Provozní doba klubovny

Příspěvekod Badla » 25 čer 2008 (stř), 10:26

www.marvel.cz

onemanshow "firma" ... pamatuju doby, kdy delal do reklamy, informacnich kiosku, opravoval pocitace apod. ... ted zrovna dela do bezdratoveho internetu :)

PS: obavam se, ze odhlasky ze sdruzeni si budou muset ti lide pravdepodobne vyzvednout osobne, podepsat si 10 papiru muze kazdy, ale kdyz pak nekdo z nich po case prijde a rekne "jak vite, ze to byl muj podpis, kdyz jste me ani nevideli?! ja nic takoveho nepodepsal, dam to k soudu, to je falsovani uredniho dokumentu(ano, zrizovatelem sdruzeni je ministerstvo vnitra a ze zakona musime evidovat prihlasky i odhlasky papirove v originale)" ... na poste Vam taky nevydaji doporuceny dopis, i kdyby jste byl manzel a mel sebou notarsky overene zplnomocneni.
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod ka-spel » 25 čer 2008 (stř), 14:45

To by mě zajímalo, z jakého AP je tam chce připojit. Že by AP - nasdílené ADSL? :D

Pokud je bude propojovat wifi přes půl Prostějova, tak potěší jistě i ISP.
ka-spel
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Karlos » 25 čer 2008 (stř), 15:14

Ja nechapu proc to porat resite,akorat se schazujete. :roll:
Proste na to musi prijit sami,co je pro ne dobry.
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod david » 25 čer 2008 (stř), 15:59

Karlos píše:Ja nechapu proc to porat resite,akorat se schazujete. :roll:
Proste na to musi prijit sami,co je pro ne dobry.

Tohle je první rozumný příspěvek po dlouhé době.
david
Aktivně činný freeneťák
Aktivně činný freeneťák

Příspěvekod zak » 25 čer 2008 (stř), 23:03

Badla píše:www.marvel.cz

onemanshow "firma" ... pamatuju doby, kdy delal do reklamy, informacnich kiosku, opravoval pocitace apod. ... ted zrovna dela do bezdratoveho internetu :)

PS: obavam se, ze odhlasky ze sdruzeni si budou muset ti lide pravdepodobne vyzvednout osobne, podepsat si 10 papiru muze kazdy, ale kdyz pak nekdo z nich po case prijde a rekne "jak vite, ze to byl muj podpis, kdyz jste me ani nevideli?! ja nic takoveho nepodepsal, dam to k soudu, to je falsovani uredniho dokumentu(ano, zrizovatelem sdruzeni je ministerstvo vnitra a ze zakona musime evidovat prihlasky i odhlasky papirove v originale)" ... na poste Vam taky nevydaji doporuceny dopis, i kdyby jste byl manzel a mel sebou notarsky overene zplnomocneni.

Když sme se přihlašovali tak tě to nevadilo najednou hraješ na pravní podpisy víš co zarámuj si to ja slušně napsal ale tohle je moc!!!Teď si ty lidi obešli sám chytráku po jednom si je vyběhej!Já se snažil se rozejít dobrou cestou a všechno vám papírově doložit .Každý druhý by se vám na to vyprd.
zak

Příspěvekod Badla » 26 čer 2008 (čtv), 0:01

zak píše:Když sme se přihlašovali tak tě to nevadilo najednou hraješ na pravní podpisy víš co zarámuj si to ja slušně napsal ale tohle je moc!!!Ted si ty lidi obesli sám chytráku po jednom si je vyběhej!

nejsem uz ani radni ani spravce, takze smolicek - praci sis svou urazenou jesitnosti pridal sam(stacilo cca 2 hodiny prace a uz jste davno mohli svistet 3Mbity, min. 2 clenove kvuli Vam ve svem vlastnim volnu sli instalovat sektor na kosteleckou - nikdo z Vas se tam ani ze slusnosti neukazal), tak si ted taky sam budes muset vyžrat az do konce ...

po tom, co jsi zde predvedl a jak jsi sel primo proti stanovam sdruzeni (kdyz ses rozhodl vzit si jako rukojmi nekolik clenu a zcela neopravnene pomluvil fungovani sdruzeni) necekej, ze ti nekdo bude ted za Tebe jeste pomahat doresit povinnosti vsech tech lidi vuci sdruzeni....

karlos to napsal spravne - delejte si co chcete (pokud budete dodrzovat rady sdruzeni), sami si to ted musite osefovat a vyzkouset, aby jste prozreli...

kdo seje vitr, sklizi pouze bouri... preji mnoho stesti.
Badla
Kontrolor sdružení
Kontrolor sdružení

Příspěvekod catman » 26 čer 2008 (čtv), 7:42

zak píše:Když sme se přihlašovali tak tě to nevadilo najednou hraješ na pravní podpisy víš co zarámuj si to ja slušně napsal ale tohle je moc!!!Teď si ty lidi obešli sám chytráku po jednom si je vyběhej!Já se snažil se rozejít dobrou cestou a všechno vám papírově doložit .Každý druhý by se vám na to vyprd.

