Přestavba AP a internetové brány na Husáku

Archív

Příspěvekod ondrag » 29 lis 2006 (stř), 12:11

fotografové nechť se shromáždí na nástupišti 3! Ehm, zaregistrují na http://foto.pvfree.net 8)

BTW: škoda že nikdo neměl pilník - škoda zbytečného kurvování nad rozseklou rukou :?
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Re: Fotky

Příspěvekod To-mr » 29 lis 2006 (stř), 14:45

HAL10 píše:Bylo nás tam docela dost. Připadal jsem si jako nahradní držák. :lol: Ale to nevadi. Ve volnu sem tam fotil a mam toho docela dost. Sice mobem, ale rozlišení 2MP. Tak si klidně řekněte. 8)

To máš dobré, bych mohl vyprávět o jedné akci na Kostelecké.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Badla » 29 lis 2006 (stř), 14:46

ondrag píše:BTW: škoda že nikdo neměl pilník - škoda zbytečného kurvování nad rozseklou rukou :?

jen jednou? ja ma v rukach min. 3 diry a catman ma snad jeste ted ofacovanou celou ruku :D
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod ADHIRAJ » 29 lis 2006 (stř), 17:13

Fotky ano.... :-)
ADHIRAJ

Příspěvekod P.V.-KILLER » 29 lis 2006 (stř), 17:46

ondrag píše:fotografové nechť se shromáždí na nástupišti 3! Ehm, zaregistrují na http://foto.pvfree.net 8)

BTW: škoda že nikdo neměl pilník - škoda zbytečného kurvování nad rozseklou rukou :?

Jak tam mohu pridat fotky? Regnul jsem se, ale nikde jsem nenasel tu moznost :oops:
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod Badla » 29 lis 2006 (stř), 18:38

P.V.-KILLER píše:
ondrag píše:fotografové nechť se shromáždí na nástupišti 3! Ehm, zaregistrují na http://foto.pvfree.net 8)

Jak tam mohu pridat fotky? Regnul jsem se, ale nikde jsem nenasel tu moznost :oops:

vytvoril jsem skupinu UPLOAD, ktera ma moznost vkladat fotky do Alba "Galerie Uploadovanych fotek" ... spravci to po shlednuti mohou presunout posleze na patricne misto....

zatim je v teto skupine vjecna a P.V.Killer...

PS> setridil jsem polozky/alba tak, abys e na zacatku zobrazovaly alba a za ne nejnovejsi fotky... pokud mate nekdo lepsi napad, mozna se necham ukecat ;)
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod P.V.-KILLER » 29 lis 2006 (stř), 20:31

Badla píše:
P.V.-KILLER píše:

vytvoril jsem skupinu UPLOAD, ktera ma moznost vkladat fotky do Alba "Galerie Uploadovanych fotek" ... spravci to po shlednuti mohou presunout posleze na patricne misto....

zatim je v teto skupine vjecna a P.V.Killer...

PS> setridil jsem polozky/alba tak, abys e na zacatku zobrazovaly alba a za ne nejnovejsi fotky... pokud mate nekdo lepsi napad, mozna se necham ukecat ;)

Se mi tu slozku podarilo nejakym zahadnym zpusobem smazat :oops:
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod lyon667 » 29 lis 2006 (stř), 20:50

Muzete mi nekdo nastavit heslo? Zadnemi to nebere a mail s heslem mi taky nedorazil.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod Milo » 29 lis 2006 (stř), 21:02

Tak už jsem se regnul, může mi taky někdo nastavit skupinu pro upload?
Mám taky pár fotek z husaku, sice jen 1,3Mpix, ale něco tam vidět je :-D
Milo
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod HAL10 » 02 pro 2006 (sob), 0:03

Badla píše:
ondrag píše:BTW: škoda že nikdo neměl pilník - škoda zbytečného kurvování nad rozseklou rukou :?

jen jednou? ja ma v rukach min. 3 diry a catman ma snad jeste ted ofacovanou celou ruku :D
Jo taky jsem si odnes jizvičku na krku. Plechová dvířka jsou záludná. Zvlášť, když jdou nečekaně vysunout z pantů. :roll:
HAL10

Příspěvekod To-mr » 02 pro 2006 (sob), 13:07

HAL10 píše:
Badla píše:

Jo taky jsem si odnes jizvičku na krku. Plechová dvířka jsou záludná. Zvlášť, když jdou nečekaně vysunout z pantů. :roll:

Se ještě jednou omlouvám, přiznávám byla to moje chyba.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Předchozí

Zpět na Práce na síti - dokončené