Provozní doba klubovny

Příspěvekod Karlos » 15 čer 2008 (ned), 14:02

Povolena rychlost byla driv 2mbit dneska je uz 3mbit a mozna se bude jeste zvysovat ale jak pise Tomr,brzdite se sami svym pripojenim. :cry:
Tedka uz to ale nema cenu resit. :lol:
Naposledy upravil Karlos dne 15 čer 2008 (ned), 14:03, celkově upraveno 1
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod hrabos » 15 čer 2008 (ned), 14:02

Po přečtení vlákna sem měl co dělat, abych udržel bulvy v očních důlcích :shock:

Q: Proč jste vstupovali do občanského sdružení? (Zak, martes33)

Umím si udělat obrázek sám... Dle vašich slov o "konkurenční společnosti" a "PVfree byl špička na trhu" vidím, že jste nikdy nepochopili základní filozofii free-netových sdružení a někdo vás sem nalákal na internet za "dvě stovky".

Občanské sdružení PVfree.net je spolek počítačových nadšenců a u jejích členů se předpokládá alespoň malý přehled o problematice. O své připojení se stará každý sám a správci zabezpečují chod páteře. Pokud máte problém se sítí, je to jen váš problém, kt si musíte vyřešit sami (do toho spadá i žádost o pomoc zkušenějšího člena, proto se sdružujeme ;-)), aneb že vám jede pomalu internet mě nijak srdce netrhá...

Pokud píšete, že už od počátku jste neměl čas a ani se nezajímáte o počítače, tak co tady sakra děláte :?: Já se na vás nezlobím proto, že chcete odejít, ale proto, že jste vůbec přišli :!: A pokud vám někdo tvrdil, že za 200 a žádnou práci (alespoň pro sebe) to bude šlapat jak hodinky a vy jste tomu věřili, tak jste pro mě jen "hloupé ovce" a dobře vám tak :-D.

Aspoň jste mi připoměli jednu dobrou scénu ze simpsonů, přikládám...
The Simpsons - 10/13Homer Maxiobr

Scéna 30 – Simpsonovic kuchyň

Homer: (položí balíčky s jídlem na stůl) Marge, to je thajské jídlo.Od nynějška jím pouze tohle.
Marge: Kde jsi přišel k thajskému jídlu?
Homer: Trent Steel mi ho koupil.
Marge: Kdo je Trent Steel?
Homer: Nejstarší Maxiobrův přítel.
Lisa: Co je to v tom banánovým listě?Voní to jako máta.
Homer: Vypliv jsem tam žvejku.
Lisa: Fuj!
Marge: Kde´s toho Trenta Steela potkal?U Vočka?
Homer: Kdepak!Je to jednička.Má společnost přes počítače.Nebo počítač přes společnosti.To je na tebe složitý.
Marge: Jak vidím, to tvoje nové jméno ti všude otvírá dveře.
Homer: Nám všem.Koukej. (vytáhne papír)
Marge: (čte z papíru) Srdečně vás zveme na naši sobotní Garden party.
Homer: To je naše šance poznat se s mladými prominentními springfieldskými páry jako jsem já a Debbie Pinsonová.
Marge: Mm.
hrabos
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

Příspěvekod P.V.-KILLER » 15 čer 2008 (ned), 14:07

mates33 píše:Jo a jěště jedna připomínka. Začínali jsme na poplatku 160kč za určitou rychlost připojení. Těd jsme na dvou stovkách a rychlost skoro žádná. Všechny firmy když zdražují tak zvedají i své kvality!!!!!! Tady je to naopak. Nikdy jste nám neposlali žádnou nabídku na rychlejší připojení ale těd emailem co si píšete na foru na to reagujete ihned. Sory

PVfree neni firma, ale občanské sdruženi. Tudiž nemužete čekat žadné zaruky. Každy, kdo podepisoval přihlašku si toho musi byt vědom. Nato, jak se siť za posledni 2 roky rozrostla stim, že se prakticky o ni staraji ti sami lide v tak malem počtu je dle meho nazoru velice stabilni (velkeke DIKY aktivnim členum a správcum).

O členskych přispěvcich rozhoduji sami členové na valné hromadě, ktera se kona jednou do roka. Každy obdržel pozvanku na e-mail, kde bylo napsano co se bude projednavat. Kolik se dostavilo členu? 200 z 1700 ? Pokud se nemžete dostavit, byla tu možnost svěřeni plne moci osobě, která vas mohla zastupovat.

Když jste zjistil, že mate problemy s připojenim, nechapu proč jste to nenapsali do fora nebo nekontaktovali správce. S popsáni co máte za závadu. Ne však s konstatovani "nejde nam internet opravte to!", nebo "je to pomale, spravte to !" nato vam z pochopitelnzch duvodu neodpovi nikdo. Správná otazka by měla znit asi takto "Mám pomalý internet, co prot mohu udělat, aby byl richlejsi ?"
Konstatovani jsem uplny laik je jednoduche. Nikdo kdo sedne k PC ho hned nebude ovladat jako velmistr. Ale navody na wiki jsou velmi jednoduche na pochopeni.

Člen, ktery jen remca a do sdruženi prišel jen s vidinou levneho internetu podle mne nema ve sdruženi co dělat o take lidi myslim sdruženi ani nestoji.

Tot asi vše co jsem ktomu chtěl řici.