Když vám prováděl instalaci David, tak asi i dostal do ruky přihlášky, nebo jste je doručili na adresu sdružení. Ať už osobně nebo něčím prostřednictvím nebo hromadně - to je vlastně fuck. Ale registrace musel někdo udělat, potvrdit ,vytisknout přihlášky a podepsané doručit, po vzniku členství pak platil členské příspěvky. Určitě nikdo jen tak ze zlomyslnosti neposílal peníze za vymyšlené členy, že....
Ukončení členství je právní úkon, který zasahuje do práv člena, resp. je ukončuje, a proto je nutno, aby to udělal každý osobně nebo prostřednictvím ověřeného zástupce. Představ si, že bych za tebe podal v práci výpověď, navýšil ti inkaso, odhlásil děti ze školky, požádal o zvrakování auta a pod. ... Ten požadavek přece má logiku :roll: , nicméně, jak řekl Badla, je to jeho názor - názor člena. Stanovisko rady neznám ani já ani on (pokud tedy na zasedání rady nebyl přítomen) .
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Franta61 » 26 čer 2008 (čtv), 7:57

catman píše:
zak píše:Když sme se přihlašovali tak tě to nevadilo najednou hraješ na pravní podpisy víš co zarámuj si to ja slušně napsal ale tohle je moc!!!Teď si ty lidi obešli sám chytráku po jednom si je vyběhej!Já se snažil se rozejít dobrou cestou a všechno vám papírově doložit .Každý druhý by se vám na to vyprd.

Když vám prováděl instalaci David, tak asi i dostal do ruky přihlášky, nebo jste je doručili na adresu sdružení. Ať už osobně nebo něčím prostřednictvím nebo hromadně - to je vlastně fuck. Ale registrace musel někdo udělat, potvrdit ,vytisknout přihlášky a podepsané doručit, po vzniku členství pak platil členské příspěvky. Určitě nikdo jen tak ze zlomyslnosti neposílal peníze za vymyšlené členy, že....
Ukončení členství je právní úkon, který zasahuje do práv člena, resp. je ukončuje, a proto je nutno, aby to udělal každý osobně nebo prostřednictvím ověřeného zástupce. Představ si, že bych za tebe podal v práci výpověď, navýšil ti inkaso, odhlásil děti ze školky, požádal o zvrakování auta a pod. ... Ten požadavek přece má logiku :roll: , nicméně, jak řekl Badla, je to jeho názor - názor člena. Stanovisko rady neznám ani já ani on (pokud tedy na zasedání rady nebyl přítomen) .

Rada přihlášky přijme, oznámí členům ukončení členství, přeplatky členů vrátí a to odesláním na jejich účet. V případě, že nemají účet a platili na pokladně banky tedy v hotovosti, budou vyplaceny v hotovosti a to na klubovně pokladníkem v úřední den, podmínka je domluvit se dopředu, aby se mohl pokladník připravit. Stačí napsat e-mail: "pokladník (zavináč) pvfree.net" kde napíšete - jméno, příjmení ,přezdívku, UID, tedy vaše osobní údaje a text : Prosím o sdělení kdy si mohu přijít pro přeplatek za členské příspěvky děkuji.
Myslím si, že každý člen je natolik svéprávný, že kdyby došlo k ukončení jeho členství bez jeho vůle je schopen se okamžitě po přečtení e-mailu dotázat proč mu bylo ukončeno členství když o nic nežádal.
Franta61

Příspěvekod zak » 26 čer 2008 (čtv), 8:10

Franta61 píše:
catman píše:

Rada přihlášky přijme, oznámí členům ukončení členství, přeplatky členů vrátí a to odesláním na jejich účet. V případě, že nemají účet a platili na pokladně banky tedy v hotovosti, budou vyplaceny v hotovosti a to na klubovně pokladníkem v úřední den, podmínka je domluvit se dopředu, aby se mohl pokladník připravit. Stačí napsat e-mail: "pokladník (zavináč) pvfree.net" kde napíšete jméno, příjmení ,přezdívku, UID, tedy vaše osobní údaje a text : Prosím o sdělení kdy si mohu přijít pro přeplatek za členské příspěvky děkuji.
Myslím si, že každý člen je natolik svéprávný, že kdyby došlo k ukončení jeho členství bez jeho vůle je schopen se okamžitě po přečtení e-mailu dotázat proč mu bylo ukončeno členství když o nic nežádal.

