Provoz,poruchy

AP na rodinném domě

Příspěvekod Karlos » 02 bře 2008 (ned), 22:03

Pú píše:Pan domací my říkal že Karlos mu při stavbě řekl že tam budou max dvě paraboly.

To jsem teda nerikal!!!
Pú píše:Bylo by víc než vhodné antény zredukovat, což ale podle mého názoru nepůjde dříve než se udělá ap v dětkovicích na vodárce.

To nejde,vsechny jsou nezbytne potreba.
To AP slibujes uz rok a nic.
Pú píše:Trám je naprasknutý a vrchní vazba mezi trámy je od sebe vichýlkená do boku!

Se to musi opravit.
Naposledy upravil Karlos dne 02 bře 2008 (ned), 22:07, celkově upraveno 2
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod » 02 bře 2008 (ned), 22:05

Karlos píše:
Pú píše:Pan domací my říkal že Karlos mu při stavbě řekl že tam budou max dvě paraboly.

To jsem teda nerikal!!!
Strecha se musi spravit.

Tak mně to bylo řečeno :!:
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod Karlos » 02 bře 2008 (ned), 22:08

Pú píše:
Karlos píše:

To jsem teda nerikal!!!
Strecha se musi spravit.

Tak mně to bylo řečeno :!:

Rekl jsem ze prvne budou 2 a pak se 1-2 pridaji,vic ne.
Si to asi spatne pochopil.
Karlos

Příspěvekod catman » 02 bře 2008 (ned), 22:20

na servisní práce dnes hlásil nějaký tesař...
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Karlos » 03 bře 2008 (pon), 20:14

Dneska jsem byl ve Vys s jednim clenem,tesarem.Mrknul na to,zpevni krovy.Stozar neni nakrivo ani nic praskleho od bourky,jak tu PUcka psal.Jediny co je spatne ,tak se otocil vetrem vyloznik, sterbina a tramy se v krovu hejbou tak proto se to musi vystuzit.Prasklina tam uz byla,jen se trosku zvetsila,neni nic hroznyho jak bylo popisovano.
Jak nebude prset pujdem anteny dosmerovat jak maji byt.
Domaci me hned ve dverich sjela co sem to tam poslal za opravara,at uz ho nikdy neposilam a ze tam nikdo cizi nebude uz chodit.Vysvetlil jsem jim situaci a slibil ze tam uz nepujde a ani nikdo cizi.
Karlos

Příspěvekod » 03 bře 2008 (pon), 21:16

Karlos píše:Domaci me hned ve dverich sjela co sem to tam poslal za opravara,at uz ho nikdy neposilam a ze tam nikdo cizi nebude uz chodit.Vysvetlil jsem jim situaci a slibil ze tam uz nepujde a ani nikdo cizi.

Za dobrotu na žebrotu :evil:
Diskutér
Diskutér

Příspěvekod chevron » 03 bře 2008 (pon), 21:18

Karlos píše:Dneska jsem byl ve Vys s jednim clenem,tesarem.Mrknul na to,zpevni krovy.Stozar neni nakrivo ani nic praskleho od bourky,jak tu PUcka psal.Jediny co je spatne ,tak se otocil vetrem vyloznik, sterbina a tramy se v krovu hejbou tak proto se to musi vystuzit.Prasklina tam uz byla,jen se trosku zvetsila,neni nic hroznyho jak bylo popisovano.
Jak nebude prset pujdem anteny dosmerovat jak maji byt.
Domaci me hned ve dverich sjela co sem to tam poslal za opravara,at uz ho nikdy neposilam a ze tam nikdo cizi nebude uz chodit.Vysvetlil jsem jim situaci a slibil ze tam uz nepujde a ani nikdo cizi.

Foto, jak to tam vypadá po sobotní bouři http://foto.pvfree.net/gallery/home/Chevron/
chevron
Newbie
Newbie

Příspěvekod Karlos » 03 bře 2008 (pon), 21:54

Pú píše:
Karlos píše:Domaci me hned ve dverich sjela co sem to tam poslal za opravara,at uz ho nikdy neposilam a ze tam nikdo cizi nebude uz chodit.Vysvetlil jsem jim situaci a slibil ze tam uz nepujde a ani nikdo cizi.

