Připojení věžáku na Dolní

Archív

Příspěvekod cbdave » 18 zář 2006 (pon), 15:29

Panove, sice do toho nemam co mluvit, pouze jako kamarad predsedy toho baraku.
Vubec se nedivim Radkovi. Zrejme nechce, aby bylo PVFREE osocovano, ze tam to vyvrtalo blbe a jine kosmeticke vady:-)

Na druhou stranu se bojim, ze jinak bude muset pan Kavicka najmout nejakou firmu a to uz jsem zase u komerce.

Bacha navic Kavicka je dosti zmlsany, ze tam ma od jedne firmy 512 stabilni internet, proto zanevrel na PVFREE.

Pokud se nepletu neni problem pro Kavicku udelat dohodu o provedeni prace na urcitou osobu, ktera mu za to bude zodpovedna. Ha a kdo se hlasi, kdo za to da ruku do ohne?

A ted babo rad :-)
cbdave
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod ka-spel » 18 zář 2006 (pon), 15:49

cbdave píše:Pokud se nepletu neni problem pro Kavicku udelat dohodu o provedeni prace na urcitou osobu, ktera mu za to bude zodpovedna. Ha a kdo se hlasi, kdo za to da ruku do ohne?

Copak není na stejné ulici firma (též členové pvfree) co LANky dělá?
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod cbdave » 18 zář 2006 (pon), 15:54

ka-spel píše:
cbdave píše:Pokud se nepletu neni problem pro Kavicku udelat dohodu o provedeni prace na urcitou osobu, ktera mu za to bude zodpovedna. Ha a kdo se hlasi, kdo za to da ruku do ohne?

Copak není na stejné ulici firma (též členové pvfree) co LANky dělá?

No a je to:-) A budou vsichni spokojeni. :-)
cbdave
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod Badla » 18 zář 2006 (pon), 15:55

radekpv píše:Nezlobte se, ale nesouhlasím. Ať si Dolní 30 pořídí vlastní LANku, nezávislou na někom jiném. Je to imho pro ně nejrozumnější řešení.

nesouhlasim ted pro zmenu ja - nikdo preci nerekl, aby to delali lidi jako pvfree... jen jsem naznacil, ze to muze udelat nekdo, kdo za to bude odpovedny a klidne preci muze byt zaroven clenem pvfree... to ho preci predem nevylucuje z moznosti tu LANku tam natahat...

cbdave píše:Panove, sice do toho nemam co mluvit, pouze jako kamarad predsedy toho baraku.
Vubec se nedivim Radkovi. Zrejme nechce, aby bylo PVFREE osocovano, ze tam to vyvrtalo blbe a jine kosmeticke vady:-)

Na druhou stranu se bojim, ze jinak bude muset pan Kavicka najmout nejakou firmu a to uz jsem zase u komerce.

Bacha navic Kavicka je dosti zmlsany, ze tam ma od jedne firmy 512 stabilni internet, proto zanevrel na PVFREE.

Pokud se nepletu neni problem pro Kavicku udelat dohodu o provedeni prace na urcitou osobu, ktera mu za to bude zodpovedna. Ha a kdo se hlasi, kdo za to da ruku do ohne?

no a jeden takovy tu preci je a uz predem hlasil, ze to klidne komercne ujme, ze Franto61? ;)

PS> kavicka muze klidne zustat zmlsany 512kou, ostatnim pak bude jen tise zavidet, jak jim to pojede 1024kou 8)
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod radekpv » 18 zář 2006 (pon), 21:39

2Badla: Asi to myslíme oba stejně. Jen jsem říkal na schůzce a snažím se to říct i tady, ať si udělají LANku sami - z mého pohledu je jedno, jestli to udělá nějaká firma, která LANky dělá (ať už to bude Franta61,Autocont nebo třeba GITY). Dělat kabeláž pro 60 bytů, tahat kabely do (možná) dvou rozvaděčů, udělat k tomu dokumentaci apod už není legrace. A mám pocit že samotné pvfree má dost práce s tím co máme ještě do zimy udělat.
radekpv

Příspěvekod lyon667 » 18 zář 2006 (pon), 21:52

Ale nikdo prece netvrdi, ze to ma delat sdruzeni jako oficialni akci... Je prece jedno, jestli si to budou tahat sami, najmou si firmu, nebo to udelaji s pomoci clenu PVf, kteri s tim trebas maji zkusenosti.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Badla » 18 zář 2006 (pon), 21:58

radekpv píše:2Badla: Asi to myslíme oba stejně. Jen jsem říkal na schůzce a snažím se to říct i tady, ať si udělají LANku sami - z mého pohledu je jedno, jestli to udělá nějaká firma, která LANky dělá (ať už to bude Franta61,Autocont nebo třeba GITY). Dělat kabeláž pro 60 bytů, tahat kabely do (možná) dvou rozvaděčů, udělat k tomu dokumentaci apod už není legrace. A mám pocit že samotné pvfree má dost práce s tím co máme ještě do zimy udělat.