Dobrý den děkuji já tohle všechno měl napsáno v žádostech o ukončení členství UID i bankovní učty všech členu jednotlivě pod každým členem a podepsáno jednotlivým členem.
zak

Příspěvekod zak » 26 čer 2008 (čtv), 8:31

Badla píše:
zak píše:Když sme se přihlašovali tak tě to nevadilo najednou hraješ na pravní podpisy víš co zarámuj si to ja slušně napsal ale tohle je moc!!!Ted si ty lidi obesli sám chytráku po jednom si je vyběhej!

nejsem uz ani radni ani spravce, takze smolicek - praci sis svou urazenou jesitnosti pridal sam(stacilo cca 2 hodiny prace a uz jste davno mohli svistet 3Mbity, min. 2 clenove kvuli Vam ve svem vlastnim volnu sli instalovat sektor na kosteleckou - nikdo z Vas se tam ani ze slusnosti neukazal), tak si ted taky sam budes muset vyžrat az do konce ...

po tom, co jsi zde predvedl a jak jsi sel primo proti stanovam sdruzeni (kdyz ses rozhodl vzit si jako rukojmi nekolik clenu a zcela neopravnene pomluvil fungovani sdruzeni) necekej, ze ti nekdo bude ted za Tebe jeste pomahat doresit povinnosti vsech tech lidi vuci sdruzeni....

karlos to napsal spravne - delejte si co chcete (pokud budete dodrzovat rady sdruzeni), sami si to ted musite osefovat a vyzkouset, aby jste prozreli...

kdo seje vitr, sklizi pouze bouri... preji mnoho stesti.

Jasně seš jednička teď si mi to dal každý je zodpovědný sám za sebe a odhlášky jste dostali já je předal osobně tak se můžeš postarat třeba o to sám osobně.My už jsme přepojeni a pánové já s vámi a s vaší smyšlenou společností nikdy nechci mít nic společného.Tohle je můj poslední příspěvek jedna velká chyba se stala ta že jsem vůbec byl pod vámi.Můj názor.Pokud ste členy obésílaly emaily v kterých ste lhali na mou osobu a dokonce jste si vymysleli to že nás přepojíte zdarma (nikdo,nikdy mě o tom neinformoval možná jen 6 hodin než jste obeslali členy).Pamatujte si nikomu sem nezalhal a nemám to zapotřebí akorát ste ze mě udělali lháře tímto sem skončil.
zak

Příspěvekod catman » 26 čer 2008 (čtv), 10:56

zak píše:My už jsme přepojeni a pánové já s vámi a s vaší smyšlenou společností nikdy nechci mít nic společného.Tohle je můj poslední příspěvek jedna velká chyba se stala ta že jsem vůbec byl pod vámi.Můj názor.Pokud ste členy obésílaly emaily v kterých ste lhali na mou osobu a dokonce jste si vymysleli to že nás přepojíte zdarma (nikdo,nikdy mě o tom neinformoval možná jen 6 hodin než jste obeslali členy).Pamatujte si nikomu sem nezalhal a nemám to zapotřebí akorát ste ze mě udělali lháře tímto sem skončil.

ale kdeže - sám jste si naběhnul do smyčky, kdy ostatní na vás hodili svoje povinnosti a vy jste to z nedostatku času nestíhal kočírovat. a bude to tak i nadále - oni v obýváku a vy s hlavou v dlaních se honíte kolem přihlášek/odhlášek a kolem nového připojení... Kdybyste je každého vykopnul, aby se trošičku zajímali o věci kolem sebe, uštřil byste starosti sobě i nám. Zvolil jste opět za ně jinou cestu - budiž, je to vaše společná volba, snad budete více spokojeni, když budete mít ten fullservis až do domu. btw. V emailu není žádná nepravda, jen fakta.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Zástup na klubovně.

Příspěvekod Franta61 » 04 srp 2008 (pon), 14:38

V době od 4.8. do 14.8. 2008 mám dovolenou, to samé má i Kobylka. Na tuto středu je domluven Kalibr jako zástup.
Franta61

Příspěvekod ohrozimak » 19 lis 2008 (stř), 15:34

Čauky všem bude dnes někdo na klubovně kolem 16.00 hod ? -- Doufám že platí co je psáno na začátku témata - Středa od 16 - 17 hod ?

Díky za info .
ohrozimak
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod rsvejk » 19 lis 2008 (stř), 17:01

ohrozimak píše:Čauky všem bude dnes někdo na klubovně kolem 16.00 hod ? -- Doufám že platí co je psáno na začátku témata - Středa od 16 - 17 hod ?

Díky za info .

od 17h ..
rsvejk

Re: Provozní doba klubovny

Příspěvekod JarPav2 » 23 led 2009 (pát), 22:35

Bylo by možné na klubovně příští pátek večer 30. (cca od 6 + možná někdo přespí) uspořádat soukromou akci? Odpadlo nám totiž standardní místo pro pořádání akcí... Nikde nemůžu najít, jestli je to možné... Samozřejmě by jsme si všechno po sobě uklidili a uvedli do původního stavu :yeahyeah: Kdyby to nešlo, nic se neděje.
JarPav2
Pisálek
Pisálek

PředchozíDalší

Zpět na Klubovna