47

Lipizzaner píše:další 2 nerozdělané pěny někdo bral do skladu,
z vrchu otvorů je potřeba dát pozink plech 33x33 cm a zaspárovat okolo betonem - můžu provést, ale nemám ten plech - celkem 3 ks - nenašel by se dnes někde? nůžky na plech mám....
(L)

No pozink plech bych v garazi nasel ... ale nemam ho jak nadelit ..... muzu dovest nejakou mensi tabuli....pokud si s tim poradis tak v tom nevidim problem..... na kostlelecke se ukazu okolo 11hod.
bazypv
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod ka-spel » 01 kvě 2006 (pon), 10:02

bazypv píše:
(L)

No pozink plech bych v garazi nasel ... ale nemam ho jak nadelit ..... muzu dovest nejakou mensi tabuli....pokud si s tim poradis tak v tom nevidim problem..... na kostlelecke se ukazu okolo 11hod.

Klempířské nářadí můžu vzít.
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod bazypv » 01 kvě 2006 (pon), 10:02

ka-spel píše:
bazypv píše:
(L)

Klempířské věci můžu vzít.

Ok, plech dovezu na Kosteleckou.
bazypv
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod vjecna » 02 kvě 2006 (úte), 22:16

Beton jsem pomočil, stejně pak večer trošku sprchlo, dobrá práce kluci - vypadá to moc hezky fotečky dodám časem..... :)
vjecna
Grafoman
Grafoman

Předchozí

Zpět na Práce na síti - dokončené