Provozní doba klubovny

Příspěvekod zak » 14 čer 2008 (sob), 23:25

ondrag píše:
zak píše:Připojení na 5ghz my bylo objasněno viz hned zatrhnuto!Kostelecka9-sekce pomalý internet.Dík za email super pomoc :D

Naopak - plánovali jsme poskytnout pro LANku vybavení pro spoj 5GHz z prostředků sdružení...

... ale předpokládám, že všech 11 členů je svéprávných a už se rozhodli

Ale najednou všechno jde tak jak by mělo jít že?
Ne pánové opravdu děkujeme za nabídku není u nás ani člen který by vám pomohl s nějakou tou brigadičkou a to jsou ti špatní co se ani nic víc nedozví.Prostě jsme se rozhodli si za služby o něco víc připlatit a bude o nás postaráno nechceme se nikoho doprošovat.
zak

Příspěvekod Badla » 14 čer 2008 (sob), 23:27

zak píše:Připojení na 5ghz my bylo objasněno viz hned zatrhnuto!Kostelecka9-sekce pomalý internet.Dík za email super pomoc :D

ondrag píše:S nákupem když tak chvilku vydržte...

tohle neznamenalo zatrhnuti, ale poznamka, ze mate par dnu pockat, jelikoz se prave doplnoval seznam doporucenych zarizeni na 5GHz.... ve vlakne je zjevne videt, ze snaha byla, ale ani jednou z Vasi strany nedoslo k zadosti, zda by to nekdo znaly byl ochoten pro Vas udelat (treba za nejakou malou odmenu)... jestli mate pocit ukrivdenosti, mohl jste se na klubovne osobne zastavit (nebo kterykoliv z tech 11 clenu, kteri tam bydli) a urcite by Vam bylo nejake reseni doporuceno a odkazano na prislusne odborne znale cleny... misto toho jste si zvolili mnohem tezsi cestu, a to prechod na komercni pripojeni... je to Vase volba, kterou ale osobne absolutne nechapu (vyrazne vyssi cena za mnohem kvalitativneji horsi pripojeni, nez za dvousetkorunovy clensky prispevek).
Osobne se mi jako byvalemu radnimu a spravci site tento urazlivy postoj nelibi a vrha na sdruzeni stin pochybnosti o kvalite jeho site. Doporucuji tedy rade sdruzeni, aby se proti tomuto ne zrovna vhodnemu zpusobu vzajemne komunikace mezi temito cleny postavila a ukazala, ze skutecnost muze byt "trochu" jina.... navrhuji vsem clenum na Fanderlikove zaslat email s vysvetlujicim textem a odkazy na dosavadni komuniakci (zadam radni, aby tak ucinili) a nechme na zdravem rozumu techto clenu, aby si sami udelali obrazek o skutecnem stavu veci a teprve na zaklade uplnych informaci se rozhodli bud pro setrvani clenstvi, preruseni, nebo ukonceni.
Preji prijemny zbytek vecera.
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod zak » 14 čer 2008 (sob), 23:53

To je ta správná bojovnost 11 členů utíká ,ale proč?Zamyslete se sami nad sebou.Vytížení správci rady na linkách neustavičné vyčítání absence brigád.
Já sám osobně sem ani nevěděl ještě před dvouma tydnama že nějaké připojení 5ghz existuje.Proč nedošel email o tom že mužeme jít na nový přechod?A je oheń na streše zbouřil se vám člen,který si nic jenom tak nenechá!Posílejte si linky třeba kam chcete my odcházíme!Dobrou!!
A pomoc právě přichází ale pozdě!
zak