Zvykej si!!!
Zivot neni pericko,uz vubec ne pri praci pro PVF.Kazdej to tak mame a kazdej to zna.
Pokud vim tak to po tobe nikdo nechtel,ja akorat sedal do auta kdyz si volal ze si tam. :lol:
Karlos

Příspěvekod catman » 03 bře 2008 (pon), 22:52

Karlos píše:
Pú píše:

Zvykej si!!!
Zivot neni pericko,uz vubec ne pri praci pro PVF.Kazdej to tak mame a kazdej to zna.
Pokud vim tak to po tobe nikdo nechtel,ja akorat sedal do auta kdyz si volal ze si tam. :lol:

Už toho mám, Karle, akorát tak dost !! Pořád se do Pů-a navážíš a urážíš ho :evil: Je to tvůj kolega a je na stejné úrovni jako ty, pouze začal později. Jen si vzpomeň na dobu, když jsi začínal a dělal kopance a hlavně tu správnou ceestu. Místo abys, jako zkušenější, nabídl pomocnou ruku, tak ho jen shazuješ - začíná to třeba jen tím, jak mu przníš přezdívku :x
Radní to přecházejí mlčením (asi to fórum ani nečtou), ale já si Honzovy práce vážím a držím mu palce. Kdybys totiž alespoň v neděli ráno místo chrápání sedl ke kompu a snažil se síť dát do provozu - Pů to udělal a se svým tátou objížděl Určice-Žešov-Výšovice a snažil se dát věci do chodu, když ti "machři" na to kašlali. Styď se !
edit: Styď se za svoje chování vůči Půovi. A pokud jsi něco na síti dělal, moc to poznat nebylo - ICQ offline a telefon jsi nebral...
Naposledy upravil catman dne 04 bře 2008 (úte), 10:44, celkově upraveno 2
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod Karlos » 03 bře 2008 (pon), 23:06

Jestli te to potesi tak sem to cekal od tebe.
Nestydim ani trochu!!!Nemam za co.Kdo myslis ze Vys zprovoznil?
Rano misto chrapani jsou to zkousel dat dohromady,vstal jsem driv nez normalne,ani nesnidal a zkousel opravit vysovice a klubovnu.Na dalku bohuzel otocenou antenu neopravim.
Pomocnou ruku podavam ostatnim,to ti nestaci?
Nema cenu to dal rozmazavat,ja uz jinej nebudu a pretvarovat se taky jak ostatni nebudu.Nekteri lidi se proste nemusi stim nikdo nic neudela.
Uz mam celyho PVF stejne tak akorat plny zuby,zrejme udelam stejnou vec jako ostatni at mame klid.

PS:Router nebyl poskozen jak pises na strankach ale byl otocen vyloznik a antenama,nastesti se jedna antena tak sikovne otocila a miri do cehovic takze se mi povedlo rozchodit spoj na globus aspon.Aby to Vys a Vre jelo.
catman píše:A pokud jsi něco na síti dělal, moc to poznat nebylo - ICQ offline a telefon jsi nebral...

TO byla ale minula nedela,kdyz si delal AP Manhradova. :lol:
Taky jsem se na to mohl v....t a chrapat do obeda.
catman píše:Styď se za svoje chování vůči Půovi...

Ani trochu. :twisted:
Naposledy upravil Karlos dne 05 bře 2008 (stř), 21:42, celkově upraveno 3
Karlos

Příspěvekod Martass » 04 bře 2008 (úte), 0:21

catman píše:na servisní práce dnes hlásil nějaký tesař...

...Martin Černý - merwin. Karlos ho určitě zná. Doporučil jsem mu, ať se tam napíše, je to zručný známý z Domamyslic. Je dobrý pracant, pomáhal mi při stavbě AP dom3, bodu Dolní 30, výměně antén v Dom., zítra valí pomoci na AP dom1 upevnit štěrbinu. Na střechách je jako doma...

Byl bych rád, kdyby byl za svoji aktivitu pro sdružení odměněn zvýšením rychlostního limutu. Po dodělání stěrbiny na dom1 tuto svoji žádost hodím i na správce. Předem díky.
Martass
Grafoman
Grafoman

Příspěvekod Karlos » 04 bře 2008 (úte), 0:25

Uz byl osloven Ivan ze Seloutek,tento tyden to da snad dohromady.
Karlos

Příspěvekod Karlos » 04 bře 2008 (úte), 23:22

Dnes probehlo smerovani anten,opravy zapojeni anten (Emma prehodila pigtaily zapojene do karet)
Karlos

jak teda?

Příspěvekod Rybiska » 13 kvě 2008 (úte), 19:14

Cau lidi jak to teda v tech Vysovicich vypada se stabilitou a propustnosti site?

wifimon se mi presweb rzhrani neotevrel a ani hotsanic u bou chyba ale kdyz jsem tam v pondeli rano zkousel signal tak jsem i na usb wifinku Asus chytil ze strechy (a to ne moc vysoko ani do ulice) vcelku slusny signal (cca 4/5) avsak potreboval bych zjistit kde je vysilac (lokace) a jak to je stou propustnosti?

diky za info :))

Edit by webmaster: opravdu je problém, v zájmu srozumitelnosti textu, používat interpunkci a velká písmenka?????? Aby se v tom prase vyznalo :(
Rybiska
Newbie
Newbie

Příspěvekod Karlos » 13 kvě 2008 (úte), 21:20

Vse je tady http://wiki.pvfree.net/index.php/Pristu ... 0.133.63.0
Me vsechno funguje,takze chyba bude jinde.
Karlos

PředchozíDalší

Zpět na 63 - Výšovice