Připojování nových klientů

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Připojování nových klientů

Příspěvekod janzap » 07 říj 2005 (pát), 9:06

Při připojování nových klientů se vyskytuje problém.
1. Při spojení s některým přípojným bodem AP pvfree.net je možné se připojit na stránku www.pvfree.net ,kde je možné odeslat přihlášku,ale není možné při nastavení Outlooku POP3: pop3.seznam.cz nebo pop3.centrum.cz a SMTP : smtp.pvfree.net přijímat E-mail.Pošta jde jen odeslat.
2. Pokud se pošta odesílá přímo se serveru E-mail účtu např.Seznam.cz na adresu spravci@pvfree.net. vrací se tato pošta jako neodeslaná s chybovým hlášením. FAILED:
Original Recipient:
rfc822;spravci@pvfree.net
Final Recipient:
RFC822;spravci@pvfree.net

3. Mimo jiné bych navrhoval,aby v návodu na odsílání přihlášky do sdružení poštou bylo uvedeno neodesílat doporučeně,jelikož to ztěžuje práci správcům každodenním běháním na poštu
janzap

Příspěvekod lyon667 » 07 říj 2005 (pát), 12:28

Ad 2) To vsechno je spravne.
lyon667
Emeritní správce
Emeritní správce

Příspěvekod catman » 07 říj 2005 (pát), 14:47

pokud sis už vyrobil email na seznamu...centrumu...quicku... tak snad dojdeš do té internetové kavárny ještě jednou a email si odešleš a pak zase stáhneš.

Přístup k inetu prostě buď je nebo není. Poloviční cesta neexistuje
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Re

Příspěvekod janzap » 07 říj 2005 (pát), 16:21

catman píše:pokud sis už vyrobil email na seznamu...centrumu...quicku... tak snad dojdeš do té internetové kavárny ještě jednou a email si odešleš a pak zase stáhneš.

Přístup k inetu prostě buď je nebo není. Poloviční cesta neexistuje

Já jsem to vyřešil.Chtěl jsem jen upozornit,aby se někdo netrápil.
Jinak je to bezva nápad si třeba z Vícova v deset večer odskočit na kafe.
janzap

Příspěvekod catman » 07 říj 2005 (pát), 20:47

no, pokud si myslíš, že se dá taková administrace stavět na vyjímkách, tak se opravdu mýlíš. Jen se podívej do seznamu čekatelů - to je počet od minulé rady cca před 4 týdny. Dokážeš si představit 120 vyjímek a pak je zase vymazávat -??? Sorry, ale fakt se nudou nekopeme do zadku. O správu sítě se starají 2-3 správci a je toho až nad hlavu.

JAk jsem již psal - přístup k inetu buď je a nebo není, poloviční cesta neexistuje.
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Re

Příspěvekod janzap » 07 říj 2005 (pát), 21:25

catman píše:no, pokud si myslíš, že se dá taková administrace stavět na vyjímkách, tak se opravdu mýlíš. Jen se podívej do seznamu čekatelů - to je počet od minulé rady cca před 4 týdny. Dokážeš si představit 120 vyjímek a pak je zase vymazávat -??? Sorry, ale fakt se nudou nekopeme do zadku. O správu sítě se starají 2-3 správci a je toho až nad hlavu.

JAk jsem již psal - přístup k inetu buď je a nebo není, poloviční cesta neexistuje.

Ty jsi mne asi špatně pochopil.Já nechci žádné výjímky.
Souhlasím s tím co jsi napsal !!!! Sleduji tu hrůzu přihlášek.
Chtěl jsem jen upozornit ostatní,aby věděl každý jak je to s přihlašováním a odesílání pošty pokud mu ještě nejde internet.
janzap

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!