Příspěvekod catman » 15 čer 2008 (ned), 0:05

zak píše:Dobrý večer ochotu a spolupráci nikdo od nás nezaznamenal a všichni do jednoho tuhle sít opouštíme i z důvodů velice nízkého připojení a rušení.Uděláme to ukončením členství tohle je potom na vás jak se ke každému postavíte..Někdo se členů má ještě zaplacenné příspěvky do konce roku a v ukončujíci účasti o členství vás žádají o navrácení.Prosím nechci se v tom dál pitvat.Dáte mi prosím kontak na radu?
Za opakované prosby a žádosti o pomoc při nízkém připojení se mi nedostalo ani rady a naprosto žádné pomoci.A proto jsme se rozhodly že přejdeme ke společnosti,která bude mít stabilní připojení a neustálou pomocnou ruku při vyskytnutých potížích.Jsme naprostí lajci a odborníka potřebujeme řečmi a odkazování na linky nám nikdo moc nepomůže.
Momentálně bych potřeboval jen člověka ,který osobně odemne převezme ty žádosti.

nemluvíte pravdu - přechod na 5GHz jsem vám navrhoval telefonicky už dávno, v době, kdy jste nechtěl připojit toho souseda, kterému shořelo rádio, na vaše rádio.
Opakovaně jsem to nabízel cca 14 dní nazpět, psal jste, že zkontrolujete svoje stávající připojení a k instalaci jiného způsobu připojení vám posílal Karlos ve vlákně http://forum.pvfree.net/viewtopic.php?t=4886
PříspěvekZaslal: 29 květen 2008 (čt), 22:22
Taky to jeste muzete udelat tak ze reknete nekomu ze seznamu aby vam to predelal.
http://wiki.pvfree.net/index.php/Co_del ... m_co_delat

sám píšete o tom, že jsem třeba právě já řešil vaše potíže, potíže řešil i David
http://forum.pvfree.net/viewtopic.php?t=1349 zde jste ani neodpověděl, tak jakl pak chcete někoho vinit za to, že nepomůže :(

Nabídnutá alternativa přechodu na vyšší pásmo 5GHz byla a stále je. Že jste jí nevyužili, je jen a pouze vaše chyba nebo úmysl. Odkaz na lidi, kteří to mohou předělat jste dostali taky. Ten 5GHz sektor se na Kostelecké vybudoval zejména kvůli vaší rozsáhlé LAN .
Naposledy upravil catman dne 15 čer 2008 (ned), 8:39, celkově upraveno 3
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod zak » 15 čer 2008 (ned), 0:18

To je velice zajímavé všechno se vybudovalo jen kvůli nám a všechno se dovídáme až poslední!!!!To s tím členem je kapitola sama osobně.Kdyby kolegovi od vedle neshořelo zařízení tak bych se nejspíš o přepojení ani nedozvěděl!Taky sem vám psal že jsem velice pracovně vytížen a kolem členů našich běhám jen já.Pomáhal my s tím správce David toho musím pochválit ale bohužel už toho času tolik nemá.Kdo z vás nám nabídl pomoc?Kromě toho že napíšete skuste se ozvat těmto členům s výsměšným smajlíkem.
zak

Příspěvekod catman » 15 čer 2008 (ned), 0:25

božíčku a co ještě by měli ti lidé udělat???!! Přijít do baráku, zazvonit a optat se, zda někdo nepotřebuje nějakou opravu? Topřece nemůžete myslet vážně? Aktivita přece musí vzejít z vaší strany. Když se vám doma pokazí televize, tak půjdete za měsíc sprdnout opraváře, že to nechce spravit, ačkoliv jste ho neobjednali k návštěve na opravu?
Posměch tady nikde nevidím. Místo psaní lamentací přece stačilo zvednout telefon a za jeden telefonát zařídit vše. Troufám si tvrdit, že mnohem menší časová ztráta.
Kdo si o opravu požádá u konkrétních lidí, tak se jí taky dočká.

zak píše:To je velice zajímavé všechno se vybudovalo jen kvůli nám a všechno se dovídáme až poslední!!!!T

tak se podívejte do fóra na 29.5. - tam jste o tom byli dokonce i písemně informováni

Ale dost, na handrkování a slovíčkaření čas opravdu nemám. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody...
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod zak » 15 čer 2008 (ned), 9:11