PS: jsou to me nazory
P.V.-KILLER
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod zak » 15 čer 2008 (ned), 14:31

Ve středu přijdu s podepsanýmy žádostmi o ukončení členství po 16:00 hod.Chci přijít osobně poštou nic řešit nechci.Dotneme to děkuji!
zak

Příspěvekod Stalker90 » 15 čer 2008 (ned), 14:33

Nevim o tom ze by jsi nekdy byl pomoct na nějaké akci -Mates33-, správu AP, výstavbu nového bodu a pod. každý si jen stěžujete že vám nejede internet, co takhle jít něco dělat na síti, na foru je dost možností, muzes si jen vybrat. Neříkám že musíš jít na brigádu aby jsi měl právo na pomoc když ti nejede internet, ale když pomůžeš, tak můžeš něco odkoukat a pro příětě už budeš vědět aspoň částečně v čem je problém, usnadníš tím práci těm co zpravují síť. Je to stokrat lepsi nez jen sedet u PC doma a remcat.... aspon se necemu priucis, o tom je taky tohle sdruzeni, rozvijet schopnosti a vedomosti ostatnich clenu, ikdyby jsi tam mel jen stat a podavat naradi, porad se muzes divat a tim se i ucit! Pvfree.net NENI firma se stovn´kou nadšených opravářů !! je to obcanske sdruzeni ve kterem se najde par schopnych a natolik inteligentnich clenu kteri se o tu sit staraji... kěkteří chodí do práce, někteří do školy, ale i přez to si najdou čas na to aby pomohli těm kteří neví a neumí. A jak psal tomr, sit neni jen o internetu, mame tu spoustu jinych veci(viz. forum/wiki tam najdes vse)
Stalker90

Příspěvekod YORK » 15 čer 2008 (ned), 14:43

<OT>
Obrázek
</OT>
YORK
Pisálek
Pisálek

Příspěvekod evzen103 » 15 čer 2008 (ned), 19:55

Někdy bývá postup:
"Zařiď, abychom se dostali k vám do domu s internetem pro co největší počet lidí a máš přípojení zdarma"
V tomto případě šlo ale o mizerné připojení, jak psáno výše.
evzen103
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod To-mr » 15 čer 2008 (ned), 21:13

evžen103 píše:Někdy bývá postup:
"Zařiď, abychom se dostali k vám do domu s internetem pro co největší počet lidí a máš přípojení zdarma"
V tomto případě šlo ale o mizerné připojení, jak psáno výše.

Jo to mi řekni příklad kde?? Byl bych proti tomu!!!
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod Badla » 15 čer 2008 (ned), 22:08

evžen103 píše:Někdy bývá postup:

hrebicek na hlavicku... proto je potreba informovat stavajici cleny, kteri radi podepisi vse, jen kdyz nebudou muset hnout ani brvou....
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod Lipizzaner » 16 čer 2008 (pon), 7:17

Tomr píše:Jo to mi řekni příklad kde?? Byl bych proti tomu!!!

u ISP
Lipizzaner
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod evzen103 » 16 čer 2008 (pon), 13:15

Lipizzaner píše:
Tomr píše:Jo to mi řekni příklad kde?? Byl bych proti tomu!!!

u ISP

u ISP, jeden známý takhle funguje; nebudu ale uvádět "kde a pod kým" a není to ten ISP, který ochotně převzal Fanderlíkovu
evzen103
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod zak » 24 čer 2008 (úte), 23:02

Dobrý den mohl bych se zastavit pro podepsane žadoti o ukončení členství popřípadě kdy budete na klubovně.Po neděli děkuji?
zak

Příspěvekod ka-spel » 25 čer 2008 (stř), 0:27

mates33 píše:Bohudík jdeme ke konkurenci která nám nabízí mnohem rychlejší připojení a to jen za 150kč. Nebudu jmenovat,ale sídlí na Krapkové ul. Jistě máte přehled o tom kdo tady v Prostějově provozuje internet. A připomínám že anténa i servis jsou ZDARMA.

Blahopřeji. Pokud vám to bude fungovat jak jejich stránky, tak vám to jen přeji. :lol:
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod vjecna » 25 čer 2008 (stř), 8:06

:) vzpomel jsem si na toto sobotni rano, jak nas u klubovny narkla jedna pani s coklem na voditku - "lezete mi do meho internetu, mate silny signal a je to podle mne protipravni....." rekla na zaver, kdyz jsme se ji s Kalibrem snazili rict, ze chyba je v nastaveni u ni samotne :D
vjecna
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod To-mr » 25 čer 2008 (stř), 9:31

ka-spel píše:
mates33 píše:Bohudík jdeme ke konkurenci která nám nabízí mnohem rychlejší připojení a to jen za 150kč. Nebudu jmenovat,ale sídlí na Krapkové ul. Jistě máte přehled o tom kdo tady v Prostějově provozuje internet. A připomínám že anténa i servis jsou ZDARMA.

Blahopřeji. Pokud vám to bude fungovat jak jejich stránky, tak vám to jen přeji. :lol:

Co to je, já chci taky anténu zadarmo a upsat se na Xy měsíců s tím že mne to půjde věčně na prd, ale zato nebudu nucen a svědomí mne nebude trápit že nepřiložím ruku k dílu, nepotkám plno fajn lidí a nebude sranda já to chci taky!!! Co je to za ISP??? Mají fullservis, že když bude error na mém PC, tak přijdou, poladí to za šálek kávy, jak mne tady pomáhali s PC zkušenější lidi??
To-mr
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

PředchozíDalší

Zpět na Klubovna