Přepojení klientů Žeranovská

Archív

Příspěvekod Balloo » 10 črc 2006 (pon), 15:38

Možná to sem nepatří, ale chci jenom zeptat. Neexistuje někde wifimon pro AP2 Žeranovská. Kvůli nastavení antény. :wink:
Balloo

Příspěvekod bony » 10 črc 2006 (pon), 15:42

Zatím ne. Teda pokud se během tohoto týdne něco nezměnilo.
bony
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod ondrag » 10 črc 2006 (pon), 17:36

Balloo píše:Možná to sem nepatří, ale chci jenom zeptat. Neexistuje někde wifimon pro AP2 Žeranovská. Kvůli nastavení antény. :wink:

Něco se každou minutu generuje na http://10.133.38.254/statistika.html (akorát tam neběžel web daemon)
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Příspěvekod bony » 10 črc 2006 (pon), 17:42

diky za odpoveď.
bony
Grafoman
Grafoman

Odpojeni internetu na AP1 Zeranovska

Příspěvekod Rob » 15 črc 2006 (sob), 10:12

Rob, IP:10.133.38.144, AP:Zeranovska

Kdyz jste me odpojili internet, byl jsem tim dost prekvapen. Az prohledani fora me nakonec privedlo na duvod proc k tomu doslo...

Musim ale rict, ze ja jsem rozhodne zadny email s zadosti, abych se prepojil z AP1 na AP2 ani v kvetnu, ani nikdy jindy nedostal (vychazim z tvrzeni ve foru).

Jediny email s pripominkami k memu pripojeni jsem dostal nekdy koncem unora a vytykane nedostatky jsem tehdy vyresil. Od te doby nebyl zadny naznak, ze neco neni v poradku.

Zadost o prepojeni nekterych klientu na AP2 jsem dnes ve foru sice nasel (je ze 17. kvetna), ale nikdy driv se mi na zminovany prispevek narazit nepostestilo. Dodnes jsem o existenci jakehokoliv problemu nemel tuseni.

Prepojení na AP Zeranovska2-vychod pro me pritom neznamena zadny problem a rozhodne jsem nemel duvod se tomu vedome branit! Potrebnou zmenu v nastaveni jsem provedl a za zpusobene potize se omlouvam. Po teto zkusenosti budu kazdopadne daleko dusledneji sledovat deni ve foru.

U sebe jsem uz vse upravil a pripojuji se prez AP2. Jestli mam pro zpristupneni internetu udelat jeste neco dalsiho, dejte mi vedet.
Rob

Předchozí

Zpět na Práce na síti - dokončené