Nejsem zvyklej se doprošovat o služby, jednou jsem volal nějakému správci,na což sem byl hned odkazán vše řešit přes forum.A to podotykám stál jsem u domu toho dotyčného člena!To jen z minulosti, od té doby jsem pochopil, že zaměstnaný člověk si má všímat práce a ne koníčka na který nemá čas.Když jsem na forum napsal ,že by jsme měli zájem přejít na 5ghz.Napsali jste nám ,že máme ještě vydržet.Proč s jakého důvodu jsem se nedozvěděl a uznejte sami, že při připojení kolísání rychlosti viz naměřená uvedená v nočních hodinách Kostelecká-pomalý inernet jsme už neměli trpělivost na další čekání.Připadá mi,že jsme čekali na něco celou dobu co jsme vašimi členy.ALE JE TO POUZE NÁŠ NÁZOR.Věřím že ostatní členové sou spokojeni.Už se nechci dohadovat a chceme odejít v dobrém děkuji.
zak

Příspěvekod catman » 15 čer 2008 (ned), 9:30

Rada na svém zasedání tento týden rozhodovala o podpoře větších LAN instalací našich vlastních zařízení.
Že vás někdo někdy odkázal na jiného člověka? -to je přece rozumný přístup, když je zaneprázdněn nebo daný problém řešit neumí (neznalost, strach z výšek, zdraavotní potíže... ). Od toho je kontaktů víc.

Mimochodem - jste si jistý, že u komerčního provozovatele sítě to bude jinak? Když ude závada, musíte zavolat a počkat, až budou mít čas se za vámi zastavit. Někdy pár hodin, někdy pár dní.... tak to prostě chodí všude

Kdybyste zavolali komukoliv z toho seznamu, mohli jste mít pomoc za jednorázovou úplatu třeba druhý den. U komerční firmy si ten servis budete podstatně připlácet každý měsíc a třeba jej nikdy nevyužijete.
Naposledy upravil catman dne 15 čer 2008 (ned), 9:39, celkově upraveno 3
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod To-mr » 15 čer 2008 (ned), 9:30

zak píše:To je velice zajímavé všechno se vybudovalo jen kvůli nám a všechno se dovídáme až poslední!!!!To s tím členem je kapitola sama osobně.Kdyby kolegovi od vedle neshořelo zařízení tak bych se nejspíš o přepojení ani nedozvěděl!Taky sem vám psal že jsem velice pracovně vytížen a kolem členů našich běhám jen já.Pomáhal my s tím správce David toho musím pochválit ale bohužel už toho času tolik nemá.Kdo z vás nám nabídl pomoc?Kromě toho že napíšete skuste se ozvat těmto členům s výsměšným smajlíkem.

Prosímtě máš plané řeči, to tady sleduji už dlouho, jsem říkal že jsem ochoten ti pomoct, jen stačilo zaslat SZ, nebo nějak kontaktovat.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod zak » 15 čer 2008 (ned), 9:38

Tomr píše:
zak píše:To je velice zajímavé všechno se vybudovalo jen kvůli nám a všechno se dovídáme až poslední!!!!To s tím členem je kapitola sama osobně.Kdyby kolegovi od vedle neshořelo zařízení tak bych se nejspíš o přepojení ani nedozvěděl!Taky sem vám psal že jsem velice pracovně vytížen a kolem členů našich běhám jen já.Pomáhal my s tím správce David toho musím pochválit ale bohužel už toho času tolik nemá.Kdo z vás nám nabídl pomoc?Kromě toho že napíšete skuste se ozvat těmto členům s výsměšným smajlíkem.

Prosímtě máš plané řeči, to tady sleduji už dlouho, jsem říkal že jsem ochoten ti pomoct, jen stačilo zaslat SZ, nebo nějak kontaktovat.