ano, plne souhlas, my jako pvfree to delat nebudeme... jen jsem chtel uvest na pravou miru, ze predem neni vylocen se uchazet o instalaci nikdo z clenu... ale pojede na vlastni triko a ciste komercne... teda pokud se nenajde nejaky blazen, co by tu akci delal zadarmo...
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod dino » 21 zář 2006 (čtv), 7:30

zdravim. chtel bych se zeptat, pouze orientacne, nakdy se planuje vystavba tohoto bodu, pokud se bude stavet . Mam promo na ten barak nasmerovanou antenu cca tyden (BlueTone), ale PVfree bych se nevyhybal :) . Rad pridam ruku k dilu, pokud bych byl neak napomocen.diky a nekamenovat prosim :mrk:
dino
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Rastaman » 21 zář 2006 (čtv), 8:16

Celou konstrukci této akce zřejmě bude muset vyřešit vedení našeho domu, před 3/4 rokem sem usiloval o naprosto to samé, a někteří z vás vědí jak to dopadlo, já osobně po předchozích zkušenostech s usilování přesně o to samé, co se děje teď, nemohu jakkoliv do tohoto projektu zasahovat, krom toho že jsem se podepsal jako zájemce. Nemám po té poslední akci s vedením zrovna pohodový vztah :!: Nicméně držím svým sousedům palce pro pozitivní výsledek :idea:
Rastaman
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod radekpv » 21 zář 2006 (čtv), 9:52

dino píše:zdravim. chtel bych se zeptat, pouze orientacne, nakdy se planuje vystavba tohoto bodu, pokud se bude stavet . Mam promo na ten barak nasmerovanou antenu cca tyden (BlueTone), ale PVfree bych se nevyhybal :) . Rad pridam ruku k dilu, pokud bych byl neak napomocen.diky a nekamenovat prosim :mrk:

na Dolní 30 se bod NEPLÁNUJE. Plánuje se pouze připojení uživatelů PVfree v paneláku na Dolní
radekpv

Příspěvekod dino » 21 zář 2006 (čtv), 10:08

oki.dík .huz jsem to pochopil :angel:
dino
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Rastaman » 12 říj 2006 (čtv), 8:26

no aby vubec nejaka byla, papir se zajemcema co byl dole na nastence, kde sem naposledy napocital 17 zajemcu zahadně zmizel a objevil se papir s pripojenim od infosu a jednim podpisem. NEjak sem si nevsiml, ze by se v te veci dale neco delalo... ozval se nekomu z vedeni nebo zakladateli této akce nekdo od nas (z dolni 30) nebo tak neco ? :?

TO: CBDAVE
Pan Kavička ma vyhrazenou linku 512 (jiste ze stabilni) ale tu nema pan Kavicka ale predsednictvo naseho domu, ikdyz to ma samozrejme u sebe v byte ostatni clenove naseho predsednictva to predpokladam nevyuzivaji. Toto pripojeni podle me jde z penez nas vsech z dolni 30, nejak nechapu proc by melo byt pripojeni vedeni naseho domu vyhrazenou 512tkou, neni to trochu luxus na veci tykajici se zalezitostii spolecenstvi ? Vezmuli v potaz pomer odeslanych e-mailu, popripade hledani na inetu informaci pro nase spolecenstvi vlastniku bytu / cena tohoto pripojeni ? I kdyby kazdy den odeslal 5 mejlu tykajicich se zalezitosti naseho sdruzeni, myslis ze by nestacilo prpojeni pres PVfree.net ? :roll:
Rastaman
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod Martass » 12 říj 2006 (čtv), 17:27

Rastaman píše:no aby vubec nejaka byla, papir se zajemcema co byl dole na nastence, kde sem naposledy napocital 17 zajemcu zahadně zmizel a objevil se papir s pripojenim od infosu a jednim podpisem. NEjak sem si nevsiml, ze by se v te veci dale neco delalo... ozval se nekomu z vedeni nebo zakladateli této akce nekdo od nas (z dolni 30) nebo tak neco ? :?

Papir se zajemci mam u sebe, ceka se, az se pan Kavicka vrati z lazni... Jinak papir sundal jeho zastupce, kdyz jsem se ho ptal proc, rekl mi, ze se mu zda, ze uz tam visel dostatecne dost dlouho.
Martass
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Karlos » 12 říj 2006 (čtv), 18:06

Martass píše:
Rastaman píše:no aby vubec nejaka byla, papir se zajemcema co byl dole na nastence, kde sem naposledy napocital 17 zajemcu zahadně zmizel a objevil se papir s pripojenim od infosu a jednim podpisem. NEjak sem si nevsiml, ze by se v te veci dale neco delalo... ozval se nekomu z vedeni nebo zakladateli této akce nekdo od nas (z dolni 30) nebo tak neco ? :?

Papir se zajemci mam u sebe, ceka se, az se pan Kavicka vrati z lazni... Jinak papir sundal jeho zastupce, kdyz jsem se ho ptal proc, rekl mi, ze se mu zda, ze uz tam visel dostatecne dost dlouho.

A proto tam dal letak Infosu.
Karlos
Člen skupiny správců sítě
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod lyon667 » 12 říj 2006 (čtv), 18:17

Tak ho sundej, ne? Uz tam byl dostatecne dlouho ;)
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

PředchozíDalší

Zpět na Práce na síti - dokončené