Dej mi odkaz na link kde jsi mi řekl že nám pomůžeš nebo že ti mám zavolat nebo že si ochoten nás přepojit??Jen že pokud dojdu na brigádu tak se něco dozvím!
zak

Příspěvekod To-mr » 15 čer 2008 (ned), 9:51

zak píše:
Tomr píše:

Dej mi odkaz na link kde jsi mi řekl že nám pomůžeš nebo že ti mám zavolat nebo že si ochoten nás přepojit??Jen že pokud dojdu na brigádu tak se něco dozvím!

Máš pravdu, říkal jsme to s tou brigádou ale ne pod tou podmínkou, mohl jsi taky zajít na WIKI kde jsou lidi vypsáni co za úplatu to udělaj, ale víš co, počkej, přečti si co píše catman rozmysli to s tou podporou lan a tady máš na mne číslo 774 028 297. Bydlím kousek od Vás, jsem připojen oním 5GHZ s dalšíma 30 lidima unás v domě a šlape to proti 2,4GHz jak zvon.
Jsem ochoten jelikož mám ted volno tam v týdnu zajít.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod zak » 15 čer 2008 (ned), 12:51

Ano ,tak takhle sem si představoval komunikaci!!Ale už je bohužel pozdě!Kolega z vedlejšího vchodu už zařídil novou internetovou společnost.
zak

Příspěvekod mates33 » 15 čer 2008 (ned), 13:11

Dobrý den!!!! Musím se zastat pana Žáka. To že jste všem rozeslali emaily to mě samotného dorazilo. Už skoro rok máme rychlost připojení kterou bych v této době označil známkou nedostatečný!!!!!! Já mám bohužel rodinu a práci která mě nedává moc času se o něco starat takže jsem rád že tu máme pana Žáka, který se nám o vše stará. A když si to tak pročítám tak se musím smát. Nevím jestli i u konkurenčních společností se chodí na brigády atd. Ale dnes za dvě stovky už musí být kvalita. A to že těd nabízíte zdarma 5ghz a to až dnes to taky o něčem svědčí. Bohudík jdeme ke konkurenci která nám nabízí mnohem rychlejší připojení a to jen za 150kč. Nebudu jmenovat,ale sídlí na Krapkové ul. Jistě máte přehled o tom kdo tady v Prostějově provozuje internet. A připomínám že anténa i servis jsou ZDARMA. Díky za zveřejnění a nehažte vše na pana Žáka a zamyslete se nad sebou. Před dvěma rokama jste byli jedničky na truhu ale dnes začínate nějak propadat. Když přijdu za kamarádem na J:B:Pecky tak nestačím zírat na tu rychlost co jste jim tam dali!!!!!!!! A padesát metrů vedle mrtvo. Krásný den
mates33

Příspěvekod mates33 » 15 čer 2008 (ned), 13:23

Jo a jěště jedna připomínka. Začínali jsme na poplatku 160kč za určitou rychlost připojení. Těd jsme na dvou stovkách a rychlost skoro žádná. Všechny firmy když zdražují tak zvedají i své kvality!!!!!! Tady je to naopak. Nikdy jste nám neposlali žádnou nabídku na rychlejší připojení ale těd emailem co si píšete na foru na to reagujete ihned. Sory
mates33

Příspěvekod To-mr » 15 čer 2008 (ned), 13:55

Nebudu dělat nikomu reklamu, ale žitvi cca 100 Ap, taky něco žere. Když jste vstupovali do OS, tak jsme si jistě přečetli stanovy, a zjistily že to není žádný ISP, tu 5Ghz vám nikdo zadarmo nenabízel, ale z rozhodnutí rady o rozvoji lan jak píše Catman výše, ale to je vám všechno fuk, vy v tom vidíte jen internet a ne haffo služeb která tato sít nabízí. Komu neí rady není pomoci. Rychlost se nikomu nedává, vy jsem pouze limitování vaším zařízením.

Moje názory jsou zcela individuální a nemusí souhlasit s názory rady pvfree, jen kdyby se někomu něco nelíbilo co zde píši.
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

PředchozíDalší

Zpět na Klubovna